PDA

View Full Version : Уличен бой...



Dizziness
08-16-2010, 15:04
Накратко: Моята най-добра приятелка се раздели с нейното момче. Той прави доста големи проблеми: пребива нейни приятели, като издебва момента, в който ще го издразнят.

Направо на въпроса: Къде (в Бургас) мога да тренирам уличен бой? Предимства и недостатъци, всеки, който има полезна информация - нека сподели.

Спестете си злите,безсмислени и нареждащи коментари. Желая само такива, които са по темата. Благодаря.

:) :) :)

VinDiesel
08-16-2010, 15:07
Търси някоя банда,която го тренира,невярвам да има обяви и реклами за това.Пък и за какво ти е уличен бой,като тоя винаги може да го причакат ,и да го правят пилот.

Elenichkaa
08-16-2010, 15:11
Уличен бой???? :-o ...се учи на улицата!
Карате,тай-куондо(нз дали така се пише) и прочие,за тях вече си има школи.Но като ги тренираш,не може просто така да ги упражняваш върху хората от улицата.

Не съм от Бургас но ето малко инфо:
http://www.samurai-burgas.com/


http://www.bourgas.org/show_url.php?url_id=9675


http://karate.start.bg/
http://daobg.com/index.php?showtopic=45660 - това май ще ти е от полза.

Успех!

Dizziness
08-16-2010, 15:12
Нашата компания се състои само от момичета. Винаги сме се справяли сами с проблемите... и с този ще се справим. Просто ми трябва терен и някой по-опитен, че моите ръст и килограми (160м, 50 кг...) не се нуждаят толкова от сила, колкото от техника^^

SemperFidelis
08-16-2010, 15:18
Много филми гледаш, спри малко с Грийн стрийт хулиганс...
Сигурно имате полиция в града а?

fatrat
08-16-2010, 15:25
Уличен бой- на улицата.

Dizziness
08-16-2010, 15:25
SemperFidelis, помолих без безсмислени коментари, нали така? Щом нямаш конкретен отговор на въпроса - не пиши в темата.

MaLkaTa_LaDy
08-16-2010, 15:29
Уличен бой не смятам, че ще намериш някъде... Мога да ти кажа за клубове, където можеш да тренираш бокс, муай тай, айкидо, киокушин и т.н. Но се започва много бавно и постепенно научаваш техники, не може от раз. Аз тренирах около два - три месеца [не помня вече] кик бокс в клуб Самурай и там те подготвят за състезания направо... Никой няма да те вземе, да те научи да се биеш набързо и после да ти каже "Можеш да си ходиш". Така че по-добре излез от филма.
П.с. Ако искаш да се захващаш сериозно - можеш да пишеш на лично.

SemperFidelis
08-16-2010, 16:51
SemperFidelis, помолих без безсмислени коментари, нали така? Щом нямаш конкретен отговор на въпроса - не пиши в темата.
Ти си адски тъпо парче... ай отивай се бий и се прави на голяма работа.

lubomirky
08-16-2010, 18:26
хах, за кой става въпрос ? :>

bratignat
08-16-2010, 18:38
SemperFidelis, помолих без безсмислени коментари, нали така? Щом нямаш конкретен отговор на въпроса - не пиши в темата.

Веднага ти давам един конкретен отговор - 8 години редовно. Толкова най-малко ти трябва в каратето и повечето изтоюни бойни изкуства, за да се справяш криво-ляво с теорията. Забележи не казвам да го владееш.

Тренирай си, но знай, че са нужни години.

dunce
08-16-2010, 18:43
карате няма да ти помогне, нито едно бойно изкуство няма да ти помогне по простата причина, че ти докато започнеш да тренираш и да напредваш, тоя човек ще си го забравила 100 пъти.. Но все пак аз бих ти препоръчал винг чун, това е отбранително кунг фу(по принцип съм фен на китайските, не на японските бойни изкуства), само че е много скъпо, а и не знам откъде си и дали има изобщо при вас.

soul1199
08-16-2010, 18:59
пробвай кик бокс

BlackCross
08-16-2010, 19:02
Почти в секи един град има Бокс или Кик Бокс... :o

tfk94
08-16-2010, 22:00
момиче изкарай са от филма
ще та нау4ат на 2 хватки и ще го пребиеш ли кво ?
как я мислиш ти тая работа

drakon44
08-16-2010, 22:29
Ами виж сега,честно да ти кажа няма да стане както го мислиш.Едва ли ти 50 кг момиче ще пребиеш момче 2-3 по-голямо от теб :Х +това тези нейни приятели немогат ли да мислят и да си оправят проблемите?Относно уличният боий има такова чудо 1 приятел тренираше около 1 месец (90 кг 190см) и се отказа защото толкова бой неможе да издъриж,ако ти може опитаи това си е твое решение,но повече от 2-3 пъти няма да отидедш (4-5) че си момиче.А относно клубовете в бургас немога да ти помогна,но ти казвам,нетрябва да си ти тази която да раздава токати.!

tuzaro
08-16-2010, 22:40
ти се притесняваш да не те набие ли майна 8-) един бой голяма работа, то мъж без да го бият мъж ли е?

xinfamous
08-16-2010, 23:07
Къде (в Бургас) мога да тренирам уличен бой?
ХАХАХАХАХАХАХА



http://daobg.com/index.php?showtopic=45660 - това май ще ти е от полза.

Успех!

Пък да почне да тренира ММА без да е тренирал нищо друго преди..доста трудно бих казaл..

radeberger
08-16-2010, 23:17
Авторке , какъв уличен бои те гони . Момиче си все пак . Викни някой приятел да го пребие този ако толкова ти е зор .

ПП : Надявам се темата да си я направила в момент , в който си била изнервена . :)

Dizziness
08-17-2010, 07:17
radeberger, наистина направих темата в момент на ярост, но не съм се отказала да тренирам нещо. Гледах малко клипчета за уличен бой и разбрах, че няма да оцелея, но с кик бокс бих се справила, все пак не се страхувам, че ще си счупя маникюра, пък и съм спортна натура.

dimitar_ak
08-17-2010, 07:29
Наистина ли мислиш, че проблемите могат да се решат с бой?

xinfamous
08-17-2010, 08:59
radeberger, наистина направих темата в момент на ярост, но не съм се отказала да тренирам нещо. Гледах малко клипчета за уличен бой и разбрах, че няма да оцелея, но с кик бокс бих се справила, все пак не се страхувам, че ще си счупя маникюра, пък и съм спортна натура.

Tренирам kb от 2 години,ща счупят!

fenasf
08-17-2010, 15:55
С твойте 160 сантима и 50 кила какъв уличен бой търсиш ?! Боже, т'ва на който и да го кажеш ще ти се изсмее. Можеш да пробваш аекидо - там се използва тежестта и силата на опонента, доколкото знам.

Elenichkaa
08-17-2010, 17:21
Абе кви сте вие такива......:Х
Ти не искаш да се занимаваш проф. райт?! Това значи няколко урока колкото за отбрана и готово!

JustAngel
08-17-2010, 20:37
Нещо много филми си гледал, а ?
Значи понеже някакъв безмозъчен идиот си го изкарва на невинните като ги бие и ти смяташ да се изправиш пред него с голи ръце само защото си се занимавал с уличен бой ? ( опитах се да го кажа като по филмите 8-) )
Така не става :? И накрая какво ще постигнеш ? Ще се избиете всички по между си :grin: Я стига.. Вие в Бургас за полиция чували ли сте :(

П.С. Май основната тема не беше любов :?

loliii
08-17-2010, 20:42
Покажи цици и никой няма да те пипне... поне с лошо де :D

settingSun
08-17-2010, 20:48
А бе тоя е много смотан, че чак момичета да бие тцтцтццц.
Не се хаби специално за този, просто тренирай нещо за удоволствие или само за спорт.А това за уличния бой е много смешно, просто кажи на някой.

settingSun
08-17-2010, 20:55
Ами виж сега,честно да ти кажа няма да стане както го мислиш.Едва ли ти 50 кг момиче ще пребиеш момче 2-3 по-голямо от теб :Х!
става, ама само по филмите

radeberger
08-17-2010, 21:55
radeberger, наистина направих темата в момент на ярост, но не съм се отказала да тренирам нещо. Гледах малко клипчета за уличен бой и разбрах, че няма да оцелея, но с кик бокс бих се справила, все пак не се страхувам, че ще си счупя маникюра, пък и съм спортна натура.


Добре , но от една жена/момиче се очаква да е нежна , не някаква побойничка . А този не знам що за "мъж" е като бие момичета .

PsychoWoW
08-17-2010, 22:01
запиши се на Винг чунг кунг фу и никои няма да те закача довери ми се :)

loliii
08-18-2010, 08:29
Може и на хай тай моай фунг да се запишеш! ;)

FantaMen
08-18-2010, 09:00
Така да обсъдим ситуациите с полицията... Незнам как е при вас в другите градове тука в Бургас е съвсем различна работа...тук ченгетата одобряват само боя на цигани... относно това момче ако ще му скачаш да го биеш по добре го остави...повярвай ми бая време ще ти трябва да можеш да станеш и да му напукаш 2 баници :D По добре отиди с приятел момче и оправете проблема ;)

FuckedUp
08-18-2010, 13:22
ХАХАХАХХХА.
К'во става тука, бе? Бойци! :D:D:D:D

Sh@d0w
08-18-2010, 13:26
НЕ ти трябва да се захващаш с уличен бой.Това което ти трябва е

http://www.washingtonmonthly.com/college_guide/college_guide/images/gun.jpg

Бързо,лесно,чисто 8)

ScorpionGirl
08-18-2010, 16:33
Толкова ли нямаш познати, които се занимават с такива неща, та тръгваш да се правиш на Супер Момиче? Според мен на една дама не й е присъщо да тръгне да се трепе... Все пак ти си знаеш най-добре какво да правиш.

natalie111
08-18-2010, 18:41
Момиче,просто нападне ли те..почваш да се биеш така,както ти е по силите.Иначе може да тренираш кудо дайдо джуку :)

nezabelejimata
08-18-2010, 19:09
ЗНачи 1 и аз съм момиче и съм тренирала кб ( макар и за малко) и да знаеш аз съм такова мъничко като тебе и не помага особенно ( макар че не го правех с такава цел ) Не мисля че ти трябва да се орпавящш с нейните проблеми и просто стой малко по настрана и гледай да не се намесваш за да не те набият тебе :)

П.С В Бургас си имаме полиция ама тя за нищо не струва. А и да тука бият момичета най-редовно ( затова искам да се махна от тука )

Поздрави от Лазур :D и късмет от мене :-)

umri
08-18-2010, 19:28
Накратко: Моята най-добра приятелка се раздели с нейното момче. Той прави доста големи проблеми: пребива нейни приятели, като издебва момента, в който ще го издразнят.

Направо на въпроса: Къде (в Бургас) мога да тренирам уличен бой? Предимства и недостатъци, всеки, който има полезна информация - нека сподели.

Спестете си злите,безсмислени и нареждащи коментари. Желая само такива, които са по темата. Благодаря.

:) :) :)
Ако целта ти е да тренираш и да набиеш бившия и... много вероятно да бъде неуспешно. Тренировките изискват постоянство и мноооого време, а пък за прилагане на наученото на улица... не е за всеки, най-малко пък за момиче, което иска да пречука селски бияч.

Ако все пак искаш нещо, което е приложимо на улицата... според мен най-добрите варианти са кик бокс, муай тай или ММА. Като за теб-кик бокс. Но ако започваш с целта да набиеш тоя боклук... по-добре недей. Най-добре кажи на баща си или тя да каже на нейния, да му спретнат един бой. Ако познаваш някои здрави момчета, събери 3-4, да носят палки и тръби и го сгащете някъде. Палките са за предпочитане, защото боли като камшик, а не оставя видни следи от бой.

Казвам ти да не се надяваш да се научиш да се биеш за седмица, месец, дори и половин година. Тая работа не е за всеки. Тренирам около 2 години бойно изкуство и хич не е лесна работа. На улицата винаги могат да те изненадат, да ти извадат нож, тръба, разтягаща палка, бухалка, дърво, камък, бокс, спрей и дори пистолет. Някои от тези аксесоари са ми ги вадили, така че да знаеш, че боят тогава става много неравностоен. Съвсем друго е, ако ти скочат в гръб или ти влезнат 3-ма въоръжени с тръби дрискосерковци. Слушай ме кво ти говоря...

Носи с теб спрей винаги, ако нямаш си купи от магазин, пиперен спрей. Друго нещо е много подценяваният от всички удар в мъдете. Удряш, риташ или най-добре ХВАЩАШ и СТИСКАШ, ама не стискаш, а СТИСКАШ здраво, след това бягаш към къщи и от там има два варианта. Ако баща ти е кат мен ще иде и ще му разбие ребрата от бой, че да може сам да си прай свирки. Ако пък не е .... обаждаш се в полицията, осъждаш го и най-малкото ще му забранят да допарва до теб, а ако имаш по-добър адвокат ще го друснат в ТВУ или ако е пълнолетен ще хапне пробация най-малкото.

Страхът е най-големият ти враг. Това копеле трябва да плати за грешния начин за избиване на комплексите си.