PDA

View Full Version : Avon Advanced Techniques



SummerDream
08-15-2010, 16:54
Таа, доживях и аз да направя тема, и то точно в тоя раздел д;
Какво ви е мнението за въпросния продукт (http://www.avon.bg/PRSuite/static/advancedtechniques/lotus.html) ?
Ползвали ли сте го, доволни ли сте?
На мен ми е интересно как ще ми "повлияе" върху косата, щото принципно ми е омръзнало да се начупва постоянно и да се разваля като съм я изправила, примерно -.-

Sladurchoo
08-15-2010, 16:57
точно това не съм ползвала, но други продукти на Ейвън, и по-точно на Advanced Techniques, да. но не очаквай, косата ти да стане права, когато си го сложиш това нещо .. ако косата ти е чуплива, не може да ти помогне

rosencetooo
08-15-2010, 18:14
Ползвала съм го няколко пъти , дадоха ми мостричките .. и нямаше кой знае какъв ефект , косата ми стана мекичка , не беше прекалено чуплива , оформи се д/г добре.. но не беше права :) Не бих ти го препоръчала да си го зимаш , само ще дадеш излишни пари..

SummerDream
08-16-2010, 11:50
Мне бе, то е ясно, че от самия продукт не може да се изправи.Хах, то оставаше и да може..Имах предвид, че като си я изправям ии той си я задържа повече време така, не се начупва, остава си добре оформена..Така ли е?

Minerva
08-16-2010, 12:32
Пробвах го и прави косата мекичка. Особено веднага след като си го сложих усещането беше малко странно. Иначе идеята му е да укротява косата, все едно да я прави да не хвърчи на всички страни и мисля, че действа. Не е зле.

Molzinka
08-16-2010, 12:52
не съм го използвала, въпреки че имам мостра, но преди време си бях взела серум за изглаждане на косата, защото сутрин като се събудя и винаги нещо стърчи. Като си сложих от серума и се заглаждаше и ставаше идеално. Това е единствения продукт , от който съм доволна от цялата им серия за коса :)

shootingsttar
08-16-2010, 13:27
м според мене си заслужава човек да си го купи , защото
има ефект (поне при мен ) .. начи попринцип в косата съм
тотален бухал ако малко не я дръпна с пресичката . ама от
тва вече не бухва и не се наелектризира толкоз и седи по
права от обикновеното , а и си запазва примерно правото или къдравото което съм направила независимо от време вода
и т.н ;dd 8) а пък и мирише супер хубавоо :D (то не че тва е важно де)

SummerDream
08-16-2010, 13:44
^ коя от линиите на продукта си ползвала? :) ..щото се чудя коя точно да си взема-на едната пише, чее е с/щу начупване/щръкване, на другата за оформяне и сега съм пред дилема д;

SummerDream
08-16-2010, 17:38
ъп ъп ъп

Hilary_
08-17-2010, 08:38
офф и аз го имам този проблем с гадното начупване (краищата) при изправяне .. :? :o
От тази серия имам само серума за сухи краища, но честно казано очакванията ми бяха по - големи .. :?

Чудя се коя фирма има наистина хубави стилизиращи продукти? :-o

SummerDream
08-17-2010, 10:55
^ мда, и аз съм така =/ мн е кофти, като излезеш някъде с идеално права коса и по едно време си видиш краищата на кво са заприличали..
аз мислих да си взимам и трито продукта от серията да видя уж как ще ми повлияят "цялостно" xD

shootingsttar
08-18-2010, 21:37
емии аз не си купих цяла серия а си взех тва дето с екстракт от лотус - оранжевата тубичка ;dd

girl91
08-18-2010, 21:54
Серумът за сухи краища е против цъфтеж, не против начупване на косата след изправяне :D
И този нов продукт с лотус не е за изправяне на косата...

SummerDream
08-19-2010, 11:15
против начупване на косата и оформянето й е :wink: