PDA

View Full Version : Стеснителност...



L0ki
08-15-2010, 00:54
Здравейте :)
Имам един проблем с едно момче, което наистина харесвам, но ме е срам да говоря с него, даже ме е срам да му пиша в скайп! Не знам какво мисли за мен и може би това е проблема, но просто не знам какво да правя... Пробвала съм да говоря с него, но никога не съм успявала да се отпусна и да завържа един обикновен разговор. Или почвам да бръщолевя, или пък отговарям с "аха", "да" и "не". Приятелките ми не знаят, че го харесвам, но не мисля, че трябва да им казвам... Просто ме е страх!
А и има едно момче, което постоянно се навърта около мен и не прави особено добро впечатление, след като той е, как да се изразя, "женкар"... Може би момчето което харесвам ще ме помисли за к*рва... или вече ме мисли за такава, а аз все още съм девствена! :(
На 16 съм, скоро ще правя 17, той е на 18... Движим се в различни "компании" ако мога така да се изразя.
Какво да правя?! Моля ви! Дайте ми съвет!

Smrazqvashta
08-15-2010, 03:00
Ти смяташ, че щом някакъв льохман те харесва оня другия ще си помисли, че си курва ? Е утрепа ме с тая логика.. :shock:
От цялата работа не виждам от какво има да се страхуваш или срамуваш.

L0ki
08-15-2010, 03:31
Ми, "льохмана" му е приятел. :) Е, не чак приятел, но се занимават с едно и също - музика. И този льохман на няколко пъти ми е предлагал.. и аз упорито отказвам и го отбягвам, от което не съм получила позитивна реакция от него. Ако ме забележи по улицата и аз се правя на разсеяна веднага се почва "Ти защо еди-си-кво-си". :) Не знам какво говори зад гърба ми...

mnogoznaikO
08-15-2010, 06:39
Я се осъзнай бе ... момиче си . Стягаи се. Направи някой намеци... а пък ако не схване горкия , го хващаш за ръката и го водиш към някой храст за разяснение ;)

LipSy
08-15-2010, 09:57
Абе на 16 си! Не е толкова трудно, апък и казваш, че скоро правиш 17... Има 12-годишни кифли, които от никого не се срамуват и интересуват, а правят това, което си искат. Чак пък и по скайп да те е срам да го заприказваш...малко смешно ми се струва! Събери смелост и си ТИ! :)

EmiNeMgIrL
08-16-2010, 06:46
Я се осъзнай бе ... момиче си . Стягаи се. Направи някой намеци... а пък ако не схване горкия , го хващаш за ръката и го водиш към някой храст за разяснение ;)

Съгласна съм ;-) Успех мила.. :wink:

rns92
08-22-2010, 18:07
Щом си го харесала просто му го кажи. Срамежлива си и в очите няма да му го кажеш, ясно ми е, нали? Просто го напиши в скайпа и му го прати, пък каквото стане :) Няма да е болка за умиране ако те отхвърли :P

SmilezZz
08-25-2010, 16:44
^ Според мен да каже в скайп,че го харесва - е доста тъпа
идея..А и тя вече не е на 12-13 години,за да прави признанията
си по скайп..Поне според мен това е много тъпо...

Иначе,съгласна съм с mnogoznaikO - направи му някакви
намеци..Покажи му,че имаш някакви чувства към него..
А пък ако той не отвръща със същото - продължавай смело
напред..Живота продължава..
Но или му покажи,че го харесваш,или му го кажи в очите..В никакъв
случай по скайп или телефон.. (:

NeENormalen
08-26-2010, 13:58
Бе що не вземете да се напиете! Тогава няма срам-мрам... сопа и това е!

В АЛКОХОЛА В ИСТИНАТА!

purehate
08-28-2010, 21:13
Еее спокойно,все пак той се навърта около тебе не ти около него и да беше обратното кво толкова иначе бъди по-смела ,защото така нищо няма да стане пиши му в скайпа и го заговаряй и така .Късмет! ;)