PDA

View Full Version : хубава история с тъп край..



martinkata
08-16-2010, 06:22
На селото си не познавах никого, и слезнах до центъра с баба ми, в магазина влезна 1 момче, което не ми направи почти никакво впечтление. Прибрах се вкъщи, и след няколко часа той цъфна пред нас за да ме попита дали ми се излиза с него и останалата компания. Съгласих се и от тогава се започна всичко толкова объркано. 1во нямах пари за цигари и го попитах дали пуши - каза че НЕ! А няколко часа по - късно ме качи на мотора си и отидохме на малко по - отдалечено място от площад, той беше купил цигари заради мен!.. Постоянно искаше да ме качва на мотора и да се прави на гъзар и да ме развежда по някакви интересни места.. бъзикахме се, имахме си наши лафове.. на другия ден ме заведе на 1 много красив водопад, но бензинът в мотора свърши и трябваше доста да вървим пеша. После се разбрахме да се видим на центъра защото имаше празник на селото,а и аз трябваше да се прибера за малко, обаче аз не отидох и той дойде до нас.. каза, че предпочита да седи с мене от колкото с останалите и подобните ласкави думи на момчетата.. каза, че съм красива тн и започна да ми повтаря, че иска да го целуна, а аз не исках да го правя .. и постоянно ми повтаряше за тая скапана целувка, докато накрая вечерта на 2рия ден аз се поддадох и го целунах. Казах му "утре да не стане така, че не се познаваме" той отвърна да не говоря глупости и продължаваше да ме целува.След което си тръгна, на следващия ден и двамата трябваше да си пътуваме за София и той не се появи повече.Като се прибрах го потърсих във фейсбук и видях, че си има гадже .. с което са заедно от 2 - 3 дни .. реших да не се занимаам с него, но братовчед ми си комуникираше с него .. и в крайна сметка въпросното момче ми поиска приятелство във фейс и всичко свърши до тука..
Доста зле се почувствахх .. :(( не знаех как да реагирам.
Исках просто да споделя и някой ако иска да каже какво мисли за случилото се .. ще се радвам ..

InloveAgain
08-16-2010, 06:30
По това излиза,че си му била само за да има си някоя..докато е там :? .
Но пък може да не е така.Просто поговорете поне да си знаеш,ако те интересува,ако ти е все тая -не се занимавай ;).

SuNsEt
08-16-2010, 06:49
Пълен игнор.Не го приемай толкова сериозно,след като за него явно е било едно нищо.Пък и това са просто целувки,не сте правили секс,да кажем да те е обезчести.Спокойно си продължи живота и не го търси.След време той ще се усети,че е постъпил глупаво и ще те потърси,но трябва да му покажеш къде му е мястото.

valdesbg
08-16-2010, 07:06
накрая вечерта на 2рия ден аз се поддадох и го целунах.

Ииии филма започва от тук. Кво той те е запалшвал ли та си се поддала? Манипулирал ли те е?

Сама си си виновна, момчето още от началото те е сваляло и това си е личало.

martinkata
08-16-2010, 07:09
накрая вечерта на 2рия ден аз се поддадох и го целунах.

Ииии филма започва от тук. Кво той те е запалшвал ли та си се поддала? Манипулирал ли те е?

Сама си си виновна, момчето още от началото те е сваляло и това си е личало.

ok аз не съм казвала, че не съм искала да го целуна просто в началото се държах настрана и после вече .. стана напечено и се целунахме. :?

valdesbg
08-16-2010, 07:12
Е тогава, кво се жалваш - искала си - целунали сте се. Де го проблема?

w0sh
08-16-2010, 07:16
Пха.

Той е голям бройкаджия. Целува се с момичетата и ги зарязва.

Ах, какъв мачо :Д

има и мотор (100% е от онея "миксер", скутери и темподобни)

sunshinepp
08-16-2010, 07:18
Е тогава, кво се жалваш - искала си - целунали сте се. Де го проблема?

Мисля, че поблема е в това че са си прекарали 2 дена ок .. и накрая, той не се е появил повече и се оказва, че има гадже :? .. малко идиотско.. маа да не ти пука ;) ..

martinkata
08-16-2010, 07:20
Пха.

Той е голям бройкаджия. Целува се с момичетата и ги зарязва.

Ах, какъв мачо :Д

има и мотор (100% е от онея "миксер", скутери и темподобни)

не беше скутер, амии мотор.. хубав , но не знам точно какъв модел :(

valdesbg
08-16-2010, 07:20
Е той нали е трябвало да заминава тъй или иначе...

Иначе.... той не и е предлагал да ходят.. не и е казвал колко много я харесва и как нем оже без нея. Просто два дена са си прекарали яко, без обещания и очаквания. Филма в главата на авторката е излишен.

martinkata
08-16-2010, 07:24
Е той нали е трябвало да заминава тъй или иначе...

Иначе.... той не и е предлагал да ходят.. не и е казвал колко много я харесва и как нем оже без нея. Просто два дена са си прекарали яко, без обещания и очаквания. Филма в главата на авторката е излишен.

Според тебее във всяка тема има филм .. не мога да те разбера понякога за хората някои неща са важни, неща които ти не смяташ за толкова важни.

w0sh
08-16-2010, 07:25
Авторке, заеби го, правилно си постъпила като си спряла да се занимаваш с него. Не си струва ;] :)


ХАХХХАХА

потресен съм,

valdesbg
08-16-2010, 07:28
Точно щото не можеш да разбереш сега си на това дередже. Нещата не са цветя и рози и за съжаление не винаги са толкова искрени колкото изглеждат. А хората имаме ужасния навик да си доукрасяваме историите или преживяванията така че да паснат на очакванията ни.

Което се е случило и при теб.

А последно.. раздвоение на личността ли имаш или какво?

martinkata
08-16-2010, 07:30
Точно щото не можеш да разбереш сега си на това дередже. Нещата не са цветя и рози и за съжаление не винаги са толкова искрени колкото изглеждат. А хората имаме ужасния навик да си доукрасяваме историите или преживяванията така че да паснат на очакванията ни.

Което се е случило и при теб.

А последно.. раздвоение на личността ли имаш или какво?

беше за друга тема :) не съм толкова психясала..

valdesbg
08-16-2010, 07:38
Абе не личи много, ама.. щом казваш :)

mnogoznaikO
08-16-2010, 08:23
Пак е добре , щом е имало САМО целувка :)

SuperBadSuperFresh
08-16-2010, 13:58
Просто се е задявал.Остави го.

xrusinka
08-16-2010, 14:07
Явно този тъпчо си е поиграл с теб и се е оказало, че е един от поредните ку*варчета .. Не се занимивай с него и забрави за слючилото се :)

zlonamerena
08-16-2010, 14:38
Казанова бие с рекорд! :)

radeberger
08-16-2010, 14:46
Хахаха , номера със свършилия бензин :D Като по филмите :-D .
Еми поиграл си е с теб , ти си се хванала , целунали сте се . И какво толкова ?

loliii
08-16-2010, 17:51
Не му обръщаш внимание, той те задява, ти се дърпаш и накрая като си му вързала, а той те е отписал изведнъж ти стана много гадно.. :? Нали уж не си искала да го целуваш и не те привлича - тогава къв ти е проблема? Смятам, че просто не ти харесва мисълта, че не ти върви след гъза и не те търси постоянно. Вътрешно ти е гъделичкал самочувствието като ти е разправял колко си красива и сега изведнъж се оказва, че има друга. Преглътни гордостта си и разбери, че не всичко е любов и честност. Момчето е искало просто да се натиска с някоя, а пък и ти си си направила густото, всичко е тип-топ!

JustMe92
08-16-2010, 18:05
Пак е добре , щом е имало САМО целувка :)Така е ,можеше и нещо друго да иска от теб,отървала си се леко 8-)

soul1199
08-16-2010, 19:05
тва че сте се целували не значи,че сте гаджета или нешо такова,не го приемай твърде насериозно,зашото на него не му пука

Dyvkaaa
08-16-2010, 19:49
Ти май сама си си дала надеждата,че може нещо да се получи

BakuTo
08-16-2010, 20:06
Пха.

Той е голям бройкаджия. Целува се с момичетата и ги зарязва.

Ах, какъв мачо :Д

има и мотор (100% е от онея "миксер", скутери и темподобни)
+1.Те са взеизвестни :D