PDA

View Full Version : За или против монокините по плажа?



Slowpoke
08-16-2010, 15:41
Питам за голям обществен плаж или басейн сред много хора.
Какво мислите за това?
На мен като мъж не ми харесва изобщо като идея. Жената трябва да си пази интимните части само за нейния приятел, а не всички да са ѝ виждали гърдите. Според мен е курвенско.
Също така кожата на гърдите и зърната е по-чувствителна към изгаряне.
Няма значение дали жената е млада, стара, слаба, дебела, хубава или грозна. Въпроса е принципен.
Вашето мнение какво е? Защо?

DarkKisss
08-16-2010, 15:44
1. Ебати глупавия аватар. Много ме кефи бобъра как гризе бисквитата, пълен свин 8-)

2. ich will :smt007

3. все тая ми е дали ще ходят голи, с пращи, бикини или с водолазен костюм стига гледката да е приемлива, а не .. сещате се .. целулитища и подобни .. въпреки, че аз .. аз не бих се пекла по монокини.

Rowdy
08-16-2010, 15:49
Аз лично най-редовно съм по монокини, така че съм твърдо ЗА монокините 8-) 8)

SorrowEyes
08-16-2010, 15:50
Против. Защото 90% от гледката е отвращаваща, а другите 10% ми приличат на курви - нямат ли си приятели, та да си веят циците пред 1000 човека на плажа ! Изобщо не ми харесва, жената не трябва да показва всичко, особено гърдите си според мен !

nimfetka7
08-16-2010, 15:51
Аз се пека с горнище, но съм ЗА :)

RedJeans
08-16-2010, 15:52
Ами не ми пречи.Ама когато видя баба по монокини направо ужас :shock: Все пак си има нудистки плажове-има деца на тези "нормалните" плажове.

Minerva
08-16-2010, 16:06
За!
Само момичето да се е погрижило за външния си вид и да не е някаква свинка. То не че ако е има значение дали ще е със или без бански. Гадната фигура не може да се скрие.
Не страдам от излишен морал и скрупули, така че на който му харесва да си се пече без горнище.

Djuff
08-16-2010, 18:22
Против.Курвенско е.За какво да си пекът циците, като тръгнат по улицата ще са облечени и тена им по тях няма да се вижда.Това е интимна част на тялото и не би трябвало да ги мандахерцат като първите мастии.Пък и 97% от цицораните не показват никак хубави гърди!Някви баници развяват само.

lozanovaa
08-16-2010, 18:44
Против.
Банския като си седи на мястото изглежда къде къде по-секси :)

Sigrina
08-16-2010, 19:06
ЗА!
Естествено, говорим за красиво младо момиче, не за 90 годишни бабки по 100 кила.
Мисля, че това, че си имаш приятел не би трябвало да те спира да се печеш по монокини. Щом имаш приятел, обичаш него и никой друг, няма значение. Нищо глупаво и нищо курвенско не виждам в това.
Относно това, че кожата на гърдите е по-тънка и чувствителна, аз лично просто там се мажа с по-дебел слой мляко с висок слънцезащитен фактор.
Всеки е виждал гърди. Няма значение дали са твоите или не са. Ако човек обича и познава тялото си не би трябвало да се притеснява и да го показва.

WaterLilly
08-16-2010, 19:10
Против, като толкова държат да се показват голи да ходят на плаж за нудисти. Независимо бабки ли са или са млади и хубави. На плажа има деца и хора като мен, на които не им се гледат голотии. :?

dob4y
08-18-2010, 10:36
Ами не ми пречи.Ама когато видя баба по монокини направо ужас :shock: Все пак си има нудистки плажове-има деца на тези "нормалните" плажове.
+1.. :P

Little_Lady93
08-18-2010, 10:47
Стига бе пич, една тема в кофата не ти ли стигна?
Като искаш си сложи нещо и на твоите цици... пф
И на мен не ми харесва някои от момчетата да ходите дебели, космати, грозни и със самочувие ама кво да се прай.

axlbaby
08-21-2010, 11:16
Какво значение има дали гледката е хубава или не? Като не ви харесва просто не я гледате.Всеки има право да реши как да ходи на плаж. Обаче е супер снобарско да съдите бабките по 100 години,че се пекат по гащи,а да се кефите на мадамите дето ходят по същия начин.Плажа не е модно дефиле.

LipSy
08-21-2010, 11:28
Аз не съм нито за, нито против. Трябва монокините да отиват на човек, така че...

Minerva
08-21-2010, 11:31
Питам за голям обществен плаж или басейн сред много хора.
Какво мислите за това?
На мен като мъж не ми харесва изобщо като идея. Жената трябва да си пази интимните части само за нейния приятел, а не всички да са ѝ виждали гърдите. Според мен е курвенско.
Също така кожата на гърдите и зърната е по-чувствителна към изгаряне.
Няма значение дали жената е млада, стара, слаба, дебела, хубава или грозна. Въпроса е принципен.
Вашето мнение какво е? Защо?

Извинявай много....но ти да не си от някой анадолски, турски сериал?? Понеже тия разбирания са характерни за този край. Никоя жена не е длъжна да пази каквото и да е за един единствен мъж! Ако ще той да е най-единствения и неповторим на света еб**ти...

radeberger
08-21-2010, 11:35
Нямам нищо против .

Shia
08-21-2010, 11:54
1път се престраших на един по усамотен плаж..Искам равномерен тен и като се съблека да не виждам едни бели гърди и тъмно тяло.И едни цици на плажа не са решаващи за характера или определенията,които ти слагат.Имам какво да покажа,хубаво е и не е нищо особенно-Гърди и приятелят ми знае и нищо не каза.

katya96
08-21-2010, 12:11
против !!

guinessgirl
08-21-2010, 12:36
за,щото разликата от банския е много грозно нещо

Little_Lady93
08-21-2010, 12:43
Питам за голям обществен плаж или басейн сред много хора.
Какво мислите за това?
На мен като мъж не ми харесва изобщо като идея. Жената трябва да си пази интимните части само за нейния приятел, а не всички да са ѝ виждали гърдите. Според мен е курвенско.
Също така кожата на гърдите и зърната е по-чувствителна към изгаряне.
Няма значение дали жената е млада, стара, слаба, дебела, хубава или грозна. Въпроса е принципен.
Вашето мнение какво е? Защо?

Извинявай много....но ти да не си от някой анадолски, турски сериал?? Понеже тия разбирания са характерни за този край. Никоя жена не е длъжна да пази каквото и да е за един единствен мъж! Ако ще той да е най-единствения и неповторим на света еб**ти...


=D> =D> =D> той сигурно ще си забулва жената и ще я увива в чаршафи до глезните, че да не му я гледат другите мъже.
Как така мъжете са прави "готини" ако се държат вулгарно, напиват ссе и спят с всяка срещната, а когат една жена се държи по този начин автоматично и се лепва етикат "лека" и "негодна".
Нямам дума, с която да нарека хората, които разсъждават по този начин

naviacha
08-22-2011, 19:57
За, това е едно от положителните черти на лятото 8)

VikitoRia
08-22-2011, 19:59
За, това е едно от положителните черти на лятото 8)
^^
:razz: :razz:
btw
нямам нищо против

DeHu
08-22-2011, 20:07
:D :D леле,не знаех,че има толкова ограничени хора.За бога,не мисля,че гърдите са интимни части :D и мъжете имат гърди(вярно,не като женските),ама си ги пекат нали?Тази година ми се наложи да се пека с горнище и сега имам изключително грозна разлика.Никога не съм си и помисляла,че преча на някого като ходя на плаж по монокини :?

marin4itu
08-22-2011, 20:13
Когато съм с приятеля ми, се пека без горнище, но когато съм без него, ми е неудобно да се съблека. Иначе и аз не харесвам разликата, която се получава и най-вече отбелязаните презрамки.

SunT
08-23-2011, 19:32
Против, като толкова държат да се показват голи да ходят на плаж за нудисти. Независимо бабки ли са или са млади и хубави. На плажа има деца и хора като мен, на които не им се гледат голотии. :?
И аз мисля така.

ccdesigns
08-24-2011, 00:51
Все ми е тая. Според мен пък е доста грозно една жена да изгори на бански (Горната част на банския и при някои рокли и блузи да личи. Супер грозно е.)

Cucko0
08-24-2011, 07:06
2010.