PDA

View Full Version : Малко глупаво ..



Inflameslawl
08-15-2010, 18:34
Здравейте,забелязвам,че постоянно обръщате внимание на правописните грешки,така че ще се извиня за моите.Ето,какъв е моят проблем ..Да предопредя ,ИЗОБЩО в никакъв случай да не ви минава през главата това което ще кажа по долу ,че е просто ,защото имам високо , ужасно високо самочуствие,не е толкова високо,просто искам да обесня как стоят нещата!
Аз ,момче на 14 години ,ще съм в 8 клас сега ..Често ми правят комплименти ,че съм хубав , или сладък .. възприемам се добре на външен вид .. мил съм с хората,държа се добре , възпитано .. имам много приятели .. момичетата ме харесват,въпреки ,че до сега не съм имал приятелка,просто съм решил ,че ми е рано за такива неща .. имам цел в живота и твърдо я следвамм .. няма да ви казвам каква е че ще кажете ,че съм се филмирал ..но твърдо съм решил да я постигна и съмм направил много неща за да го направя .. а бе горе долу всички ме харесват , а и аз се държа добре със всичкии:) Не го възприемайте като високо самочуствие просто искам да изясня как стоят нещата .. Обаче имам 1 проблем сега .. тръгвам на училище нов клас сичко ОК .. има 1 в даскало как да кажаа , зависливи хора .. на здрасти/чао сме до ся не съм имал проблеми с тях ,обаче нещо ми подсказва ,че скоро време и аз ще го отнеса .. те са лекомислени,комплексирани тапаци,който идват при тебе когато отидеш до магазинчето .. или когато се разхождаш с някой .. или пък с момичета..тоест когато си сам .. идват при тебе и ти казват : Ти ли си бияча? , или : Ей казаха ми ,че си говорил нещо за мене .. да има 3,4 такива "банди" и ми е кофти..въпреки тези качества по горе , аз никога не съм бил по боя .. никога не съм скачал на бой , единствените пъти когато съм се бил беше 1 път в 6 клас бяха 15 човека,а аз бях с приятел и нямах избор щото се заяждаха с него трябваше да го защитя Very Happy .. а бе горе долу никога не съм се ебавал или заяждал с други хора .. компанията ми е адски готинаа и сички са точни .. но просто тия ..казвам ви .. примерно отивате весели на училище,виждате се с приятели сичко точно .. тръгвате си и изведнъж идват 15 човека , който не знаят какво искат от животна , 15 идиота от които аз съм светлинни години напред .. 15 идиота,който трябва да лижат обувките на учителите а те въпреки това ги правят "луди" .. 15 идиота от 1 клас .. 15 от друг .. и е пълно с такива .. заяждат се ,обиждат те .. аз не съм по боя както вече казах,имам голям брат,мога и да викна много хора за да ги набият , но така те ще си навлечът неприятности,а аз просто не искам! Не искам да се занимавам с тях,а те все се заяждат с теб .. винаги бият някого,който е беззащитен .. много глупаво просто ужасноо .. всичко ми се нареди прекрасно тая година,учих много и ме приеха точно там където исках,всичко е просто супер .. писах ужасно много , за това искам да ви помоля ,ако не сте разбрали въпросат ми ... ето го .. Как да се справя с тези хулигани .. само те ме дразнят и ми пречат в училище просто са ужасни .Ще ви помоля за още нещо ... Моля да не ми правите забележки за правописните грешки,защото просто имаше да пиша много ,можех да го направя малко ,но реших да е с пълни подробности .. за това сигорно съм пълен с тях ... също така ще ви помоля да не правите бъзици , или убиди .. е ако има начин да помогнете .. пишете ..ако не не ...

eminemfenka
08-15-2010, 18:44
Незнам дали си хубав,обаче си пълно лигаве!

И ето в този случай може да се светнеш , че ''Красотата ти'' няма да те избави от онея банди ..

Иначе незнам братле .. ако си мълчиш - аут си !

ако не - отнасяш си го здравата.. или печелиш уважение.. :?

Успех :)

Inflameslawl
08-15-2010, 18:48
Незнам дали си хубав,обаче си пълно лигаве!

И ето в този случай може да се светнеш , че ''Красотата ти'' няма да те избави от онея банди ..

Иначе незнам братле .. ако си мълчиш - аут си !

ако не - отнасяш си го здравата.. или печелиш уважение.. :?

Успех :)

Знаех,че ще ме разберете погрешно , казвам ,че изглеждам ок . .не съм някой грозееннн или нещо такова .. и какво ще рече ако си мълчиш,да скачам на бой сам срещо 10 човека ли?

fatrat
08-15-2010, 19:29
абе ти да не си мека китка бе? Как ще е страх от боя? Да не би да не можеш да се биеш?Ако неможеш вземи си палка/бухалка.Скрии си я в чантата и като дойдат ги ступай. Ако не почваш с юмруци.Ступаш ли едните всички ги фаща страх.Ако не можеш ще ти разбият носа ако са свестни ако не после ще пикаеш урина няколко седмици и няма да можеш да водиш нормален живот. Фейс дъ риалити-или биеш или те бият! СТЕГНИ СА! :-x
ЕДИТ: Кво те бърка че са 10 човека-неможеш да ги оправиш ли?

awerw
08-15-2010, 19:49
така и аз си направих труда да го прочета и да ти кажа и аз имах такъв проблем но не с 15 а с 1,2 най-много и те сами спряха просто ги игнорирай все някога ще им омръзне и аз не съм по боя но щях да почна скоро ама те пък взеха че се отказаха и наистина може да се заяждат с теб от завистливост или просто щот ги дразни че имаш високо самочувствие

Unendlich
08-15-2010, 19:50
Не сме хванали още рибата, а вече сложихме тигана .. така и твойта. Още не си почнал даскало и си мислиш, че веднага с теб ще тръгнат да се закачат, само защото някои загоряли момиченца на 12-13-14 ти казват, че си 'хубав, сладък'. Стига бее.. ако са няк'ви скинари и е такива, а ти си фешънче, може и да се заядът, ама не се знае. Все пак в даскалото ти сигурно има доста народ, така че може да не е с теб. Ако пък се заядът - вместо да се занимаваш с комплиментите ти, хвани тренирай нещо, научи се да се биеш, защото мъжествеността не е само външен вид. ;)

JackSparrow
08-15-2010, 20:06
и аз бях с подобни идиоти, и аз така не бях по боя и много ме обиждаха, ама след като счупих 3 носа и една ръка, всичко се потули.. запиши се на някое бойно изкуство, като карате, бокс, борба или нещо от сорта, заякни и свивай юмруците! :-o

TheJin
08-15-2010, 20:23
Има 2 опций..

1. Да ги игнорираш и сами да престанат.. ( малко вероятно ) но все пак опция

2. Вече като няма на къде.. започваш да раздаваш правосъдие !! Поне аз така правя ( правех ) :)

Ryapoff
08-15-2010, 20:38
И кфо - мен ме тормозеха като бях малък. Ми като те бият, бият, бият, накрая ти омръзва. Почваш да тренираш, развиваш им гайките и им ебаваш майките. Някой ако има по-елегантно решение, нека сподели. Пич, то и в моето даскало сигурно ще иам някои, които ще си мислят, че са фанали..., ама няма да им се получи. Поне не и с мен. Тръгвам с друга нагласа и така. Битка на характери ще е при мен, щото боя не ми пречи. Всичко ти е на психическо ниво, виж като почне да не ти пука колко ще ти е лесно. Не казвам да бъдеш мазохис', но няма да е лошо с някой приятел да се посбиваш, нещо като спаринг. Най-добре е да тренираш нещо. Не ти препоръчвам карате, по-скоро него като самбо, аз тренирам джудо и съм много доволен.

Inflameslawl
08-15-2010, 20:41
абе ти да не си мека китка бе? Как ще е страх от боя? Да не би да не можеш да се биеш?Ако неможеш вземи си палка/бухалка.Скрии си я в чантата и като дойдат ги ступай. Ако не почваш с юмруци.Ступаш ли едните всички ги фаща страх.Ако не можеш ще ти разбият носа ако са свестни ако не после ще пикаеш урина няколко седмици и няма да можеш да водиш нормален живот. Фейс дъ риалити-или биеш или те бият! СТЕГНИ СА! :-x
ЕДИТ: Кво те бърка че са 10 човека-неможеш да ги оправиш ли?

Нищо не си разбрал..не ме е страх от боя , просто не искам и не обичам да се бия,а те си го просят..и търся начин да го избегна,но не виждам как ,като те се заяждат със всеки.

Ryapoff
08-15-2010, 20:44
Нищо не си разбрал..не ме е страх от боя , просто не искам и не обичам да се бия,а те си го просят..и търся начин да го избегна,но не виждам как ,като те се заяждат със всеки.
Бе много се плашиш бе, не обичал да се бие, ми и аз не обичам да се горя, ама нямам избор, right? И да уча по нощите не обичам, бе много са нещата. Ама ги правя. Ти искай съвети как да им го сложиш без вазелин, не как да избегнеш сбиването.

Djuff
08-15-2010, 21:09
Купи си незакон пищов и ги почвай всички по ред. :D
Муци нека си се заяждат, теб к'во те бърка?Не им обръщаш внимание и туй то.И както другите казват запиши се на някъв спорт.2 часа отнема на ден няма да заеме кой знае колко от времето ти. ;)

cvetinka95
08-15-2010, 21:37
абе ти да не си мека китка бе? Как ще е страх от боя? Да не би да не можеш да се биеш?Ако неможеш вземи си палка/бухалка.Скрии си я в чантата и като дойдат ги ступай. Ако не почваш с юмруци.Ступаш ли едните всички ги фаща страх.Ако не можеш ще ти разбият носа ако са свестни ако не после ще пикаеш урина няколко седмици и няма да можеш да водиш нормален живот. Фейс дъ риалити-или биеш или те бият! СТЕГНИ СА! :-x
ЕДИТ: Кво те бърка че са 10 човека-неможеш да ги оправиш ли?
нали си имаш компания.. ??
никой не та пита дали искаш или обичаш да са биеш.. понякога просто са налага.. ти си баси лигльото.. кат викаш..заяждат са с всеки.. ако не им обръщаш внимание няя са спрат ..
кат си убав със самочувствие и тн и имаш приятели..би следвало да си връзкарче тей че или ти *правилния вариант* или се погрижи за тях с някой от компанията ..

Hidalg0
08-15-2010, 21:47
абе ти да не си мека китка бе? Как ще е страх от боя? Да не би да не можеш да се биеш?Ако неможеш вземи си палка/бухалка.Скрии си я в чантата и като дойдат ги ступай. Ако не почваш с юмруци.Ступаш ли едните всички ги фаща страх.Ако не можеш ще ти разбият носа ако са свестни ако не после ще пикаеш урина няколко седмици и няма да можеш да водиш нормален живот. Фейс дъ риалити-или биеш или те бият! СТЕГНИ СА! :-x
ЕДИТ: Кво те бърка че са 10 човека-неможеш да ги оправиш ли?


Казва че не иска да се бие , а това не означава че не може и аз не обичам да се бия ама като се налага , тежко му горко на оня :-x веднъж в даскалото се бих и повече никой не ми идваше и така ми беше идеално , шот и аз не обичам да се бия :oops:

fatrat
08-16-2010, 07:25
бе как сички не обичате да се биете ма сте някви такива скрити таланти дето като ви кипне и ставате терминатори?
Има 1 опция и тя е - Бой. Както са казали старите боя възпитава! :o

remix1912
08-16-2010, 07:41
От всичко разбрах,че си ВИП-а на даскалото,ама си путка дето не знае как да се защитава.Следваш цел в живота,но не можеш да си отстояваш твойте интересеи.И аз мога да се бия,но не ми харесва не искам.Обаче когато се налага го правя.Да се биеш или не е само на психическа основа,няма нищо общо със колко развито е тялото и т.н.

fatrat
08-16-2010, 07:44
От всичко разбрах,че си ВИП-а на даскалото,ама си п***а дето не знае как да се защитава.Следваш цел в живота,но не можеш да си отстояваш твойте интересеи.И аз мога да се бия,но не ми харесва не искам.Обаче когато се налага го правя.Да се биеш или не е само на психическа основа,няма нищо общо със колко развито е тялото и т.н.
Не,въпроса е колко тренировка имаш! Щото познавам и хора по 80 кила дето с 2 тупаника са долу и хора по 40кг дето ме праваат за 2 стинки.За тва му казвам на автора да земе се стегне,щото тва че няква пуберка му е казала ,че е "Сладък" и т.н не го прай безсмъртен! :)

MidnightTornado
08-16-2010, 09:48
Имаш заложби за гей

solddy
08-16-2010, 18:11
Толкова много си писал при положение че си можел да го събереш само в два три реда :
Слушай ся какво да вадиш ножове бухалки и т.н. не си струва , не си навличай проблеми , че после да висиш по изправителни училища.
Да ги игнорираш , напълно възможно , въпреки че не ми го допуска акъла как се игнорират 15 човека
Недей показва слабост , направиш ли такова нещо няма да спрат да те тормозят , важното е да пазиш самообладание.
До сега били ли са те , ако да то къде спят училищните власти? В моето даскало след въвеждането на наказания за побой (все още неясно дали само в моята съборетина където уча важи) се гони.
И най - накрая , може би най удачния според мен вариант , казал си ,че тормозели всички , добре де под всички предполагам трябва да се разбира голямо число души , толкова ли ви пречи едно меле да си спретнете при положение че численото превъзходство е на ваша страна (за което съм сигурен)

hotBloodsucker
08-16-2010, 18:17
тка..от всичкооо това което прочетох главното нещо което разбрах е, че животът ти е почти перфектен. Влязал си в даскалото което искаш, момичетата те били сваляли (не че знам де, ама ти тка казваш хд) бил си красив, умен нз си кфо ии така нататък. Проблемът ти според мен е точно този. Понеже животът ти е перфектен (да знам, че никой няма перфектен живот, ноо ако сравниш твоя с на още мн други хора, които имат сто пъти по-големи проблеми от твойте и пак не тръгват да се опалакват, твоя живот пред тяхния е мн по-хубав) и досега не си имал кой знае какви проблеми, изведнъж нещата малко се променя и ти незнаеш как да реагираш. Другото което е, хубоо казваш, че не си се страхувал от боя, но не си искал да се биеш, за да не им навличаш неприятности на онез... или там както го беше обяснил, непомня. Океу ве..тфа според теб не е ли малко тъпо.Хем не те е страх от боя хем неискаш да се биеш.Значи онез може да се канят вътрешно всеки ден как да те ступат пък ти си мислиш как да не им навличаш проблеми.Пфф.. ми хубоо недей да се биеш никой не те кара, все пак има и други начин за разрешаването на проблемите.Но се съмнявам ако тез ти скочат изведнъж, ти да седиш само и да ги гледаш как те налага колкото и да можеш или да неможеш да се биеш!! Ии..междодругото то аз, че съм момиче и даже се предполага, че немоа да се бия, когато някой се опита да ме обара или нещо да се ебаа с мен мога да им одаря по някой тупаник, че и други неща съм правила хд ,, а ти си момче и казваш, че не си искал да се биеш. Едиствения начин, ако наистина тея мн се ебаат с теб или нещо се закачат е да им теглиш една майна и да ги игнорираш.Или да се стегнеш и ако наистина нещата станат сериозни да се биете. А може и просто да се промениш малко, смисъл да събереш малко смелост и да вземеш да се опрайш с проблемите си сам без да търсиш помощ от някфи си сайтове.

Тцтц.. явно наистина всички момчета са се размекнали ацкии многоо!! Бахти вие повечето сте санали по-страхливи и лигави и от някой момичета. Всичките сте някфи дето се праят мноо пред приятелите си, а иначе някой по-голям или някой който непознаат кът им се орепчи нещо и веднага почвате да си мънкате под носа. Явно няя намеря поне едно свястно момче , аа и както аз си търся момче тип bad boy още по зле :дд..щото тъй кат ви гледам всички сте някфи фешънчета дето само се отварят пък всъщтност сте едни страхливци.

fatrat
08-16-2010, 19:31
Някой бееш поставил въпроса за училище--Ами ако е извън училищното място.Примерно ако го хванат на автобусната спирка? 8-) :lol: Бой му е майката.Боя възпитава!

eminemfenka
08-16-2010, 20:14
АВТОРЕ , Просто исках да кажа,че колкото и момичетата да ти се възхищават на хубостта .. т'ва няма да те спаси от шутовете.. 8)

fatrat
08-17-2010, 08:12
haha :D :razz: Има и една лоша новина.След няколко ритника ако не издържиш ще припаднеш тогава ще те ритат яко и няма да останеш същия хуубавец! :?

tarlyo
08-17-2010, 09:01
Авторът е гей! За такива само бой, бой алеле майко :grin: :grin: :grin:

Ryapoff
08-17-2010, 14:58
Авторът е гей! За такива само бой, бой алеле майко
Още един забавен като бате Енчо по време на оргазъм.

Авторей, казах ти к'во треа да направиш, ти почна да говориш като мека китка... В такъв случай шутовете ще ти помогнат, а красотата ти ще е нахъсване за раздаващите ги.

fenasf
08-17-2010, 15:14
Май живееш в деградиралото селище Майнатаун. И вместо само да го караш на самочувствие и настроение, вземи почни да тренираш и се научи да пишеш.

Barrmana
08-17-2010, 15:24
Малко прекалявате с обидите.

fatrat
08-17-2010, 19:37
Малко прекалявате с обидите.
а ти мека китка подкрепяш ли го красавеца а?

Barrmana
08-17-2010, 19:52
Тоя па я да го духаш бе ;Д

vanity23
08-18-2010, 07:19
ами ако ти скочат давай не се замисляй но те разбирам защо избягваш боя това да се биеш просто защото е каф е мега тъпо :( :? :? :? :? но ако нещо се наложи няма да стоиш и да ги гледаш я :) :) :) :) :) :)

fatrat
08-18-2010, 08:47
Тоя па я да го духаш бе ;Д
Що не го налапаш целия и не си трайкаш ,а ? Педераси ...

Barrmana
08-18-2010, 09:22
Нее просто обиждате и тая тема стана самоо убиди за тва казах по-добре да спрете да пишете в нея , да я истрият или заключат..а бе не знам не ме интересува.

EsteticLoff
08-18-2010, 09:40
Имаш заложби за гей

Пф хахах :lol: :razz: :razz:
Аз не разбрах кво общо има тва, че си 'убав, с тея дето ща бият :lol:
То уж да не си мислим, че си надут, ала-бала, ама аз с такова впечЯтление останах.. ии даа тея кът ти налетат, отвръщаш - ляво курше,дясно курше,ритник и после бегаай, хахахах, ..та тъй 8-) :razz:

N0_feAR
08-18-2010, 12:41
всички мнение досега бяха плоски (без иключение) Това, че човекът не обича насилието не го прави гей, страхливец и разните други шарени епитети, които използвате. Заради такива хулиганства и мерене на пишки има толкова много травмирани и дори убити деца, щото "скачат на бой". Момче, винаги ше ги има тия бандички неандерталци, без работа и желание за бой. Просто се движи винаги с приятели, не се заяждай с тях и не им приказвай излишно. Ако те нападнат словесно отговаряй им здържано и твърдо, а не кат мишка да мънкаш или пък да им се периш като най-великия. Стигне ли се до бой, няма какво друго да направиш освен да отвърнеш. Може само на един да сцепиш устната, но е по-добре така от колкото да стоиш свит на кълбо и да чакаш да приключат с "веселието" си.

4o4ina
08-19-2010, 09:42
Заглавие:Малко глупаво..

МАЛКО? :smt104

SladkaZagadka
08-19-2010, 10:28
Поддържай отношения с тях, но леки, неутрални . Целта не е ти да се биеш, а да ги победиш със силата на думите . Ако наистина си толкова сериозен и възпитан, колкото описваш , ще се опиташ да ги смажеш психически, а не физически.

Hidalg0
08-19-2010, 11:17
оХХ божеее , то още рибата е в морето , той трагнал тигана да слага , аве момче не искаш да се биеш ок ама понякога се налага тея юмруци са ти дадени за некфа определена цел :smt021