PDA

View Full Version : Проблем :S



batistuta59
08-15-2010, 19:07
Значи имам голям проблем ... Попринцип не си падам по сериозните връзки и не ми пука особено за момичетата ... обаче преди близо 3 месеца тръгнах с едно момиче което исках от 2 години и бях много щастлив...И супер много се привързах към нея и едвам издържам ден без нея обаче проблема е, че адски много я ревнувам от всичко ... от абсолютно всичко .. постоянно се чудя каде е с кой е какво прави ... имам и 100 % доверие но просто нещо ме гложди от вътре представям си някакви работи и ми стаа супер тъпо и съм адски сдухан нон стоп само заради ревността ... постоянно се чудя дали е само с мен или има и някой друг ... ;х кво да правя трябва да спра да я ревнувам толкова много защото ще се побъркам ;s Помощ

sunshinepp
08-15-2010, 19:13
ми .. тва си е заложено в тебе, няма да е лесно сам да го преодолееш, но ако искаш да продължите повече, не й показвай ревността си. Липсата на доверие убива всичко в 1 връзка. :(

radeberger
08-15-2010, 19:16
Ако й имаш 100% доверие няма да я ревнуваш ;) .

batistuta59
08-15-2010, 19:31
ем уж и вярвам .. тя ми е доказала че няма друг ама тва чувство ме изгаря ;хх

SuperBadSuperFresh
08-15-2010, 19:38
Ами просто и нямаш 100% доверие.Мислиш си че и вярваш,обаче се съмняваш в нея.Замисли се,ако според теб нямаше никакъв шанс да ти изневери,изобщо нямаше да ти пука.
Да ревнуваш малко не е лошо,даже е полезно.Показва че ти пука за даден човек.Обаче като прекалиш,започваш и ти да откачаш,и човека до теб да го забелязва.Рано или късно тя ще си помисли че и нямаш доверие.И става някакъв затворен кръг.Има само един начин да спреш това да стане-успокой се и си кажи,че тя обича само теб.Не се "вкарвай във филмите",ще ти съсипят връзката.

batistuta59
08-15-2010, 19:42
разбирам ... благодаря ви :)

RomantiCBoY
08-16-2010, 05:17
Цялата работа е, че просто си я искал дълго време и сега я имаш, но се притесняваш да не я загубиш. Бъди позитивен щом се обичате и сте заедно няма проблеми :). Най- много да преебеш нещата с тази ревност. Отпусни се и няма за какво да се тревожиш ;)