PDA

View Full Version : Как .. може



Teenprblem
08-15-2010, 18:15
Здравейтее ... да това е поредната тема в която .. се казва,че момиче харесва момче.Всъщност тя ми е приятелка но тук .. няма регистрация за да напише тя темата.Тя е от Добрич харесва едно момче,но тои не и говори изобщо тъй като .. негови приятели са му наговорили лъжи за това момиче .. отдавна не го е виждала и така де..тои не и говори,защото приятелите му ..са му наговорили лъжи за нея и тя незнае какво да прави моля ви .. дайте съвет ..моляя
Ии .. не ме нападайте plss :(

7227
08-15-2010, 18:17
Защо ти ще и решаваш проблемите??? Да му тегли една майна и това е!!! Като е много умен да вярва на приятелите си!

Teenprblem
08-15-2010, 18:19
Не и решавам проблемите ..просто неискам да я гледам така .. тъжна..т'ва е

7227
08-15-2010, 18:26
Разбирам те,обаче щом той няма нищо към нея по-добре е да се опита да го забрави по някакъв начин.Ако мисли все за него и тича след него скоро няма да се оправи.

TheBeliever
08-15-2010, 18:27
Отдавна не го е виждала, ама той не й говори. Да вземе тогава да се види с него и да му поговори малко. Щом си толкова убедена, че нещата, които са му наговорени са лъжи, то нека тя му обясни истините.

7227
08-15-2010, 18:33
Той ако я харесва няма да го интересува какво му говорят за нея!Той харесва ли я??? Ако не е така,няма смисъл да се унижава пред него като му обеснява истините..

TheBeliever
08-15-2010, 18:42
Защо изясняването на истината да е унижение? По-добре ли е да се примири с лъжите, които се говорят за нея?

7227
08-15-2010, 18:44
Ее да така е.Да се изяснят,но ... Аз пак ще напиша,че той ако има чувства към нея няма да го интересува какво говорят за нея и той сам ще я потърси,за да разбере истината.........

TheBeliever
08-15-2010, 18:48
Може точно лъжите, които са му наговорени да го възспират да я потърси. Ако представата му за нея е изкривена от тези лъжи и вследствие от тях той счита, че момичето не си заслужава вниманието му, то няма да я потърси за изяснение. Единственото, което й остава е сама да поеме инициативата.

Smrazqvashta
08-15-2010, 19:22
Какво въобще се занимавате с тоя? Смятай какъв келеш е щом сам не може да преценява хората и слуша трети лица. Вие поне бъдете по-умни и не се занимавайте.

RomantiCBoY
08-16-2010, 05:20
Защо се вкарваш в такива филми оО :D ? Ходи си оправи правописа, а колкото до темата мисля че няма никаква приятелка, а ти самата си в това положение. Като онзи е селяндурник и не види сам за какво става въпрос защо ти трябва да си блъскаш главата :)

emkyy1997
08-16-2010, 07:19
ne se vkluchva vav nikakvi filmi... zashtoto az tyky shto se reg ii tova koeto e naрisala za mene e istina... taka che tq kazva istinataa.. i molq рredi da znaete istinata za neqqq nedeite da kazvate che si izmislq :? :? :?

TheJin
08-16-2010, 08:48
Голям филм, голямо нещо :lol: :lol: :lol:

sasha_90
08-16-2010, 08:53
Представи си що за човек е,щом вярва на това,което му се казва.

LadyDi
08-16-2010, 09:57
Представи си що за човек е,щом вярва на това,което му се казва.
Нормален?

pentxayc
08-16-2010, 11:36
със сигурност ти пишеш защото тя ти е приятелка и няма акаунт

Elenichkaa
08-16-2010, 14:04
Здравейтее ... да това е поредната тема в която .. се казва,че момиче харесва момче.Всъщност тя ми е приятелка но тук .. няма регистрация за да напише тя темата.Тя е от Добрич харесва едно момче,но тои не и говори изобщо тъй като .. негови приятели са му наговорили лъжи за това момиче .. отдавна не го е виждала и така де..тои не и говори,защото приятелите му ..са му наговорили лъжи за нея и тя незнае какво да прави моля ви .. дайте съвет ..моляя
Ии .. не ме нападайте plss :(

Щом не й говори,да си търси друг....
оф,деца,деца,.....и пак деца....не че съм кой знае колко голяма,но моля ви спрете с подобни 'ТИИН ПРОБЛЕМИ' :-o
ПС:съвет към авторката:Вместо да решаваш чужди проблеми,заеми се със свойте или си намери друга работа,тва е досаДно!!! :-o

VinDiesel
08-16-2010, 14:19
Една томахавка и в банята.