PDA

View Full Version : балет?



sambadance94
08-15-2010, 15:31
Кой ходи на балет? Моля да ми кажете предимства и недостатъци ... :) Макар, че ходя на танци, но искам да видя кое може би е по- за мен! :-D

kadishona
08-15-2010, 16:21
Личното ми мнение е, че това е най-хубавият спорт за жени. По грациозен дори и от другият ми фаворит - спортна гимнастика!

sambadance94
08-15-2010, 16:34
да, нооо спортните танци са още по-грациозни :) проблема е, че за там се изисква момиче и момче, а при балета не са нужни момчета ...

kadishona
08-15-2010, 17:06
Не съм много съгласен. Тоест, такова нещо като 'не съм много съгласен' няма, за това направо ще кажа, че не съм съгласен.

Спортните танци са малко или много екшън / не ме разбирай погрешно /, докато балетът е изкуство и една от чистите форми на човешката грация!

sambadance94
08-15-2010, 17:56
добре, искам +ове и -и. Наистина е трудно да се откажеш от едно което вече си свикнал да практикуваш! :)

kadishona
08-16-2010, 06:22
Спортни танци
+Развиваш тялото си физически повече отколко при балета
+Винаги при купон можеш да покажеш нещо и да потекат лиги ;)
+Има повече момчета

-Не се сещам


Балет
+По-красиви са от спортните танци
+На по-високо ниво от дискотеката в маалата винаги можеш да импровизираш нещо и пак ще се получи като +2 от спортните танци!
+незнам дали е точно +, обаче винаги съм казвал, че това е най-хубавия спорт за момичета!


Айде и другите да добавят. Мойто мнение кое е по-хубаво го знаете ;)


-

HHristov
08-16-2010, 06:57
Mиналия месец бях на балет и марак, че никога не съм го приемал като нещо специално останах възхитен :) Такова подскачане такова движение :shock: Пък и каква физика изкараха не е истина

bunnypux
08-16-2010, 08:43
Ами аз ходя на балет от 7 години : )

Немога да опиша колко красиво е всичко докато го виждаш в огледалото.Какви красиви движения просто е прекрасно .А след огромния труд който полагаш като чуеш аплодисментите на публиката че си направил някое е движение е просто превъзходно.Бтв обожавам екзерсиса по диагонали :-)