PDA

View Full Version : Скайп напомняне за ъпгрейд на версията. За тези с версия 3.8



SWASTIKA
08-15-2010, 20:55
Излиза някакво рекламно съобщение от няколко дни, което страшно много дразни... Разбирам EbayAlert, че искат всички да сме с версия 4 и нагоре, но на мен просто ми изглежда отвратително.

Познатите ми до момента начини за отстраняване на такива реклами, вече не действат откакто се появи тази реклама. Явно почнаха да човъркат настройките на програмата...

Съобщението е следното:

"Clearly better calls with the new version of Skype
Upgrade and hear our best ever sound"

Не искам да чувам страшният звук в новата версия, търся начин да отстраня тази простотия, а от настройките не става.

Поразгледах и регистрите, мисля, че и от там не може да се махне.

Някакви идеи?

Nam3less3
08-15-2010, 21:57
Мини на новата версия, рано или късно ще трябва да го сториш. И явно тая реклама не може да се махне чрез стандартните методи.

SWASTIKA
08-15-2010, 22:03
Мини на новата версия, рано или късно ще трябва да го сториш. И явно тая реклама не може да се махне чрез стандартните методи.

В никакъв случай.

Bianc0
08-15-2010, 22:56
http://store.picbg.net/pubpic/39/E4/aced63d3a86d39e4.bmp
http://store.picbg.net/pubpic/73/31/6f8b30a668e07331.bmp

Това би трябвало да помогне. :)

SWASTIKA
08-15-2010, 23:48
Не искам да чувам страшният звук в новата версия, търся начин да отстраня тази простотия, а от настройките не става.

Bianc0
08-16-2010, 00:03
Пробвай да преинсталираш скайпа и веднага след това направи тези настройки.

bushwackers
08-16-2010, 02:16
свиква се с новата,тва прейте :lol:

TheBeliever
08-16-2010, 08:52
Аз процедирам по следния начин:
Като излезе тази рекламка кликам върху нея, тя съответно започва да инсталира и преди да е успяла да направи каквото и да е натискам Cancel. Инсталацията спира, махам от настройките всякакви опции за update/upgrade и нямам проблеми.

PainMonopoly
08-16-2010, 11:47
Аз процедирам по следния начин:
Като излезе тази рекламка кликам върху нея, тя съответно започва да инсталира и преди да е успяла да направи каквото и да е натискам Cancel. Инсталацията спира, махам от настройките всякакви опции за update/upgrade и нямам проблеми.Но пак ти се появява.

Няма да ъпгрейдвам до педераската им нова версия. Никога.

Някой да е намерил все пак разрешение?

Canis_Dirus
08-16-2010, 11:49
Сложил съм си версия 3.5 и не я пипам. Никакви ъпдейти, никакви простотии. Само най-необходимото.

cherinka
08-16-2010, 11:53
Аз процедирам по следния начин:
Като излезе тази рекламка кликам върху нея, тя съответно започва да инсталира и преди да е успяла да направи каквото и да е натискам Cancel. Инсталацията спира, махам от настройките всякакви опции за update/upgrade и нямам проблеми.
Оф, и аз правя така, обаче ми излиза през 3-4 дни и ме хващат лудите окау-cancel... аман!

knadoi
08-16-2010, 12:10
И на мен ми излизат някви реклами.Миналата вечер час и нещо се мъчих и не се махат :-x Побърквам се..

ArrowsOfDeath
08-16-2010, 12:12
Какво ТОЧНО не ви харесва в 4 версия?

ArrowsOfDeath
08-16-2010, 12:19
Честно да ти кажа, вече почти не помня какви бяха разликите, но щом толкова лесно се адаптирах, явно не са били толкова фрапиращи (поне за мен). Помня само тази, че в 3та версия като цъкнеш върху някой му показва снимката, а в 4та трябва да отвориш чат прозореца, за да я видиш. Само тази разлика помня и може би за нея говориш.

PainMonopoly
08-16-2010, 12:39
Половината функции на 3.8 в 4 ги няма.

cherinka
08-16-2010, 13:49
на четвъртата версия, доколкото помня, бе всичко свързано с по-добро качество и функции при видео-разговорите.

тЕЙ че...

SWASTIKA
08-16-2010, 14:42
Опитах следните неща:

Изпочовърках настройките на скайп от - до, нямаше ефект.

Изтрих скайп, изтрих го от програмните файлове, изтрих го от документите, изтрих го от всяка една папка, която съществува и най - вече го изтрих от регистрите.

Инсталирах версия 3.8, направих настройките и доволен, че всичко е станало, МЕ ПРАСНА директно в зрението същата реклама...

Човърках и регистрите - не става.

Нямам идея какво да се прави, май имат за цел всички да минат на версия 4.2, ако не става и не става, ще драсна едно писмо до EbayAlert, да видим какво ще отговорят.

tqnko
08-16-2010, 14:45
Какво ТОЧНО не ви харесва в 4 версия? :razz:
Какво трябва да ми харесва на една супер тежка, шарена с гадно разположение на нещата, програма? На сапун! Аз сега съм с нея и не мога да я махна. Вече и с няколко програми пробвах да я махна, а не ми се маха с "дел", че няма да има хронология.

Nam3less3
08-16-2010, 22:08
Не,

говоря, че аз работя с две ръце на клавиатурата и почти не ползвам мишка.. сегашната версия на скайп изисква да цъкна на определен потребител (преди бяха отделни прозорци) и после с мишката да натисна в полето за писане на съобщение, за да се появи там курсора и да започна да пиша.До бутона Minimize има още един бутон в скайп прозореца, който ти го прави като стария, в смисъл всеки потребител отделен прозорец...

insomnia3054
08-17-2010, 13:31
SWASTIKA, с ХP, отиваш в Application Data\Skype\<nick>\dyncontent

Там има файл bundle.dat.
Преименуваш го примерно на bundle.old
Създаваш нов файл с име bundle.dat и го правиш read-only.

ПП Скайп 4 е боклук.

PainMonopoly
08-17-2010, 14:23
SWASTIKA, с ХP, отиваш в Application Data\Skype\<nick>\dyncontent

Там има файл bundle.dat.
Преименуваш го примерно на bundle.old
Създаваш нов файл с име bundle.dat и го правиш read-only.

ПП Скайп 4 е боклук.Работи, потвърждавам :D

bushwackers
08-17-2010, 14:52
хаха мислех ,че е по сложно

а то неква простотия :lol:

SWASTIKA
08-17-2010, 21:22
SWASTIKA, с ХP, отиваш в Application Data\Skype\<nick>\dyncontent

Там има файл bundle.dat.
Преименуваш го примерно на bundle.old
Създаваш нов файл с име bundle.dat и го правиш read-only.

ПП Скайп 4 е боклук.

ОГРОМНИ благодарности!!! Най - накрая преля чашата - излизаха ми от фейсбука кой ме кани и тем подобни... УЖАС! Добре, че стана. :)