PDA

View Full Version : Проблем със субтитри



dreamerrr
08-16-2010, 15:46
Алохха 8-)
Проблемът ми е ,че днес свалих няколко филма от замундата и пишеше СУБТИТРИ : ДОБАВЕНИ СА В ТОРЕНТА ! да добавени са аама лайна ! и си помислих , че просто не са добавени кат свалих първия филм , но стана така и с втория и с третия .. кво става не моа разбера ! на всички филми пишеше ,че има субтитри ама не ми излизат ... нещо от компа тря да е .. помощ и мерси :-P

vaniliika
08-16-2010, 16:35
няма как да е от компа (според мен) ... все пак като пише така на торента преди да го сваляш хвърли един поглед на info-то и виж дали са там наистина.. ако не.. те субтитрите им идват от unacs или от sub.sab така че..тегли си ги от там... :)

K_O_L_E_V
08-16-2010, 16:44
Ей лигльо , намери си сам субтитрите в горе посочените сайтове , не може всичко на готово.

vaniliika
08-16-2010, 16:53
ее сега... човека може да е новак още 8-) .... нека пита...

dreamerrr
08-16-2010, 17:11
Ей лигльо , намери си сам субтитрите в горе посочените сайтове , не може всичко на готово. хяхяхях е мерси за оказаната помощ братле :razz: и съм момиче бтв ! ;]]

мииии ше пробвам с тия сайтове 8-) но искам да добавя ,че съм с уиндоус медия плеър и нали гори в настройките за субтитрите първо ми беше офф и го сложих на он ама ... ядец :x

vaniliika
08-16-2010, 17:27
Ей лигльо , намери си сам субтитрите в горе посочените сайтове , не може всичко на готово. хяхяхях е мерси за оказаната помощ братле :razz: и съм момиче бтв ! ;]]

мииии ше пробвам с тия сайтове 8-) но искам да добавя ,че съм с уиндоус медия плеър и нали гори в настройките за субтитрите първо ми беше офф и го сложих на он ама ... ядец :x

е добре де "включила" си субтитрите ама нали ги нямало уш... или аз нещо не схванах.. последно в торента ли са или ... :lol:

dreamerrr
08-16-2010, 17:52
начи .. пише ,че са в торента ,когато свалях филма и като го пуснах видях че няма . и почнах там да търся как да ги пусна по настройките на уиндоус медиа плеър и там на настройката за субтитри пишеше офф . направих го он , и помислих че съм ги пуснала , но като включи отново филма все още нямаше субтитри 8-)

vaniliika
08-16-2010, 17:58
начи .. пише ,че са в торента ,когато свалях филма и като го пуснах видях че няма . и почнах там да търся как да ги пусна по настройките на уиндоус медиа плеър и там на настройката за субтитри пишеше офф . направих го он , и помислих че съм ги пуснала , но като включи отново филма все още нямаше субтитри 8-)

е добре де като ги няма субтитрите в торента как очакваш да се пуснат... просто си свали субтитрите от сайтовете които ти посочих пусни си ги и толкоз... ти може да си оправила настройките ама като няма какво да заредиш...

dreamerrr
08-17-2010, 04:26
ми да аз знам ,че кат ги ня в торента няма как да ги пусна ама малко се учудих ,че и в 3те филма пише ,че има пък няма и сеш се .. вече почнах да мисля ,че неш от медия плеъра и тка 8-)

dreamerrr
08-18-2010, 13:41
ае ключ опрайх се и саама ;]]

relax4o
08-19-2010, 15:35
Попринцип в някои торенти, когато пише, че има субтитри то ъплоудъра дава линк в описанието...