PDA

View Full Version : На горещия стол е strangler



UltraViolencia
08-15-2010, 11:17
Айде малко да се раздвижи форона.

SemperArdens
08-15-2010, 14:13
Име?
Години?
Снимка?
Интереси?
Учиш ли? Какво?

PinkFloydSound
08-15-2010, 14:22
Какъв ти е предишният ник?

AcrossYourFace
08-15-2010, 14:26
Най-добрия концерт, на който си била?

m1nik
08-15-2010, 14:51
хоби?
зодия?
опиши се - като характер?
откога си в форума?
откъде си?
цел в живота?
мечти?
страхове?
стил музика?
любими филми?

за сега тфа

strangler
08-15-2010, 16:41
А защо не ме питахте първо, преди да правите тема?


Име? Крем 8)
Години? 22
Снимка? http://prikachi.com/images/541/2425541U.jpg
Интереси? нормалните - учене, работа, приятели.
Учиш ли? Какво? 3ти курс, Икономика / Финанси


Какъв ти е предишният ник?
Погледни снимката и ще се ориентираш.


Най-добрия концерт, на който си била?
Няма такъв, по принцип ме забавляват повече малките концерти на български групи, а не тези с много известни чуждестранни. Има някакъв чар в това да си редовен и да виждаш все едни и същи хора, дори и без да се познавате.
Когато и телата ви физически са близки (заради малкото пространство в няколко от клубчетата), прихващаш общото настроение и ритъм.
Ако съм най-отпред пред групата, значи ми харесат много, ако съм встрани на бара или не ме кефят толкова много или атмосферата не ми харесва ( това обикновено се случва на хардкор концерти).
Сега очаквам с нетърпение един, тъй като отдавна е нямало (около месец), ще свири готина група, която поне от предни тяхни концерти не е навирала стрейт едж идеали( което много мразя ) , ще си седя спокойно и ще си пия биричка.


хоби? по принцип нямам сериозно, но напоследък - стрелба (макар че и там съм нередовна). А и напоследък се скъсавам да се пека.
зодия? рак
опиши се - като характер? характерът ми е странен и противоречив, но като цяло вярвам че съм добър човек.
откога си в форума? ~4 години
откъде си? Пловдив
цел в живота? в момента да се преместя, в по-дългосрочен план- да завърша.
мечти? нямам
страхове? обичайните - тъмно, високо, дълбоко. Страх ме е още, когато е много тихо или съм сама в затворено помещение.
стил музика? рокендрол.
любими филми? не съм голям фен, но от детството имам един фаворит - "What women wants".

m1nik
08-15-2010, 17:43
любими филми? не съм голям фен, но от детството имам един фаворит - "What women wants".

-филмчето наистина е хубаво, преди време го бях гледала
харесва ми, че не даваш конкретни отговори :)
__

опиши приятелите си?
сладко/солено?
брат/сестра?
прякори?
как би описала начина си на живот с една дума?
как би описала себе си с една дума?
любим цвят?
число? 8-)
суеверна ли си?
вярваща ли си попринцип?
как пиеш кафето 8-)
опиши детството си с една дума :)

strangler
08-15-2010, 18:06
опиши приятелите си?
Повечето ми близки приятели са по-малки от мен. Това не е случайно- предпочитам да са такива, за да мога да се грижа за тях, да ги глезя, да ги напътствам, като по-голяма сестра примерно.
Израстнала съм в мъжки компании и е нормално повечето ми приятели да са мъже, но честно казано- предпочитам женската компания на кафенце и раздумка.
А и ако трябва да съм честна- не ме бива много в поддържането на чисто приятелски отношения с приятелите от мъжки пол, така че когато не съм в настроение- винаги предпочитам неангажиращите жени.
Не са приятели от детството, а подбрани, всеки един от тях има нещо много характерно за себе си- един е най- умното момче на света, друг е най- забавното момиче, трети ще е бъдещ президент..така всеки със своите качества ме зарежда по различен начин.

сладко/солено? сладко
брат/сестра? сестра
прякори? нямам
как би описала начина си на живот с една дума? нездравословен
как би описала себе си с една дума? ангелче (8-))
любим цвят? сиво и бяло
число? 8-) 1
суеверна ли си? не
вярваща ли си попринцип? не
как пиеш кафето 8-) кафето е голямата ми слабост, на ден пия над 5 чашки. Предпочитам го горещо (:D) и с много захар.
опиши детството си с една дума :) насинени коленца

jghgh
08-15-2010, 19:35
Нормално да си с противоречив характер, все пак Рак . . .



Вярваш ли в зодиите в този ред на мисли?
Случвало ли ти се е да имаш една позиция за едно нещо, обаче да имаш и противоположната?
Уцелваш ли златната среда?

Какъв за теб трябва да е оптимално добрия любовен партньор? (нарочно не използвам 'идеален')

strangler
08-15-2010, 19:55
Нормално да си с противоречив характер, все пак Рак . . .

Интересно, аз го отдавах на възпитанието и шантавото си семейство..

Вярваш ли в зодиите в този ред на мисли? В този ред на мисли- не. Астрологията си има собствена теория и практика, дебели книги и терминология, но това не я прави достоверна.


Случвало ли ти се е да имаш една позиция за едно нещо, обаче да имаш и противоположната?
Случвало ми се е веднъж да съм на една позиция, след години на друга. Така стана, например с отношението ми към хомосексуалистите.
По принцип избягвам крайностите, защото която и да избереш от двете ще сгрешиш, така че няма как да съм на противоположни позиции.
Единствени крайни позиции мога да заема само за някакви фундаментални неща- като например да не убиваш, или пък когато за замесени мои принципи или неща, в които много вярвам.

Уцелваш ли златната среда? Виж предния.

Какъв за теб трябва да е оптимално добрия любовен партньор? (нарочно не използвам 'идеален')

Специално в моя случай- трябва да е пълна противоположност на лошите момчета, алфа мъжкарите и подобни мъжествени истории.
Аз предпочитам по-свитите и скромни момчета. Иска ми да вярвам че е от майчински интинкт, но може да бъде и от желанието ми да доминирам. Скромните момчета изглеждат по- послушни от лошите, right?
Имам и слабост към по- младите по същата причина.
Най- секси качеството в един мъж е да е умен, във външността му- да е висок.

ArrowsOfDeath
08-15-2010, 23:06
От снимките ти останах с впечатлението, че си властна жена. Така ли е?
А срещат ли се крайности в музикалния ти вкус? Например да си голяма фенка на някоя хардкор група и едновременно на поп певица.

UltraViolencia
08-15-2010, 23:09
щоъ те знам че си пич мейна и може да се забъркаш в темата 8-)
случайно хубавата сестра да е совбодна?

m1nik
08-15-2010, 23:36
любим раздел?
любими марки?

semantics
08-16-2010, 17:54
1. Нещо за ника ти?
2. Каквa беше позицията ти за хората с различна сексуална ориентация преди, каква е сега и какво предизвика промяната в тази позиция?
4. Би ли напуснала страната и ако да, при какви обстоятелства?
5.
http://image3.examiner.com/images/blog/wysiwyg/image/internet-dominatrix.jpg ?

m1nik
08-16-2010, 19:10
опиши как минава един твой ден?

strangler
08-18-2010, 13:37
От снимките ти останах с впечатлението, че си властна жена. Така ли е?

Не. Просто обичам да взимам нещата в мои ръце когато става въпрос за екипна работа. Мога да работя добре под стрес, което ми е предимство пред другите, освен това съм отговорна и лоялна към членовете на групата, затова и когато има да се свърши нещо важно - предпочитам да водя групата, за да получим резултати.
Предната година в университета на няколко пъти отсъствах в упражнения, когато се даваха теми за курсови работи, познайте кой са искали най- много за другарче по проект? 8)
Същото беше и в училище. Във всеки клас има по няколко деца (обикновено момчета) които непрекъснато се обаждат/ взимат участие/ спорят с учителите. Но в повечето случаи, отговарят грешно, защото от бързината си грешат.
Обикновено чакам 10 -15- 20 минути да погледаме сеир и накрая се обаждам триумфално с правилния отговор (звучи тъпо знам) . Същата история се повтаря и в университета, и в работа и съм си извоювала уважението на определени хора, макар и да съм скромна и свитичка. Свикнала съм с конрола, но е важно да кажа, че не самоцел не ми е да бъда над другите, да ги унижавам и обиждам, да властвам над тях, а просто да оптимизирам работата ни, каквато и да е тя.
А в повечето случаи даже не може да става въпрос за власт, тъй като аз съм обикновено момиче и никой няма да ми даде да си правя каквото искам, когато говорим за много сериозни неща.


А срещат ли се крайности в музикалния ти вкус? Например да си голяма фенка на някоя хардкор група и едновременно на поп певица.

Отново отговорът е не. Харесвам Кайли Миноуг като жена, слушала съм няколко нейни песни, гледала съм няколко нейни клипа (един даже ми е в bookmarks) , но не мога да се нарека фен.
Харесват ми отделни песни от различни стилове, но това не е достатъчно. Това не е музиката, която ще си пусна когато съм тъжна, когато съм весела, когато съм в задръстване или когато изляза навън да се веселя.
Имам си определено любимо звучене и се придържам към него - за едни може да е ограничаващо, за други може да е поза, за мен е просто предпочитание.
Btw, интересно но от "субкултурните стилове" никога не съм харесвала ska, с изключение на една българска група. Не ми харесва как звучи- не я слушам.


случайно хубавата сестра да е совбодна?
Свободна е..


любим раздел? този
любими марки? Oviesse, Kenvelo, за работа- Andrews Ladies


1. Нещо за ника ти?
Идва от една група - the stranglers.


2. Каквa беше позицията ти за хората с различна сексуална ориентация преди, каква е сега и какво предизвика промяната в тази позиция?
Преди бях толерантна, даже хомосекшуъл дифендър, имах такива познати. Причината за смяната на позицията няма да я разкривам тук, защото е лична, ако все пак ти е любопитно- пиши лично съобщение, ще споделя там.
Позицията ми сега - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=7512987#7512987 . Хвърли едно око тук.
На първо място ме притеснява обратната дискриминация която предизвиква борбата на гейовете за равни права.



4. Би ли напуснала страната и ако да, при какви обстоятелства?
Изискването е само да мога да замина точно там къде искам, не и да замина някъде колкото да не съм тук. Причината е разнообразието.


http://image3.examiner.com/images/blog/wysiwyg/image/internet-dominatrix.jpg
Картинката ми дава широко поле на интерпретация, трябва да си по-конкретен :).


---

П. С. Бях много заета последните дни и не можах да отговарям както трябва на въпросите. Времето ми изтече, така че пишете предложения кой искате да видите на стола или съвсем скоро ще избера аз някого.

PinkFloydSound
08-18-2010, 14:14
Браво за ника, Golden Brown е една от любимите ми песни. :)

shadow4e
08-18-2010, 15:32
За коя държава/град би заминала? :)
Любим сезон?

Стой на стола до петък, ако ти се седи. :)

m1nik
08-18-2010, 15:47
Кой би избрала за стола?
Опиши семейството си
Как се виждаш след 5 години?
А след 1о?
Какво работиш?
Какво би искала да работиш?
Къде би искала да живееш?
Без какво неможеш?
И без кого?
За теб чашата е наполовина...?

SolemnityOfDeath
08-18-2010, 15:50
Стой бе, ККК ;р

какво свое качество не харесваш?
а какво - в хората като цяло?
какво свое качество пък харесваш?
и какво пак в хората като цяло?
любима финска група?
Финландия ли ти е най-любимата държава из Скандинавия?
какво мислиш всъщност за държавите там?:р

strangler
08-18-2010, 16:23
За коя държава/град би заминала? Smile
Любим сезон?

Стой на стола до петък, ако ти се седи. Smile

Сан Франциско, заради архитектурата и наклонените улици .
Харесва ми вида на къщичките и трамваите в Сан Фанциско. Изгледах 8 сезона на "Monk" само защото се снима там.

Любим сезон мисля че нямам, не обичам лятото, не обичам зимата, защото са крайни. Не обичам месец март защото ме вбесява как всеки ден времето е непредсказуемо, не обичам и дъждовните месеци (есента), защото косата ми се начупва от влагата, а аз съм положила доста усилия за да изглежда добре (да се разбира- права).

Кой би избрала за стола? защо не теб?
Опиши семейството си- Имам доста приятна майка, с която сме близки. На 50+ години е, но е доста свежарка. Ако някой път се засечем с мои приятели и с нея, винаги ги разплаква до смях. Когато съм й ядосана или се сърдя, винаги го обръща на шега. Тя е и най-умната жена, която познавам. Много е общителна и ведра. Баща ми е пълна нейна противоположност- интровертен и прикрит. Израстнала съм в матриархат (което обяснява доста неща) хаха. :)

Как се виждаш след 5 години? за 5 години не мисля че ще се промени нещо, най- много цветът на косата..

А след 1о? След 10 години се надявам да си имам собсвено жилище и да имам голямо куче и може би да съм се научила да правя някоя друга по-сложна манджа. :)

Какво работиш? това ще го оставя като тайна.
Какво би искала да работиш? исках да стана стюардеса, след което разбрах че там не става просто с връзки- трябва някоя старши стюардеса да се пенсионира или загине (хохо), за да се освободи ново работно място. Докато това стане, реших да уча икономика.. и все още чакам щастливата новина , но докато това стане.. се надявам да стана инвестиционен посредник (което няма как да стане всъщност, защото трябва да му отделя цял живот за да се сбъдне) или да работя в държавната администрация. Наспоследък ме блазни и икономическа полиция.

Къде би искала да живееш? За сега - София.
Без какво неможеш? преоткриване на хоризонтите на интелектуалното извисяване муахаха... всъщност без кафе и вода.
И без кого? хората без които се предполага че не мога да живея заминават за чужбина до края на месеца (моето семейство) ,голяма част от приятелите ми живеят в друг град.. така че май няма такъв човек.

За теб чашата е наполовина...? налята.

strangler
08-18-2010, 16:58
Стой бе, ККК ;р

Стола не беше ли 3 дни.. те вече минаха?

какво свое качество не харесваш? не харесвам параноичния си характер. Това не се забелязва от хората, освен ако аз нарочно не разкажа някакви потресаващи истории, но на мен ме изтощава всекидневно.. Обичам и да запознавам хората с него, за да не заблуди някой че съм пичага и да остане разочарован след това. ;D

а какво - в хората като цяло? В хората не харесвам че винаги трябва да се състезават един с друг. Тъй като хората не се раждат равни има хора с повече предимства от други. Всички трябва да приемем че има и по-умни и по-красиви и по-добри от нас, а не да се конкурираме с тях. Защото когато се конкурираш с някой, а нямаш достатъчните качества за това, прибягаш до лъжи, интриги, манипулациии и прочие.

какво свое качество пък харесваш? добродушността и грижовността - това поне са ми най-характерните качества.

и какво пак в хората като цяло? че няма двама еднакви.
любима финска група? Kaaos
Финландия ли ти е най-любимата държава из Скандинавия? За нея имам най- много наблюдения. Иначе Швеция е доста по-развита от всички скандинавски държави , а хората там са по- "европейски" и по-малко "странни".
какво мислиш всъщност за държавите там? можеш да очакваш всичко от човек който отива до хладилника - от бира до брадва.

KumchoValcho
08-18-2010, 17:04
Как се чувстваш в момента

strangler
08-18-2010, 17:08
Гузно..

shadow4e
08-18-2010, 19:41
По желание на седящата. :)