PDA

View Full Version : Отново на училище ..



mishetto
08-15-2010, 08:46
Здравейте :). След 1 месец започваме даскало .. Искати ли да направим списък с нужните работи .. ем например тетрадки, химикали и т.н ..
И ще си взимате ли нещо.. в смисъл нова раница .. или :lol:

Jaune
08-15-2010, 08:49
чанти имам, няма да взимам нова
общо взето ми трябват само учебници и тетрадки..

SmilezZz
08-15-2010, 08:55
- Ще си купя нова чанта
- Тетрадки /главно по 80 листа../..Няколко големи и няколко малки формата..
- Учебници
- Чертожни инструменти..
Но ще си ги купя чак след родителската среща..
А дотогава само дрехи и такива работи 8-)

ecstazy
08-15-2010, 09:06
В последния момент ще се търчи за учебници и тетрадки голям формат. Може би ще ми трябват около 100 химиикалки и молива, защото всички изчезват мистериозно до 1. Мешката си ми е здрава още, но май ще мина на другата, истинската, че доста предмети = > много учебници и глупости 8) и такам.

diksi
08-15-2010, 10:10
В последния момент ще се търчи за учебници и тетрадки голям формат. Може би ще ми трябват около 100 химиикалки и молива, защото всички изчезват мистериозно до 1. Мешката си ми е здрава още, но май ще мина на другата, истинската, че доста предмети = > много учебници и глупости 8) и такам.
Именно ! 8-)

Unendlich
08-15-2010, 10:25
- Раницата не е мръднала (от миналата година е), а и по-често използвам торбички, така че няма да купувам.
- Тетрадки - предполагам по БЕЛ, АЕ,НЕ и математика ще са с голям формат по 80 листа, а другите малък формат и по 60.
- Учебници - на 15-ти ще видя списъка, ще си запиша и тогава ще купувам, няма за къде да бързам.
- Чертожни инструменти, химикалчета, моливчета, гумички - имам си в промишлено количество, така че и това няма да купувам.
- Някое и друго парцалче ще си взема преди 15-ти и това ще е 8)

to0niTy
08-16-2010, 13:21
- Ще се купува нова раница
- Учебници
- Тетрадки
- Моливи, химикали, гумички и други такива глупости 8-)
- Чертожни инструменти
Засега за това се сещам, ако ми хрумне нещо друго ще пиша
:)

SummerDream
08-16-2010, 13:39
Побъркали сте се всички с тва училище, бе 8-) ..аз ще си взимам всичко в последния момент ^^

mlakniwe2
08-16-2010, 13:43
Аз имам тетрадки от миналата година! Учебници само по математика и философия, може би и по някой специялен предмет! Друго не ми тряя! :-o повечето ходя с торбички, но имам от 8-ми клас една чанта на адидас мн яка и понякога я ползвам :D Учебници нямаше да купувам, но тоз по философия ни задължава и по математика инъче не пуска в час :shock:

А и септември и октомври ще ходя само с една тетдрадка по всичкология :D

Wwwooow
08-16-2010, 14:12
аз имам доста тетрадки останали от миналта година и химикали и моливи и всичко...
пък и не мисля до пропилявам и 1 ден в приготовление за училище :booooomb: (аз 2 часа няма да пропилея, пък камоли цял ден 8-) )

RedJeans
08-16-2010, 14:18
Тетрадки (гоеми,дебели с твърди корици :D )
Чертожни инст.
Скицник
Маркери
Химикали(ролери или на спирала тази година)
Моливи (черни и цветни)
Подвързии(когато дават учебниците)
Коректор(без,който не мога)
Метален несесер
Раница(,която вече си купих)
Гуми,острилки
И още неща ама не се сещам :D

Claymore
08-16-2010, 16:16
- Тетрадки, най-вече малки по 80-100 листа...и няколко голям формат за часовете по практика.
- Химикалки [често ги губя], моливи и други въпреки, че в повечето случаи са за домашна употреба
- Учебници
- Униформа
- И най-вече БЕЛЕЖНИК!

Djuff
08-16-2010, 17:44
Тетратки 4-5 малки и една голяма.
Раница.
Дрешки ест ;D.
Бележник.
Подвързий.
И т'ва е общо взето.

vavi13
08-16-2010, 18:21
чанта,тетрадки моливи за чертаене химикалки дрехи тетради и т.н

TheJin
08-16-2010, 18:36
Само нови дрешки.. иначе лаптопа в раницата и айде на лекций 8)

Chacho
08-17-2010, 11:53
Само нови дрешки.. иначе лаптопа в раницата и айде на лекций 8)

Като изключим дрехите - същото ;-)

Inn0cenCe
08-18-2010, 20:42
Както всяка година :
-тетрадки
-учебници
-химикалки, моливи, чертожни инстроменти.....

И ще обиколя МОЛА за дрешки и обувки, също и за чанта ;дд.

gofeto917
08-19-2010, 10:26
Тетрадки тази година няма да е купуват, защото целия материал ще е на лаптопа, обаче куфари :Д, Европейски, международни здравни карти, билети, документи лични и още сумати глупости и на 12 септември айдееее се изтрелвам към място, където досега само съм слушал и чел.

SladkaZagadka
08-19-2010, 10:34
Бележник.
Може би 1 чанта, не раница , защото имам доста .
Тетрадки - няколко малки, по МАТ , БЕЛ, АЕ с голям формат .
Несесер, химикалки, гумички, моливи, коректор, подвързии - имам .

DesireToFire
08-19-2010, 10:46
Тетрадки - всичките голям формат със спирала
Моливи - всякакви размери от HB do 8B
Пергел - след като изкарах повече от година без, а съм в МГ, май е време да си купя 8-)
Ризи - за униформата...
Перманентен маркер
Учебници
Слушалки
ии това е

Sashakiss
08-19-2010, 11:19
За училище ще са ви нужни само един GSM и тесте карти. Така или иначе няма да слушате в час.

nefchi_bs
08-19-2010, 13:59
За училище ще са ви нужни само един GSM и тесте карти. Така или иначе няма да слушате в час.

2 тестета и сме готови :lol: Аз само учебниците трябва да ги взема от една приятелка и толкова.

kinder02
08-19-2010, 16:31
Вече си взех раничка, учебници след 15 - ти. Останах гумичка, химикали, тетрадки ( със спирала и 80 листи ), дрешки, обувки и това е горе - долу. :)

mlakniwe2
08-19-2010, 17:04
От нашия клас има големи тарикати-нямат нито учебници нито химикали и цяла година взимат от някой учебника като трябва или взимат назаем химикал от някой и така само с една тетрадка цяла година и учебници и химакали от другите ученици или от госпожата-странното тук е, че единият от тях завърши с 5,30 успех :shock: -това не е честно според мен, а и не си дава много зор да учи и се държи много гадно постоянно говори в час, псува госпожата и тя вика щи дам контролно, ако не млъкнеш и той продължава-после му дава контролно със супер трудни задачи и той спокойно си изкарва 5 без да преписва и хич не му пука-бахти :shock: -а тези които имат учебници и химикали и ги носят всеки ден както е правилно не са длъжни да дават на тези тъпаци и те да си изкарват хубавите оценки, но в повечето случаи не те питат "Може ли химикал или учебник?", а "Дай учебника, инъче ща пречукам след даскало!"

Сигурен съм, че не само в нашия клас има такива, а в почти всеки клас :shock: и винаги ще има балъци, които да мъкнат учебници и и тетрадки и тарикати, които да ги ползват наготово

radeberger
08-19-2010, 17:53
Здравейте :). След 1 месец започваме даскало .. Искати ли да направим списък с нужните работи .. ем например тетрадки, химикали и т.н ..
И ще си взимате ли нещо.. в смисъл нова раница .. или :lol:


Има цяяяяял 1 месец , кво си разваляш кефа от вакнцията . :?

stef4eto10
08-20-2010, 07:57
Тетрадки (гоеми,дебели с твърди корици :D )
Чертожни инст.
Скицник
Маркери
Химикали(ролери или на спирала тази година)
Моливи (черни и цветни)
Подвързии(когато дават учебниците)
Коректор(без,който не мога)
Метален несесер
Раница(,която вече си купих)
Гуми,острилки
И още неща ама не се сещам :D


такамм :D

iiordanova
08-20-2010, 08:14
Тетрадки - големи и малки , предполагам с твърда корица ще са
Учебници
Чертожни инструменти - пергел , линия , триъгълник , транспортир.. мисля да си взема триъгълник и транспортир в едно. 8-)
Бележник
Моливи - цветни и черни , черни ще си взема няколко различни
Гума
Скицник
Някакъв малък несесер
и общо взето е това , има и още неща , но няма да ги пиша
А естествено дрехи , обувки , чанти и бла-бла. Ще си купя и раница , и чанта. 8-)

Colouring
08-20-2010, 09:08
-дрехи
-чанта
-учебници
-тетрадки
-химикали,моливи,пергели,ли ии..
Ох как искам никога не идва тоя ден. 8-)

mixaela96
08-27-2010, 12:00
Чанта .. химикали .. несесери .. моливи .. чертожни глупости .. :D
Тетрадки още не .. защото като знам в предното даскало как всеки учител имаше някви претенции относно листи, корици и спирали .. тая година ще изчакам всеки да си каже кво иска :-D

dolcheee78
08-27-2010, 12:02
чанта,дрехи,обувки,химикал и,тетрадки не знам според мен много неща ще ми трябват пък и нали ще съм нова поне някакво добро впечатление да направя :-|

SilverRain
08-27-2010, 15:22
-дрехи като за начало ... чанта + обувки
останалото не ме вълнува особено 8-)

mArMaLaDkA
08-27-2010, 15:41
Много ми е интересно, като напишете "дрехи и обувки", ще си каже човек, че вие ходите на пазар, само когато започвате училище и за да си носите дрехите само там. :-o

он:
- тетрадки... много
- облекла за учебниците и тетрадките, че иначе без тях заприличват на банички за няма и месец
- химикали и моливи - също много, 'щото не умея да пазя. И гумичка
- пергел, че моя тотално го разглобих

Толкова. Бележник + ученическа карта си имам още от миналата година, чисто нови, някой ми ги даде, и нали вече си имах и... да. Ще си ги използвам тая година.

SilverRain
08-27-2010, 15:52
Много ми е интересно, като напишете "дрехи и обувки", ще си каже човек, че вие ходите на пазар, само когато започвате училище и за да си носите дрехите само там. :-o

ем не .. ние сме с униформи амаа .. 8-) доста повече пари ми дават като почвам дск защото знаят, че ми трябват нови неща ... и за тва

spopi
08-27-2010, 19:36
Нова чанта/раница
Учебници тетрадки поне 2 химикала че нямам никакви :lol:
дрехи
Чертожни иструменти и 1 черен молив.
общи линии е това :)
Не ми се ходи изобщо пък и как ми се учи :-# :cry:
Ваканцията искам да продължи. :---) =P~

Force_bladeR
08-27-2010, 23:04
Леелеее... аз така се готвех в първи/втори клас :-o