PDA

View Full Version : HELP ! hora pls kakete kak da postupqq ??



LadDy
08-16-2010, 07:16
horaa pomognetee !! hodq s edno momche .. az mnogo ama mnogo go hareswam .. i toi mene .. hodime ve4e bizo 1 2 meseca purvite 2 sedmici se wijdahme sekii denn .. noo polsee azz trqbwa6e da zamina .. za nqkolko dena ..:d a toi na zamina morence .. toi mi se obajda6e seki den i az su6to .. noo posle kogato se vidqhme ne be6e kato predi imam 4ystvoto che me odbqgwa i che ve4e ne me hareswa .. az go pitah dali o6te ima 4ystwa kum men i toi kaza 4e ima no az nemislq taka .. ve4e ne sme se vijdali 2 sedmici i az seki put mi pi6a po skype obajdam my se .. a toi nito vednyjj mnoo mi e gadnoo za6toto az naistina go hareswam acki mnogo .. po4ti seki put kogato my kaja iskash li navunka da se widime toi kazwa che ima trenirovkii ili 4e e mnogo toploo .. nz chydq se dali da go zarejaa z6y mi pisna ve4e .. kajete kakwo da prawaa MOLQ wii mersi predwaritelnoo (:

w0sh
08-16-2010, 07:17
Въх Лейдито си има неграмотна двойничка.

Оправи си темата, чадо.

InloveAgain
08-16-2010, 07:24
Като за начало си напиши темата на кирилица. :)
Относно въпросите... моето положение е почти същото.Няма какво да направиш . Бих ти дала съвет (който аз в моето положение не мога да приложа) да го оставиш,ако се сети за теб-добре,ако не просто давай напред.С такива не ти трябва да се занимаваш.

MegiBoOm
08-16-2010, 07:31
може би не е нужно чак да го оставяш, ами изчакай да видиш дали той сам ще прояви интерес към теб ;)

martinkata
08-16-2010, 07:36
познавам едни със сходните проблеми :D само, че начинът по който аз виждам нещата е от страната на момчето :) момичето си мисли, че още ходят, а пък той не . . :lol: забавно е.. така, че прреди да го късаш ти, разбери дали изобщо още сте заедноо :-D

kalpazanka
08-16-2010, 08:18
Когато решиш да си кирилизираш темата, драсни едно лично.