PDA

View Full Version : Напукани длани ?



spain1
08-16-2010, 08:40
Еми значи по дланите имам едни такива бели пукнати мехурчета и на 2 те ръце ( по дланите ) ........ защо така от 1 седмица не се маха преди съм имал но за 1 , 2 дена ми се махаха а сега стоят

Claymore
08-16-2010, 14:35
Това е или начален стадии на дерматит или алергия от нещо. Зависи от средата в която се намираш също.
Ако е дерматит по-добре веднага отиди на дерматолог за да го премахнат докато не се е развил, защото в напреднал стадии е възможно да се разпространи по цялото тяло.
Мога да ти дам повече инфо за това ако мислиш, че не е алергия.

spain1
08-16-2010, 15:29
Това е или начален стадии на дерматит или алергия от нещо. Зависи от средата в която се намираш също.
Ако е дерматит по-добре веднага отиди на дерматолог за да го премахнат докато не се е развил, защото в напреднал стадии е възможно да се разпространи по цялото тяло.
Мога да ти дам повече инфо за това ако мислиш, че не е алергия.


и от какво може да е алергия ...... преди няколко дена бях си намацал голямо количество с иод по рацете нещо се разсипа и после докато го махна бая търках с съпуна в банята и мислех че от водата може да е или от иода но забелязвам че по ходилата също имам малко преди абсолютно същите на ръцете съм имал но за 1 , 2 дена са минавали защо сега не минават не ме боли нито сърби засега ти викаш алергии незнам от какво нещо може да е ............

Claymore
08-16-2010, 15:41
Казах ти, че едва ли е алергия.
Кажи ми щом нямаш сърбеж или болка мехурчетата как точно изглеждат. Сякаш са пълни с някаква течност и ако ги натиснеш повечко ще се спукат ли? И в скоро време имал ли си някакви по-големи притеснения?

spain1
08-16-2010, 15:48
Казах ти, че едва ли е алергия.
Кажи ми щом нямаш сърбеж или болка мехурчетата как точно изглеждат. Сякаш са пълни с някаква течност и ако ги натиснеш повечко ще се спукат ли? И в скоро време имал ли си някакви по-големи притеснения?

сори че не се изразих правилно няма мехурчета всичко е спукано нито има течност нито нищо не ме боли нито сърби видях снимки в гоогле на дерматит но там гледам са червени някви тука мойто е някво като напукане под различна форма нещо като белене както на човек му се бели кожата през лятото сещашли се нещо подобно

Claymore
08-16-2010, 15:53
Зачервяването е при силно разстроена кожа. Защо не снимаш дланите си и не постнеш една снимка да придобием представа.

spain1
08-16-2010, 15:55
Зачервяването е при силно разстроена кожа. Защо не снимаш дланите си и не постнеш една снимка да придобием представа.


щото усб-то на гсм отдавна не бачка :Д но ти казвам виждала ли си на някой да му се бели кожата по рамото в началото на лятото има нещо като бели люспи това е същото ама вече е 7 , 8 ден ..... казах не са червени не е имало течност не ме е и боляло .........

Claymore
08-16-2010, 15:57
E сега ме затрудняваш. Ако люспите са твърди тогава има голяма вероятност да е кожно заболяване.

spain1
08-16-2010, 15:59
E сега ме затрудняваш. Ако люспите са твърди тогава има голяма вероятност да е кожно заболяване.


как да разбера твърдили са пипнах се по дланите и май са меки как да ти го обясна нещо като белене на кожата образувани кръкчета под различни форми бяло на цвят не ме боли или сърби незнам ......... да не е от голямото количесвто иод което си бях разлял върху дланите преди някаде седмица можели да е от това щото докато го измия ми стоеше жълто и бая се търках с съпуна и вода

Claymore
08-16-2010, 16:18
Йода изгаря. Вероятно си имал малки изгаряния и сега се белиш.
А това за дерматита го предположих защото и преди си го имал, а така започна да се развива моето заболяване.

spain1
08-16-2010, 16:36
Йода изгаря. Вероятно си имал малки изгаряния и сега се белиш.
А това за дерматита го предположих защото и преди си го имал, а така започна да се развива моето заболяване.


нямал съм дерматит нито съм имал изгарания по ръцете иода го взех понеже си правих в домашна обстановка да видя дали имам дюстабан за целта трябваше да си намажа ходилата с иод ида стъпя на 2 листа намазах си ръцете с много иод и после ходилата и затова сега сигурно ми се е напукало предполагам не е фатално и ще се махне :)

Claymore
08-16-2010, 16:45
Нямам за цел да те плаша, но накратко ще ти разкажа. Преди 2-3 години при буквално "нервен срив" ми се появи някакво белене на кожата или иначе казано лека екзема [на дланите]. Реших, че не е нещо сериозно и не потърсих лекарска помощ. Имах такива неща по 1-2 като теб и после изчезваха. Обаче това се застоя повече. Започнаха леки зачервявания по пръстите. Появиха ми се водни пъпки [мооого малки мехурчета пълни с някаква течност]. Отидохме на дерматолог и се оказа дерматит. Предписаха ми кортикостероид, но е много опасен и не го използвах дълго време.
Сега след 2-3 съм имала безброи посещения при лекар и всички казват едно "Или ще изчезне в пубертета или това ще отключи болестта". Сега имам големи рани по пръстите на ръцете, отгоре на ръцете, в свивките на ръцете, понякога незабележимо лющене на врата и забелязвам, че ми се появява и на крака.

spain1
08-16-2010, 16:59
Нямам за цел да те плаша, но накратко ще ти разкажа. Преди 2-3 години при буквално "нервен срив" ми се появи някакво белене на кожата или иначе казано лека екзема [на дланите]. Реших, че не е нещо сериозно и не потърсих лекарска помощ. Имах такива неща по 1-2 като теб и после изчезваха. Обаче това се застоя повече. Започнаха леки зачервявания по пръстите. Появиха ми се водни пъпки [мооого малки мехурчета пълни с някаква течност]. Отидохме на дерматолог и се оказа дерматит. Предписаха ми кортикостероид, но е много опасен и не го използвах дълго време.
Сега след 2-3 съм имала безброи посещения при лекар и всички казват едно "Или ще изчезне в пубертета или това ще отключи болестта". Сега имам големи рани по пръстите на ръцете, отгоре на ръцете, в свивките на ръцете, понякога незабележимо лющене на врата и забелязвам, че ми се появява и на крака.

да но аз съм нямал нервен срив и преди съм имал абсолютно всъщите люспи по ръцете и ми се бяха появявали май от много седене в вода басейн или другаде или често миене на ръцете както сега с иода бяха ми както казах краката в иод и дланите и ми е изсахнала кожата според мене заради това не се маха вече 7 , 8 дена после докато махна иода колко се мих с вода и сапун според мене е от това както казах нито ме сърби нито ме боли не съм имал преди дерматит както казах са бели а не червени неможе да е дерматит защото съм нямал мехурчета пълни с течност просто като белене на кожата ........

значи ти си била болна от дерматит такали ?

Claymore
08-16-2010, 17:05
Не казвам, че имаш дерматит, просто ти нямаш дори предположение за беленето, а при мен беше същото.

ПП: Аз все още съм болна от атопичен дерматит! Обаче е се заблуждавай от снимките в интернет, това там са страшно развити болести.

spain1
08-16-2010, 17:15
Не казвам, че имаш дерматит, просто ти нямаш дори предположение за беленето, а при мен беше същото.

ПП: Аз все още съм болна от атопичен дерматит! Обаче е се заблуждавай от снимките в интернет, това там са страшно развити болести.

виж казах ти че имам предположение правих си тест за дюстабан в нас за целта ми трябваше 2 бели листа и да си намажа краката ходилата с иод или някав мазен крем зех иод сложих много на дланите размазах по ходилата ( в край на сметка разбрах че НЯМАМ дюстабан :) ) и след 1 , 2 дена докато се махне иода започна да се появява тфа ето ти една основателна причина прекаленото миене на рацете и търкане с сапун и голямото количество иод което е изсушило замалко кожата .......

kalpazanka
08-16-2010, 17:46
Стига се плаши, момко. Навлякъл си си беля с йода- предизвикал си изгаряне. Затова има и белене. Близко е до ума. ;)
Като стоиш във вода дълго, се образуват едни бели надигания, които се излющват безболезнено.
Удари идно пиене и изобщо не гледай снимки в интернет на атопични дерматити и прочие. Ако беше атопия, щеше най-малкото да се оплакваш от сърбеж. Кожата щеше да се лющи фино, като поръсена с пудра захар и щеше преди това да има безцветни мехурчета.

Claymore, занапред внимавай с поставянето на диагнози. Ходиш по много тънък лед.

spain1
08-16-2010, 17:53
Стига се плаши, момко. Навлякъл си си беля с йода- предизвикал си изгаряне. Затова има и белене. Близко е до ума. ;)
Като стоиш във вода дълго, се образуват едни бели надигания, които се излющват безболезнено.
Удари идно пиене и изобщо не гледай снимки в интернет на атопични дерматити и прочие. Ако беше атопия, щеше най-малкото да се оплакваш от сърбеж. Кожата щеше да се лющи фино, като поръсена с пудра захар и щеше преди това да има безцветни мехурчета.

Claymore, занапред внимавай с поставянето на диагнози. Ходиш по много тънък лед.

к но не е фатално нали :) значи до ден два трябва да се махне че стои вече 8 дена преди съм имал абсолютно същото но от вода самоче минаваше бързо сега бях убеден че е от тоя скапан иод :) в прочем не пия но си знаех че не е дерматит

Claymore
08-16-2010, 17:57
Йода изгаря. Вероятно си имал малки изгаряния и сега се белиш.

Той отрече за такова нещо. Не съм поставяла диагноза, а дадох предположение. По начало разбрах това и му предоставих база за сравнение. В последния си пост каза, че и това го не написах нищо.

spain1
08-16-2010, 18:11
Йода изгаря. Вероятно си имал малки изгаряния и сега се белиш.

Той отрече за такова нещо. Не съм поставяла диагноза, а дадох предположение. По начало разбрах това и му предоставих база за сравнение. В последния си пост каза, че и това го не написах нищо.


нямал съм никакви изгарания по ръцете казах че сложих иода за да си намажа ходилата с него за да вида дали имам дюстабан после като стъпя на 2 листа ..........

Claymore
08-16-2010, 18:24
Това го разбрахме, но йодът изгаря кожата. Ако не ти се оправи до седмица има си специалисти за тая работа.
След седмица пиши дали си се оправил или не.

spain1
08-16-2010, 18:25
Това го разбрахме, но йодът изгаря кожата. Ако не ти се оправи до седмица има си специалисти за тая работа.
След седмица пиши дали си се оправил или не.

к ама кфо толкова може да ми е станало ......... имали опастност нещо сериозно да ми стане ????

Claymore
08-16-2010, 18:34
Ако е от йода просто ще седи още няколко дни, ще бъде сухо и ще се лющи, а после ще се оправи.

spain1
08-16-2010, 18:44
Ако е от йода просто ще седи още няколко дни, ще бъде сухо и ще се лющи, а после ще се оправи.

няколко дни то вече седи 7 , 8 дена ако седи още толкова значи не е от иода .........

Claymore
08-16-2010, 18:46
Е нали каза, че бая си се олял. Я се стегни малко. Ако чак толкова се плашиш искай 20лв. от родителите и отиди на един дерматолог. :?

Iceshark
08-16-2010, 18:50
Е нали каза, че бая си се олял. Я се стегни малко. Ако чак толкова се плашиш искай 20лв. от родителите и отиди на един дерматолог. :?

дюстабен, люпат ми се ръцете.. 8-) .. то стана ебахти историята !

Не сме лекари, ние сме тийнове - отиваш на лекар и готово.. стига оплаквания тук ! Сега ако кажеш че лекаря ти е идеот и не разбира грам какво говори , отиваш в някои по голям град от твоя и там търсиш друг ЛЕКАР който разбира съответно!

То не беше шашкане за това че му се люпели ръцете дори и стъпалата.. излизали леки такива преди време за по 1-2 дни.. бла бла ди бла ..

Споко след 7-8 дни ще започнат да ти се виждат костите на ръцете..

Claymore
08-16-2010, 18:58
Споко след 7-8 дни ще започнат да ти се виждат костите на ръцете..

Леко де. :D Няма да ти се случи нищо, далече е от сърцето.

spain1
08-16-2010, 19:12
Е нали каза, че бая си се олял. Я се стегни малко. Ако чак толкова се плашиш искай 20лв. от родителите и отиди на един дерматолог. :?

дюстабен, люпат ми се ръцете.. 8-) .. то стана ебахти историята !

Не сме лекари, ние сме тийнове - отиваш на лекар и готово.. стига оплаквания тук ! Сега ако кажеш че лекаря ти е идеот и не разбира грам какво говори , отиваш в някои по голям град от твоя и там търсиш друг ЛЕКАР който разбира съответно!

То не беше шашкане за това че му се люпели ръцете дори и стъпалата.. излизали леки такива преди време за по 1-2 дни.. бла бла ди бла ..

Споко след 7-8 дни ще започнат да ти се виждат костите на ръцете..

аз съм от най-големият град в БГ София ;) просто не ми се разкарва по лекари чакане по опашки и простотиий казах че нямам дюстбан просто си направих тест за целта трябваше да си намажа ходилата с иод ти зле ли си иначе няма как да се разбере имаш ли нямаш ли .............. а не се подигравай маршо ;) никой не се оплаква ;) исках мнение от някой който разбира от това или му се е случвало нещо подобно ;)

spain1
08-16-2010, 19:15
Е нали каза, че бая си се олял. Я се стегни малко. Ако чак толкова се плашиш искай 20лв. от родителите и отиди на един дерматолог. :?

абе не ми е за 20 лв не ми се ходи по лекари ........ не съм голям фен че да ходя при лекар да чакам по опашките

Iceshark
08-16-2010, 19:41
Е нали каза, че бая си се олял. Я се стегни малко. Ако чак толкова се плашиш искай 20лв. от родителите и отиди на един дерматолог. :?

абе не ми е за 20 лв не ми се ходи по лекари ........ не съм голям фен че да ходя при лекар да чакам по опашките

Слушай какво, разбирам че си на 14 годинки, но не ти дава повод да ми викаш "маршо" , "тъп" ..понеже съм на 18 и съм 120 кила и знаеш ли как ще те изплющя зад врата а? Няма да се намериш :) НЕ съм те обидил за да ме обиждаш и ти.. по полека занапред.. не скачай толкова защото зад компютъра се правите много на смели

Добре, в София си! Боже той бил от София 8-) .. Ми отивай бе маршо , за твое здраве е ! Може ли да живееш в най големия град и да не се погрижиш както трябва за здравето си.. като не ти се чака, ще гледаш как ти се люпят ръцете и това е ..

И стига си се шашкал.. като не ти се дават 20 лв. искай от вашите.. ти го изкара така че си работил за 300 лева цело лято и не ти се дават пари .. лол .. tard

spain1
08-16-2010, 20:01
Е нали каза, че бая си се олял. Я се стегни малко. Ако чак толкова се плашиш искай 20лв. от родителите и отиди на един дерматолог. :?

абе не ми е за 20 лв не ми се ходи по лекари ........ не съм голям фен че да ходя при лекар да чакам по опашките

Слушай какво, разбирам че си на 14 годинки, но не ти дава повод да ми викаш "маршо" , "тъп" ..понеже съм на 18 и съм 120 кила и знаеш ли как ще те изплющя зад врата а? Няма да се намериш :) НЕ съм те обидил за да ме обиждаш и ти.. по полека занапред.. не скачай толкова защото зад компютъра се правите много на смели

Добре, в София си! Боже той бил от София 8-) .. Ми отивай бе маршо , за твое здраве е ! Може ли да живееш в най големия град и да не се погрижиш както трябва за здравето си.. като не ти се чака, ще гледаш как ти се люпят ръцете и това е ..

И стига си се шашкал.. като не ти се дават 20 лв. искай от вашите.. ти го изкара така че си работил за 300 лева цело лято и не ти се дават пари .. лол .. tard

абе да те еба в маршата на 17 съм като си 120 кила наешли колко ми пука не ми пречи да ти начупя ребрата паляк смотан това че не ми се разкарва по лекари да чакам по опашки и да си губя времето се 1 нямам друга работа за разлика от тебе бях 1 месец и половина на слънчев бряг а ти работиш като луд нещасник ако те намеря такав бой щи хвърля че явно майкати и бащати не са те възпитали кой знае колко добре боклук смачкан на 18 години станал и е 120 кила кфо да говоря повече свиня недъгава .........

Iceshark
08-16-2010, 20:10
Е нали каза, че бая си се олял. Я се стегни малко. Ако чак толкова се плашиш искай 20лв. от родителите и отиди на един дерматолог. :?

абе не ми е за 20 лв не ми се ходи по лекари ........ не съм голям фен че да ходя при лекар да чакам по опашките

Слушай какво, разбирам че си на 14 годинки, но не ти дава повод да ми викаш "маршо" , "тъп" ..понеже съм на 18 и съм 120 кила и знаеш ли как ще те изплющя зад врата а? Няма да се намериш :) НЕ съм те обидил за да ме обиждаш и ти.. по полека занапред.. не скачай толкова защото зад компютъра се правите много на смели

Добре, в София си! Боже той бил от София 8-) .. Ми отивай бе маршо , за твое здраве е ! Може ли да живееш в най големия град и да не се погрижиш както трябва за здравето си.. като не ти се чака, ще гледаш как ти се люпят ръцете и това е ..

И стига си се шашкал.. като не ти се дават 20 лв. искай от вашите.. ти го изкара така че си работил за 300 лева цело лято и не ти се дават пари .. лол .. tard

абе да те е** в маршата на 17 съм като си 120 кила наешли колко ми пука не ми пречи да ти начупя ребрата паляк смотан това че не ми се разкарва по лекари да чакам по опашки и да си губя времето се 1 нямам друга работа за разлика от тебе бях 1 месец и половина на слънчев бряг а ти работиш като луд нещасник ако те намеря такав бой щи хвърля че явно майкати и бащати не са те възпитали кой знае колко добре боклук смачкан на 18 години станал и е 120 кила кфо да говоря повече свиня недъгава .........


рофл :shock: :D :D , пич вземи си прегледай и нервите :lol: :lol: :lol: , не ти е проблема само ЕДИН ахахаха .. ебаси откачалките.. и това го казах на ебавка изобщо не съм 120 кг :D .. Ходи на невролог , честно :lol: :lol:

spain1
08-16-2010, 20:13
Е нали каза, че бая си се олял. Я се стегни малко. Ако чак толкова се плашиш искай 20лв. от родителите и отиди на един дерматолог. :?

абе не ми е за 20 лв не ми се ходи по лекари ........ не съм голям фен че да ходя при лекар да чакам по опашките

Слушай какво, разбирам че си на 14 годинки, но не ти дава повод да ми викаш "маршо" , "тъп" ..понеже съм на 18 и съм 120 кила и знаеш ли как ще те изплющя зад врата а? Няма да се намериш :) НЕ съм те обидил за да ме обиждаш и ти.. по полека занапред.. не скачай толкова защото зад компютъра се правите много на смели

Добре, в София си! Боже той бил от София 8-) .. Ми отивай бе маршо , за твое здраве е ! Може ли да живееш в най големия град и да не се погрижиш както трябва за здравето си.. като не ти се чака, ще гледаш как ти се люпят ръцете и това е ..

И стига си се шашкал.. като не ти се дават 20 лв. искай от вашите.. ти го изкара така че си работил за 300 лева цело лято и не ти се дават пари .. лол .. tard

абе да те е** в маршата на 17 съм като си 120 кила наешли колко ми пука не ми пречи да ти начупя ребрата паляк смотан това че не ми се разкарва по лекари да чакам по опашки и да си губя времето се 1 нямам друга работа за разлика от тебе бях 1 месец и половина на слънчев бряг а ти работиш като луд нещасник ако те намеря такав бой щи хвърля че явно майкати и бащати не са те възпитали кой знае колко добре боклук смачкан на 18 години станал и е 120 кила кфо да говоря повече свиня недъгава .........


рофл :shock: :D :D , пич вземи си прегледай и нервите :lol: :lol: :lol: , не ти е проблема само ЕДИН ахахаха .. ебаси откачалките.. и това го казах на ебавка изобщо не съм 120 кг :D .. Ходи на невролог , честно :lol: :lol:

земи си прегладай ти нервите пред компа много знаеш после не бил 120 кила после ще се окаже че си цигане дето мие пода в нет клуб и с заплата та си седи и спами по форумите рофл ..........

Iceshark
08-16-2010, 20:14
Е нали каза, че бая си се олял. Я се стегни малко. Ако чак толкова се плашиш искай 20лв. от родителите и отиди на един дерматолог. :?

абе не ми е за 20 лв не ми се ходи по лекари ........ не съм голям фен че да ходя при лекар да чакам по опашките

Слушай какво, разбирам че си на 14 годинки, но не ти дава повод да ми викаш "маршо" , "тъп" ..понеже съм на 18 и съм 120 кила и знаеш ли как ще те изплющя зад врата а? Няма да се намериш :) НЕ съм те обидил за да ме обиждаш и ти.. по полека занапред.. не скачай толкова защото зад компютъра се правите много на смели

Добре, в София си! Боже той бил от София 8-) .. Ми отивай бе маршо , за твое здраве е ! Може ли да живееш в най големия град и да не се погрижиш както трябва за здравето си.. като не ти се чака, ще гледаш как ти се люпят ръцете и това е ..

И стига си се шашкал.. като не ти се дават 20 лв. искай от вашите.. ти го изкара така че си работил за 300 лева цело лято и не ти се дават пари .. лол .. tard

абе да те е** в маршата на 17 съм като си 120 кила наешли колко ми пука не ми пречи да ти начупя ребрата паляк смотан това че не ми се разкарва по лекари да чакам по опашки и да си губя времето се 1 нямам друга работа за разлика от тебе бях 1 месец и половина на слънчев бряг а ти работиш като луд нещасник ако те намеря такав бой щи хвърля че явно майкати и бащати не са те възпитали кой знае колко добре боклук смачкан на 18 години станал и е 120 кила кфо да говоря повече свиня недъгава .........


рофл :shock: :D :D , пич вземи си прегледай и нервите :lol: :lol: :lol: , не ти е проблема само ЕДИН ахахаха .. ебаси откачалките.. и това го казах на ебавка изобщо не съм 120 кг :D .. Ходи на невролог , честно :lol: :lol:

земи си прегладай ти нервите пред компа много знаеш после не бил 120 кила после ще се окаже че си цигане дето мие пода в нет клуб и с заплата та си седи и спами по форумите рофл ..........

продъжлавай забавляваш ме :lol: :lol: :lol: :lol: .. DICKHEAD ! :D :D

spain1
08-16-2010, 20:17
Е нали каза, че бая си се олял. Я се стегни малко. Ако чак толкова се плашиш искай 20лв. от родителите и отиди на един дерматолог. :?

абе не ми е за 20 лв не ми се ходи по лекари ........ не съм голям фен че да ходя при лекар да чакам по опашките

Слушай какво, разбирам че си на 14 годинки, но не ти дава повод да ми викаш "маршо" , "тъп" ..понеже съм на 18 и съм 120 кила и знаеш ли как ще те изплющя зад врата а? Няма да се намериш :) НЕ съм те обидил за да ме обиждаш и ти.. по полека занапред.. не скачай толкова защото зад компютъра се правите много на смели

Добре, в София си! Боже той бил от София 8-) .. Ми отивай бе маршо , за твое здраве е ! Може ли да живееш в най големия град и да не се погрижиш както трябва за здравето си.. като не ти се чака, ще гледаш как ти се люпят ръцете и това е ..

И стига си се шашкал.. като не ти се дават 20 лв. искай от вашите.. ти го изкара така че си работил за 300 лева цело лято и не ти се дават пари .. лол .. tard

абе да те е** в маршата на 17 съм като си 120 кила наешли колко ми пука не ми пречи да ти начупя ребрата паляк смотан това че не ми се разкарва по лекари да чакам по опашки и да си губя времето се 1 нямам друга работа за разлика от тебе бях 1 месец и половина на слънчев бряг а ти работиш като луд нещасник ако те намеря такав бой щи хвърля че явно майкати и бащати не са те възпитали кой знае колко добре боклук смачкан на 18 години станал и е 120 кила кфо да говоря повече свиня недъгава .........


рофл :shock: :D :D , пич вземи си прегледай и нервите :lol: :lol: :lol: , не ти е проблема само ЕДИН ахахаха .. ебаси откачалките.. и това го казах на ебавка изобщо не съм 120 кг :D .. Ходи на невролог , честно :lol: :lol:

земи си прегладай ти нервите пред компа много знаеш после не бил 120 кила после ще се окаже че си цигане дето мие пода в нет клуб и с заплата та си седи и спами по форумите рофл ..........

продъжлавай забавляваш ме :lol: :lol: :lol: :lol: .. DICKHEAD ! :D :D


ей паляк и ти мене ме забавляваш ама ако те хвана щи начупя ребрата FUCK YOUR MOM KID

Iceshark
08-16-2010, 20:19
Е нали каза, че бая си се олял. Я се стегни малко. Ако чак толкова се плашиш искай 20лв. от родителите и отиди на един дерматолог. :?

абе не ми е за 20 лв не ми се ходи по лекари ........ не съм голям фен че да ходя при лекар да чакам по опашките

Слушай какво, разбирам че си на 14 годинки, но не ти дава повод да ми викаш "маршо" , "тъп" ..понеже съм на 18 и съм 120 кила и знаеш ли как ще те изплющя зад врата а? Няма да се намериш :) НЕ съм те обидил за да ме обиждаш и ти.. по полека занапред.. не скачай толкова защото зад компютъра се правите много на смели

Добре, в София си! Боже той бил от София 8-) .. Ми отивай бе маршо , за твое здраве е ! Може ли да живееш в най големия град и да не се погрижиш както трябва за здравето си.. като не ти се чака, ще гледаш как ти се люпят ръцете и това е ..

И стига си се шашкал.. като не ти се дават 20 лв. искай от вашите.. ти го изкара така че си работил за 300 лева цело лято и не ти се дават пари .. лол .. tard

абе да те е** в маршата на 17 съм като си 120 кила наешли колко ми пука не ми пречи да ти начупя ребрата паляк смотан това че не ми се разкарва по лекари да чакам по опашки и да си губя времето се 1 нямам друга работа за разлика от тебе бях 1 месец и половина на слънчев бряг а ти работиш като луд нещасник ако те намеря такав бой щи хвърля че явно майкати и бащати не са те възпитали кой знае колко добре боклук смачкан на 18 години станал и е 120 кила кфо да говоря повече свиня недъгава .........


рофл :shock: :D :D , пич вземи си прегледай и нервите :lol: :lol: :lol: , не ти е проблема само ЕДИН ахахаха .. ебаси откачалките.. и това го казах на ебавка изобщо не съм 120 кг :D .. Ходи на невролог , честно :lol: :lol:

земи си прегладай ти нервите пред компа много знаеш после не бил 120 кила после ще се окаже че си цигане дето мие пода в нет клуб и с заплата та си седи и спами по форумите рофл ..........

продъжлавай забавляваш ме :lol: :lol: :lol: :lol: .. DICKHEAD ! :D :D


ей паляк и ти мене ме забавляваш ама ако те хвана щи начупя ребрата FUCK YOUR MOM KID

друго какво ще ми счупиш :) ? Продължавай ! ИСкам да знам какви травми ще имам :lol: :lol: :lol:

spain1
08-16-2010, 20:29
Е нали каза, че бая си се олял. Я се стегни малко. Ако чак толкова се плашиш искай 20лв. от родителите и отиди на един дерматолог. :?

абе не ми е за 20 лв не ми се ходи по лекари ........ не съм голям фен че да ходя при лекар да чакам по опашките

Слушай какво, разбирам че си на 14 годинки, но не ти дава повод да ми викаш "маршо" , "тъп" ..понеже съм на 18 и съм 120 кила и знаеш ли как ще те изплющя зад врата а? Няма да се намериш :) НЕ съм те обидил за да ме обиждаш и ти.. по полека занапред.. не скачай толкова защото зад компютъра се правите много на смели

Добре, в София си! Боже той бил от София 8-) .. Ми отивай бе маршо , за твое здраве е ! Може ли да живееш в най големия град и да не се погрижиш както трябва за здравето си.. като не ти се чака, ще гледаш как ти се люпят ръцете и това е ..

И стига си се шашкал.. като не ти се дават 20 лв. искай от вашите.. ти го изкара така че си работил за 300 лева цело лято и не ти се дават пари .. лол .. tard

абе да те е** в маршата на 17 съм като си 120 кила наешли колко ми пука не ми пречи да ти начупя ребрата паляк смотан това че не ми се разкарва по лекари да чакам по опашки и да си губя времето се 1 нямам друга работа за разлика от тебе бях 1 месец и половина на слънчев бряг а ти работиш като луд нещасник ако те намеря такав бой щи хвърля че явно майкати и бащати не са те възпитали кой знае колко добре боклук смачкан на 18 години станал и е 120 кила кфо да говоря повече свиня недъгава .........


рофл :shock: :D :D , пич вземи си прегледай и нервите :lol: :lol: :lol: , не ти е проблема само ЕДИН ахахаха .. ебаси откачалките.. и това го казах на ебавка изобщо не съм 120 кг :D .. Ходи на невролог , честно :lol: :lol:

земи си прегладай ти нервите пред компа много знаеш после не бил 120 кила после ще се окаже че си цигане дето мие пода в нет клуб и с заплата та си седи и спами по форумите рофл ..........

продъжлавай забавляваш ме :lol: :lol: :lol: :lol: .. DICKHEAD ! :D :D


ей паляк и ти мене ме забавляваш ама ако те хвана щи начупя ребрата FUCK YOUR MOM KID

друго какво ще ми счупиш :) ? Продължавай ! ИСкам да знам какви травми ще имам :lol: :lol: :lol:

от София ли си ? ако си щи покажа травмите майкати деба ;) с тоя ник дето си имам точно 1 фр дето се пише така с подобни никове на колко си ?

Iceshark
08-16-2010, 22:22
уахахах ти се взе за мн яка машина бе, споко др година идвам в София. Такива случайни като тебе ги има много, но като те видят на улицата напикават гащите :D :D :D ! Много гледаш WWE сигурно .. кой ти е любимия кечист хм ? РОФЛ ! :lol: :lol: , вземи се прегледай момко ! Бил на 17 хахаха , то не ти личи за 17 бе палячоо ! Виж се само как се изразяваш! Беден речник и прочее ! Продължавай да ме разсмиваш и без това те коментираме в един друг форум :D :D , дейба надъханите компютърджии :razz:

spain1
08-17-2010, 06:30
уахахах ти се взе за мн яка машина бе, споко др година идвам в София. Такива случайни като тебе ги има много, но като те видят на улицата напикават гащите :D :D :D ! Много гледаш WWE сигурно .. кой ти е любимия кечист хм ? РОФЛ ! :lol: :lol: , вземи се прегледай момко ! Бил на 17 хахаха , то не ти личи за 17 бе палячоо ! Виж се само как се изразяваш! Беден речник и прочее ! Продължавай да ме разсмиваш и без това те коментираме в един друг форум :D :D , дейба надъханите компютърджии :razz:


абе палячо не ми личяло виж се как се изразяваш даже на сила се смееш щото си кретен ако те хвана щи еба путката майчина 120 кг лайна ей тфа си ти умрелия и ходи се прегледай кфото кажа аз и ти го повтаряш бе палячо жалкар марша скапана умри в сол нещасник мене кфо ме интересува че ме коментирате в друг форум банда пиянци без работа с пропаднали животи родени недъгави на мене не ми пука бе палячо да те еба в клоуна смешен точно ей тия като тебе се насират на улицата помяр долен

Claymore
08-17-2010, 07:06
Алоооо...много се изместихме от темата. Не се козете толкова, ако имате някакви спорове и кавги моля да ги обсъждате на ЛС. Нали все пак са създадени точно по тази причина - да не гледат другите потребители сеир.

ПП: Ама то и без това казват, че ние Софиянците сме най-голямото село...таман се чудех защо е това мнение ...

spain1
08-17-2010, 07:18
Алоооо...много се изместихме от темата. Не се козете толкова, ако имате някакви спорове и кавги моля да ги обсъждате на ЛС. Нали все пак са създадени точно по тази причина - да не гледат другите потребители сеир.

ПП: Ама то и без това казват, че ние Софиянците сме най-голямото село...таман се чудех защо е това мнение ...

еми виж го тоя селяк идва от селото си в София да живее .......... но не е роден в София кфо да говория повече .............

Iceshark
08-17-2010, 10:02
Алоооо...много се изместихме от темата. Не се козете толкова, ако имате някакви спорове и кавги моля да ги обсъждате на ЛС. Нали все пак са създадени точно по тази причина - да не гледат другите потребители сеир.

ПП: Ама то и без това казват, че ние Софиянците сме най-голямото село...таман се чудех защо е това мнение ...

еми виж го тоя селяк идва от селото си в София да живее .......... но не е роден в София кфо да говория повече .............

точно тук сгреши бе келеме малко. роден съм си в софия , по принцип съм софиянец 8) ! А ти като си толкова горделив софиянец защо ме повтаряш на всеки твой отговор хахахаха :lol: :lol: :D :D ! Смял съм се насила !ХААЬХАЬА ! Сега кат го видят това тези от форума муахах ! Ей чаве ходи се прегледай сериозно, разбирам че си на 14 и 2 месеца , и че в малко повече са ти нервичките, взимай некви успокоителни , кажи на мама и тати по често да те извеждат в парка щото ше земеш на края да си изпържиш мозъка пред компютъра :razz: :razz: ! Бил софиянец ! Земи се стегни малко бе лигльоо ! Лигав си та нямам по на къде, нехранимайко такъв , взел тука да се прави на сила :lol: ! Пък и заплашва и пцува :lol: :razz: ! Аз нито 1 път не те напцувах и не те заплаших :razz: той се изкара Терминатор ! Голем фен си на арнолд шварценегер ?! Или пък гледаш кик-бокс ??? Да не си мислиш че си Badr Hari ? аххааахахахахаххахх :x :razz: :razz: :razz: !

По леко с филмите занапред лигльооо ! Имаш още хляб да ядеш от фурните ! Бахти джедайа :D :D :D :D

EDIT1: ИСКАМЕ ОЩЕ ИСКАМЕ ОЩЕ ! Ми казаха от форума дет се хилят на тапотиите ти :D :D :D

Claymore
08-17-2010, 10:53
Не е нужно да цитирате всички постове, трябва да дърпам 5 мин. скрола да видя края.
И да сте от София и да не сте пак приличате на селяни като се карате като такива. Помолих ви да се карате на ЛС, ще ви помоля 2-ри път...ако ли не ще чакаме някой съвестен мод да ви спре.

Iceshark
08-17-2010, 11:16
Не е нужно да цитирате всички постове, трябва да дърпам 5 мин. скрола да видя края.
И да сте от София и да не сте пак приличате на селяни като се карате като такива. Помолих ви да се карате на ЛС, ще ви помоля 2-ри път...ако ли не ще чакаме някой съвестен мод да ви спре.

Той започна да ме обижда и да ме заплашва че щял да ме пребие :-D ! Така че , него да го спират ! Глей го че се държи като селянин, пък бил от София :D ! Аз просто се забавлявам какви глупости пише и само го провокирам и той се хваща :razz:

Така че гледай кой обвиняваш другия път :-P

Claymore
08-17-2010, 11:24
Обвинявам тебе и него " :-P "
Като си на 18 или колкото каза а той на 17 що акъла ви ми прилича като на 10 годишни. Като малки деца сте... "Дай си ми куклите, на ти си парцалките".
Може поне един да спре и тогава няма да има другия с кой да спори!!!
"По-умният отстъпва."

spain1
08-17-2010, 11:27
Не е нужно да цитирате всички постове, трябва да дърпам 5 мин. скрола да видя края.
И да сте от София и да не сте пак приличате на селяни като се карате като такива. Помолих ви да се карате на ЛС, ще ви помоля 2-ри път...ако ли не ще чакаме някой съвестен мод да ви спре.

Той започна да ме обижда и да ме заплашва че щял да ме пребие :-D ! Така че , него да го спират ! Глей го че се държи като селянин, пък бил от София :D ! Аз просто се забавлявам какви глупости пише и само го провокирам и той се хваща :razz:

Така че гледай кой обвиняваш другия път :-P


абе палячо аз нарочно си правя гаргара с тебе за да се нервиш хахахахахаха леко да не пукнеш бе селяк сигурно си от някое село да те еба в келемето голям алармаджия си по форумите си велик ама ако те хвана мамати ще наеба педал

spain1
08-17-2010, 11:30
Алоооо...много се изместихме от темата. Не се козете толкова, ако имате някакви спорове и кавги моля да ги обсъждате на ЛС. Нали все пак са създадени точно по тази причина - да не гледат другите потребители сеир.

ПП: Ама то и без това казват, че ние Софиянците сме най-голямото село...таман се чудех защо е това мнение ...

еми виж го тоя селяк идва от селото си в София да живее .......... но не е роден в София кфо да говория повече .............

точно тук сгреши бе келеме малко. роден съм си в софия , по принцип съм софиянец 8) ! А ти като си толкова горделив софиянец защо ме повтаряш на всеки твой отговор хахахаха :lol: :lol: :D :D ! Смял съм се насила !ХААЬХАЬА ! Сега кат го видят това тези от форума муахах ! Ей чаве ходи се прегледай сериозно, разбирам че си на 14 и 2 месеца , и че в малко повече са ти нервичките, взимай некви успокоителни , кажи на мама и тати по често да те извеждат в парка щото ше земеш на края да си изпържиш мозъка пред компютъра :razz: :razz: ! Бил софиянец ! Земи се стегни малко бе лигльоо ! Лигав си та нямам по на къде, нехранимайко такъв , взел тука да се прави на сила :lol: ! Пък и заплашва и пцува :lol: :razz: ! Аз нито 1 път не те напцувах и не те заплаших :razz: той се изкара Терминатор ! Голем фен си на арнолд шварценегер ?! Или пък гледаш кик-бокс ??? Да не си мислиш че си Badr Hari ? аххааахахахахаххахх :x :razz: :razz: :razz: !

По леко с филмите занапред лигльооо ! Имаш още хляб да ядеш от фурните ! Бахти джедайа :D :D :D :D

EDIT1: ИСКАМЕ ОЩЕ ИСКАМЕ ОЩЕ ! Ми казаха от форума дет се хилят на тапотиите ти :D :D :D

абе ти си някаф психично болен бе виж се бе помяр зимай успокоителни казвай на майкати и бащати да ти дават някфи хапчета и директно в концалгера бати болното пишлеме на 11 години и стана голям боец нервите са ти в повече и се смееш на сила бе нещасник ти колко още хляб трябва да ядеш от фурните бахти маршата ретард кой знае от къде си дошъл мангал

И ОЩЕ НЕЩО ЗНАЕМЕ ЧЕ НЕ СИ ОТ СОФИЯ А СИ ОТ НЯКОЕ СЕЛО ПЪЛНО С МАНГАЛИ НО ЩОМ В ФАНТАЗИИТЕ ТИ СИ ОТ СОФИЯ И ТОВА ТИ ПОМАГА ДА ЗАСПИШ ВЕЧЕР СИ ГО ВЯРВАЙ :razz: :razz: :razz: :razz:

spain1
08-17-2010, 11:31
Обвинявам тебе и него " :-P "
Като си на 18 или колкото каза а той на 17 що акъла ви ми прилича като на 10 годишни. Като малки деца сте... "Дай си ми куклите, на ти си парцалките".
Може поне един да спре и тогава няма да има другия с кой да спори!!!
"По-умният отстъпва."

ами кфо да направя че ония селяк не спира да спами сигурно по цял ден рефрешва страницата и чака някой да пише в 102122102 форума и има въображаеми приятели съжелявам го за това спирам да пиша ;)

Iceshark
08-17-2010, 11:41
Аз съм супер тъп признавам си го.

кк, излезни от филмите :lol: , аа още ще спамиш ли ? Даже не ти чета какво пишеш .. то на кретени .. :D Аз като много по умен от тебе отстъпвам ти си спами колкото искаш и бтв - само копираш думите ми , личи ти колко си софиянец :D

spain1
08-17-2010, 12:01
Аз съм супер тъп признавам си го.

кк, излезни от филмите :lol: , аа още ще спамиш ли ? Даже не ти чета какво пишеш .. то на кретени .. :D Аз като много по умен от тебе отстъпвам ти си спами колкото искаш и бтв - само копираш думите ми , личи ти колко си софиянец :D

абе палячо личи ти колко ти си софиянец виж 1 вите ми коментари и виж че ти ме копираш аз спирам до тука за да се сложи край на спора предлагам на админа да види моето ип и неговото да ги провери в някой сайт и да види че съм от София сигурен съм че неговото е някъде в родопите в някоя пещера .... голям селяк е тоя селтак си и селтак ще си умреш и най - добре не идвай тук се пак много селяци като тебе идват от провинцията и се мислят за софиянци знам че не си софиянец нито имаш пари да си позволиш билета до тук за да дойдеш и ае вече спри с филмите че ми писва вечер преди да легнеш си приказвай 10 пъти бавно ( аз съм от софия ) :Д иначе май няма как да заспиш това ти е фикс идея ае спирам с спама спами си ;) голям филмар е тъпото копеле багерист :Д:Д:Д:Д:Д

amk933
08-17-2010, 20:10
spain1, последно предупреждение по т.12. Следващ пост, ЛС, етц в тоя стил и ще се срещнеш с ДЕЛчо Спасов.

IceShark, ти го давай малко по-сериозно с отговорите и внимавай с т.2, защото очатваше в спора.