PDA

View Full Version : на моренцее :Pp



danibebi
08-16-2010, 13:16
Е,ходихте ли на море тази година? Разкажете как си прекарахте,хубав ли беше курорта..с малко подробности :grin: а ако не сте ходили,искате ли да ходите и т.н. :grin:

awerw
08-16-2010, 13:20
Ходих. Квартирата беше хубава и евтина на далече от морето ама добре беше :D и се разболях като заминах и изобщо не си прекарах добре ходихме по лекари лекарства и даже сега не съм здрав напълно иначе ако не се бях разболял града беше хубав и всичко ходих в Обзор забравих да кажа по плажа имаше едни смешници дет си продават кукуруза и "марожен" :lol: мислех ги снимам ама доктора каза да не излизам на слънце и водата да ограничавам иначе на плажа имаше една яка (за момиче говоря 8-) ) и като има руснаци само до последно я мислех за такава а най-накрая се оказа нашенка еееей :razz: и само 3 пъти влязох във водата щот още на 2рия ден мисля че бях болен и малко дълго стана тъй че спирам :-D

Unendlich
08-16-2010, 14:19
Да, ходих. Бяхме на лагер от училище за 10 дни в Китен, уникално си прекарахме. Г-жата беше много печена, изобщо не ни ограничаваше свободата - нито вечерен час, нито нищо. Всяка вечер се разбивахме напълно и не сме стояли в хотела. Много от нощувките бяхме в Приморско и така.. с две думи - незабравимо и уникално, много ми се ходи пак, но нямам авери, които искат пак да идем някъде. :D

stelSs21
08-16-2010, 17:47
Живея на морето и ми хареса това лято, водата беше топла, чиста и нито един път не улучих да има вълни, макар че ми се искаше поне 1-2 пъти. Освен това ходих за 3 дена в Китен, хотела не беше лош за цената си и кухнята му беше добра (хотел Валена), единия плаж не ми хареса особено, на другия като ходихме имаше вълни и мъртво течение и не позволяваха да се влиза, а третия ми хареса, но минахме само да го видим. Не е лошо, но Равда и Обзор повече радват, освен това ресторантите са скъпички, а кухнята не е много добра.

Djuff
08-16-2010, 17:57
Не съм все още.На 27ми заминавам за Ахтопол. :grin:

krokkrok
08-16-2010, 18:01
Не съм все още.На 27ми заминавам за Ахтопол. :grin:

Миналата година бях и си прекарах много добре.Но пък аз ходих на плаж на други места,така че не знам...градчето е приятно :)

Сега Септември ще ходя иначе...

danibebi
08-16-2010, 19:05
На Ахтолоп аз също съм ходила,много е хубаво там. :) Тази година за съжаление не ходих никъде,макар,че много ми се ходи все още :( Обаче от курортите на които съм ходила,най-ми харесва Созопол.Уникално градче. :-) :-) :-)

ToyZ
08-16-2010, 19:09
Ходих за няколко дни. От 3 години не бях ходила и беше супер освежаващо да видя вълните. В едната квартира попаднахме на един откачалник и жена му, във втората бяха супер разбрани хора. На следващия ден всичко си беше супер, докато не припаднах на една улица в Албена, после се случиха доста неща, но всичко завърши в спешното на окръжна болница на системи и с цицина на главата. Сега всичко ми е адски смешно :D
Хубаво беше, въпреки леките наранявания 8-)

shakira96
08-16-2010, 19:21
На Ахтолоп аз също съм ходила,много е хубаво там. :) Тази година за съжаление не ходих никъде,макар,че много ми се ходи все още :( ...
+1
Другата година задължително ще ходя на море!! :?

SummerDream
08-16-2010, 19:38
Не съм все още.На 27ми заминавам за Ахтопол. :grin:

последно ходих там като бях на 5, хубави спомени имам от местенцето 8-)
иначе още не съм ходила, в петък заминавам за Созопоол ^^

danibebi
08-16-2010, 21:23
Не съм все още.На 27ми заминавам за Ахтопол. :grin:

последно ходих там като бях на 5, хубави спомени имам от местенцето 8-)
иначе още не съм ходила, в петък заминавам за Созопоол ^^

:grin: :grin: :grin: Созополлл :-) :-)

remix1912
08-16-2010, 22:02
Бях още на 21.06 до 28 някъде във Варна,като цяло поне видях града,но много лошо беше времето тогава.Само един път влезнах в морето при температура на водата 18 градуса и на въздуха пак 18.Така,че доста студено си беше.И един ден бях на плаж на басейн до морето.Тва беше.През другото време праскаше дъжд,беше 10 градуса.Повечето град обиколихме и ходих горе на Алабаджат на манастира,също много красиво,само дето българска реч почти не се чуваше.
А от курортите въпреки,че бях само за няколко часа на връщане,най ми харесва Несебър,вярно е най-скъп,но много над другите е според мен.А също от Варна съм много разочарован като град,хатичен,табели никви,пълно с улици без изход,пълно с улични мастии,имат обеца на ухото,но на мен какво ми пука дали ще са кастрирани,няма да ма ебат.

naviacha
08-16-2010, 22:17
Преди няколко седмици ходих на Св. констатин и елена, сега в сряда пак ще хода тоя път към Китен/Приморско някъде :---)

SomethingWild
08-16-2010, 22:25
Аз на 26ти заминавам за Крайморие (за пръв път го чувам това :D ) :grin: :grin:

remix1912
08-16-2010, 22:35
Несебър.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs374.snc4/45738_127631263950381_100001105241901_149919_26948 87_n.jpg

ameli
08-17-2010, 09:44
А също от Варна съм много разочарован като град,хатичен,табели никви,пълно с улици без изход,пълно с улични мастии,имат обеца на ухото,но на мен какво ми пука дали ще са кастрирани,няма да ма ебат.

Варна е най-хубавият град за живеене, според проучване, а и действително е така :? Изказваш се не на място. Ти ко искаш да се блъскаш в табели ли като ходиш?! На магистралата има достатъчно, пък като търсиш нещо спираш се и питаш - не е толкова трудно. Абсолютно всички улици водят към центъра, на няколко пъти съм се губила и винаги излизах на едно и също място. Тва, че ваша милост е неориентирана или е в някъв забутан кватрал на майната си е друга тема. Кучета виждах СТРАШНО рядко, котките са в пъти повече. И още мога да говоря, само и само за да си защитя града ;)

По темата - никъде не съм ходила и аз, живея си на морето. В началото беше кофти времето, напоследъл е доста топло. Ние ходим на буните на плаж и те спират всякакви мръсотии, течения, вълни. Водата е много гореща и кристално чиста. А из уличките на морската е толкова прохладно и прекрасно. Ще споря с всеки, който ми обижда града ;)

Ще ходя в Бургас. Там централните плажове са ужасни, ходим на околните, те са хубави, но пък страшно препълнени :)

krizko
08-17-2010, 12:09
Бях в Созопол с приятели и майка ми и още една нейна приятелка, майка на мой приятел. Супер си прекарахме. Изобщо не сме се прибирали, имаше прекрасни дискотеки, най-много ми хареса The Mask. Не са ни ограничавали от нищо. Супер яки напивания и така нататък. :)

Lexyy
08-17-2010, 15:45
taq god hodih za dva pati na morenceto edin pat na varna tam bqh poprincip na sastezanie no imah vreme da otida i na moreto bqhme v hubavo hotel4e i si izkarah super qko sled tva hodih v nesebar s edna fr v na maika i hotela i tam be6e mn priqtno, ne be6e mn blizko do nubavite plajove no pone dokat otidem si se razkarvahme po uli4kite s magazin4eta i sergiiki a sq ot 2 sept otivam za 10-12 dena ne kiten pak na more :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

sasha_90
08-17-2010, 16:27
Тази година няма да ходя,въпреки че много искам.

EsteticLoff
08-17-2010, 17:49
Дам, ходих, но за кратко. Бях на Слънчев бряг в някакъв хотел (не му помня името хахах) - стаите бяха хуваби и цените добри.Иначе си прекарах уникааално якооо, особено първата вечер на партитоо. :grin:
Ама плажът не ми хареса много - много, по-точно морето - беше много мръсно. :? Ама добре си изкарах де.. :D :D

FiRe_LaDy
08-17-2010, 23:08
Бях с приятеля ми и компания за 6 дена. Изкарахме си много хубаво ... иска ми се пак да отидем. Най-хубавото ми море до сега.

Foreverbg
08-17-2010, 23:13
2 пъти ходих. Първия път с нашите. Втория път с приятели и цяла вечер дискотеки, алкохол просто беше супер :P :-P :-P