PDA

View Full Version : Ревност или...?



EmiNeMgIrL
08-16-2010, 10:20
Здравейте! Харсвам едно момче и той ме харесва казвал ми го е както и да е! Та той отиде на почивка или поне така ми каза обаче нз. може би испитвам нещо като ревност,че там може да се запознае с други момичета или нещо такова не мога да обясня точно :o ...нз. защо,но ми липсва като,че ли още повече като знам,че не е в града!И,че би било възможно да се запознае с други момичета... :o Може би просто исках да споделя благодаря на тези който са прочели написаното :) Та какво мислите ревност ли е това или нещо като страх...?Моля без злобни коментари :?

Barrmana
08-16-2010, 10:47
На колко си?Няма лошо да се запознае с момичета ,обаче ако си на 13-14 не си мисли ,че той ще отиде там и веднага ще се запознае с 10 момичета и ще си намери " ГАДЖЕ " .. А до колкото разбрах вие дори не ходите не знам къде точно се плашиш?..Той ти е казал ,че те харесва,но нищо повече ..

al3ks
08-16-2010, 10:48
то навсякъде може да се запознае с нови момичета ..Ако наистина има чувства към теб няма от какво да се притесняваш :)

mnogoznaikO
08-16-2010, 10:51
Да, ревнива си :)

EmiNeMgIrL
08-16-2010, 10:53
На колко си?Няма лошо да се запознае с момичета ,обаче ако си на 13-14 не си мисли ,че той ще отиде там и веднага ще се запознае с 10 момичета и ще си намери " ГАДЖЕ " .. А до колкото разбрах вие дори не ходите не знам къде точно се плашиш?..Той ти е казал ,че те харесва,но нищо повече ..

Ами той е на 14 аз съм малко по-малка ! И смисъл казвал ми е
че ме харесва показваме си го,че се харесваме..,но и аз нз. просто някво...явно е нещо като страх да не го изгубя или нещо такова..

zlonamerena
08-16-2010, 10:54
не е ревност.. щом нямате нищо с момчето.. не се притеснявай, ако се искате взаимно.. няма от какво да те е страх :) изчакай го да си дойде и си поговорене :?

Dizziness
08-16-2010, 10:54
Аз съм в същото положение... и моето момче замина на почивка и аз като теб се притеснявам. Все си мисля, че ще се забива с някоя, защото му нямам 100% доверие. Да - ревност е и малка доза страх, че ще го загубиш, но това поне означава, че наистина ти пука и наистина изпитваш някакви чувства към него.

Моят съвет е: Не го търси (защото в мъжките очи нахалстваш по този начин.) Изчакай го да се върне... помоли го да ти разкаже подробно как е минала почивката. Ако те излъже за нещо, ще усетиш на момента, защото ще се замисля. Ако историята му върви гладко и непринудено, всичко е наред. (Освен ако не е изпипан лъжец, но тези хора бият на очи.)

Успех. :)

zlonamerena
08-16-2010, 10:55
На колко си?Няма лошо да се запознае с момичета ,обаче ако си на 13-14 не си мисли ,че той ще отиде там и веднага ще се запознае с 10 момичета и ще си намери " ГАДЖЕ " .. А до колкото разбрах вие дори не ходите не знам къде точно се плашиш?..Той ти е казал ,че те харесва,но нищо повече ..

Ами той е на 14 аз съм малко по-малка ! И смисъл казвал ми е
че ме харесва показваме си го,че се харесваме..,но и аз нз. просто някво...явно е нещо като страх да не го изгубя или нещо такова..


Много си малка... мислиш ли,че може да стане нещо м/у вас.. или просто е едно детско увлечение :-D

al3ks
08-16-2010, 10:59
На колко си?Няма лошо да се запознае с момичета ,обаче ако си на 13-14 не си мисли ,че той ще отиде там и веднага ще се запознае с 10 момичета и ще си намери " ГАДЖЕ " .. А до колкото разбрах вие дори не ходите не знам къде точно се плашиш?..Той ти е казал ,че те харесва,но нищо повече ..

Ами той е на 14 аз съм малко по-малка ! И смисъл казвал ми е
че ме харесва показваме си го,че се харесваме..,но и аз нз. просто някво...явно е нещо като страх да не го изгубя или нещо такова..


Много си малка... мислиш ли,че може да стане нещо м/у вас.. или просто е едно детско увлечение :-D

да, по-скоро детско увлечение :) ..

EmiNeMgIrL
08-16-2010, 11:06
^Ами..може би нз.!Но пък ако беше така щеше ли да го има този страх и може би ревност... :?

al3ks
08-16-2010, 11:15
еми имаш симпатии към него и е нормално да ти е малко кофти, но след време (според мен) ще проумееш, че няма смисъл да влагаш много нерви и ревност още от сега ... :? :)

EmiNeMgIrL
08-16-2010, 11:30
еми имаш симпатии към него и е нормално да ти е малко кофти, но след време (според мен) ще проумееш, че няма смисъл да влагаш много нерви и ревност още от сега ... :? :)

Ми..сиг.,но не ми се иска да ми е кофти.. :( може би прекалено много ми пука или може би не е само детско увлечение..

MaLkaTa_LaDy
08-16-2010, 11:36
Не, не ти пука прекалено много. Просто си ревнива, а вие дори нямате връзка. Както и да е... Какво лошо има да се запознава с момичета? Ти искаш да го оставиш без приятели ли? :D

EmiNeMgIrL
08-16-2010, 11:44
Не, не ти пука прекалено много. Просто си ревнива, а вие дори нямате връзка. Както и да е... Какво лошо има да се запознава с момичета? Ти искаш да го оставиш без приятели ли? :D

Не,че искам да го оставя без приятели.. :? ,но ми е кофти...и се страхувам да не го изгубя!

MaLkaTa_LaDy
08-16-2010, 11:47
В такъв случай или мисли трезво или недей да мислиш въобще!

Paramour
08-16-2010, 11:52
Като ти е казал, че отива на почивка ти си си помислила какво ще правиш ти без него и какво той без теб. И естествено си си помислила и за момичетата. Вероятно е някакъв вид опасение, че ще намери някое друго момиче... спокойно. Щом ти е казал, че те харесва не вярвам да си хване друго момиче, което познава от ден-два. :) :)

EmiNeMgIrL
08-16-2010, 14:08
Благодаря за отговорите!Ако още някой иска нека си каже мнението :)