PDA

View Full Version : За тези които слушат Hip Hop & R&B



Acquire
08-16-2010, 18:07
Мислите ли,че съвременният рап е пълен shit?Какво ви кара да мислите че Oldschool рапа е по добър от този,който слушаме в днешни дни?Кой за вас е най - добрият рапър на всички времена и в момента? Лично мнение (Аз си падам доста повече по съвременния рап.Разбира се уважавам всички Oldscool испълнители като 2PAC,Biggie,Big Pun,Notorious BIG и т.н,но все пак мисля че в днешно време за да правиш много пари и добра кариера в този аспект е нужно да се придържаш към новите неща,ако искаш да имаш популярност и фенове.За мен в момента най-добрия рапър е Gucci Mane следван от Lil Wayne и all Cash Money,Young Money Family.) Free Weezy!!Free Boosie!!

D12Respect
08-16-2010, 19:05
Днешните рапъри с малки изключения са пълни, ама пълни смешници.
А искам да те питам как може да слушаш тоя уеин като има хора като Everlast, Immortal Technique, B-Real, Eminem, The Game, Ice Cube и тн?

OtkrovennoBezrazlichna
08-17-2010, 09:05
Те тея дет' за теб са най - добрите ми звучат повече поп отколкото хип хоп сериозно! И тея фрийта (последните двама) даже не съм ги чувала, а лил уейн стана известен заради баща си според мен. Аз не го харесвам, има само една добра песен, много се лигави за да е рапър !

п.п. 'Що по дяволите си написал Биги и Ноториъс Биг след като т'ва е едно и също ?!

king95
08-17-2010, 19:38
Аз Old School не слешам много-много. С времето обаче осъзнавам, че сега това не е никакъв рап(с малки изключения). Например тоя Уейн не струва нищо и въобще всички тия, които използват autotune. От живите рапъри най-много ме радва T.I. Това момче продължава да прави хубав рап. Преди две години направи 2-3 комерса, за да натрупа пари и слава, но всичко останало от неговото творчество е качествено. :)

slicky
08-21-2010, 16:25
Еми да кажа и аз нещо.Старата школа са си изградили идеали и те наистина вярвят в тях.За тях жените са само едни уличници,пеят за бедноста,разликата между бели-черни,политиката и колко е трудно да успееш в живота.Текстовете им имат смисъл с една дума.Докато на уеин(визирам само него защото тои се води за наи-ярък представител) пее за подобни неща, но тои реално никога не се е сблъсквал с тях и това лигавото пеене ако го наричаш рап пък на.Затова пускаи си иситнски рапъри и се кефи на тях

elito0o0o0
08-21-2010, 16:34
Има ли смисъл изобщо да говорим по този въпрос?

slicky
08-21-2010, 16:39
Има ли смисъл изобщо да говорим по този въпрос? като момчето споделя как да не му отвърнеш ще си слуша оня олигавник,все пак трябва му покажем правилния път

elito0o0o0
08-21-2010, 17:09
Има ли смисъл изобщо да говорим по този въпрос? като момчето споделя как да не му отвърнеш ще си слуша оня олигавник,все пак трябва му покажем правилния пътОстави детето да слуша помия бе.. После ми разправят, че разбират от музика... ето на ...

radeberger
08-21-2010, 20:27
Определено харесвам по-старите рап изпълнители.

slicky
08-22-2010, 18:30
Има ли смисъл изобщо да говорим по този въпрос? като момчето споделя как да не му отвърнеш ще си слуша оня олигавник,все пак трябва му покажем правилния пътОстави детето да слуша помия бе.. После ми разправят, че разбират от музика... ето на ... да жалка гледка :(

settingSun
08-22-2010, 18:36
Българският рап е пълна помия Някви измислени като Daneca, 100 kila, Криско и т.н. нищо не струват. Признавам само една група, която е наистина добра, и не е Respect. А колкото до другите T.I. ми е идол и наистина прави много добър рап. Lil Wayne, Eminem много ми мрънкат и хич не ги понасям. Като цяло много малко в днешно време струват. Друго си е 2pac, класика. :)

OtkrovennoBezrazlichna
08-22-2010, 18:41
Българският рап е пълна помия Някви измислени като Daneca, 100 kila, Криско и т.н. нищо не струват. Признавам само една група, която е наистина добра, и не е Respect. А колкото до другите T.I. ми е идол и наистина прави много добър рап. Lil Wayne, Eminem много ми мрънкат и хич не ги понасям. Като цяло много малко в днешно време струват. Друго си е 2pac, класика. :)

:shock: няма начин. no way. :(

chezer
08-27-2010, 22:38
Бих го казал така-Има съвсем малко светлина в тунела

Tempest
08-28-2010, 07:17
посмях се на някои изцепки тука... бг рапа не е само 200 кила, дриско и компания, сеш се? Има доста по-стойностни хора, които правят мноооооого, ама мноооооооооооооооого по-стойностна музика от някои изброени.. като изключим българските като Sensei, DenYo, по-старите на Wosh, FARS, Logo5... (обосновете се ако ще ги плюете, поне да не се смея излишно)... има oldies but goodies - Cypress Hill, House of Pain, Onyx, Shyne, Masta Ace, Common, Cunninlynguists, Atmosphere... истински рап, стойностен рап... смислен рап! Не помии кой кви пара изкарва, кви коли кара и кви жени чука..

TI, Usher, Lil Wayne и подобните "The Voice"-дришльовци... има нещо, което е лигаво при тях... и ритъма е друг...

sladkish_14
08-28-2010, 08:23
Lil Wayne за мене пък е толкова нищожен милия, че просто нямам думи да ти опиша.. След, като питаш за мене най - добрия е Еминем :)

slicky
08-28-2010, 08:58
посмях се на някои изцепки тука... бг рапа не е само 200 кила, дриско и компания, сеш се? Има доста по-стойностни хора, които правят мноооооого, ама мноооооооооооооооого по-стойностна музика от някои изброени.. като изключим българските като Sensei, DenYo, по-старите на Wosh, FARS, Logo5... (обосновете се ако ще ги плюете, поне да не се смея излишно)... има oldies but goodies - Cypress Hill, House of Pain, Onyx, Shyne, Masta Ace, Common, Cunninlynguists, Atmosphere... истински рап, стойностен рап... смислен рап! Не помии кой кви пара изкарва, кви коли кара и кви жени чука..

TI, Usher, Lil Wayne и подобните "The Voice"-дришльовци... има нещо, което е лигаво при тях... и ритъма е друг... много точен коментар +1 :)

xinfamous
08-29-2010, 01:34
Biggie,Big Pun,Notorious BIG

http://prikachi.com/images/979/2408979B.jpg

Leigh
08-29-2010, 01:51
Lil Wayne ми е много гнусен ... а от българските "любимци" са ми Гейнгста Гейнгста Продакшън, както сами са се нарекли. Нее, такава пародия няяяяма просто ... И тръгнали да ми стават политици. Само като си помисля, как са се набутали в тукашния ГЕРБ и след няколко годинки може тея създания да ни управляват, лошо ми става. :(

iLovePussyJuice
08-29-2010, 11:50
аз слушам доста рядко, но поне когато слушам, слушам нещо читаво, а не помии 8-)

king95
08-29-2010, 12:47
посмях се на някои изцепки тука... бг рапа не е само 200 кила, дриско и компания, сеш се? Има доста по-стойностни хора, които правят мноооооого, ама мноооооооооооооооого по-стойностна музика от някои изброени.. като изключим българските като Sensei, DenYo, по-старите на Wosh, FARS, Logo5... (обосновете се ако ще ги плюете, поне да не се смея излишно)... има oldies but goodies - Cypress Hill, House of Pain, Onyx, Shyne, Masta Ace, Common, Cunninlynguists, Atmosphere... истински рап, стойностен рап... смислен рап! Не помии кой кви пара изкарва, кви коли кара и кви жени чука..

TI, Usher, Lil Wayne и подобните "The Voice"-дришльовци... има нещо, което е лигаво при тях... и ритъма е друг...
Ти въобще слушал ли си T.I. или говориш само на изуст. Изслушай целия Fuck A Mixtape и кажи кое му е лигавото. Изслушай песните 24s, You don't know me, Motivation, Bankhead, Touchdown. Има още много, но ти стигат и само тези, за да разбереш какво представлява T.I. Но наистина хип-хопа загива и вече няма кой да го спаси. Много взеха да стават тея изпълнители еднодневки, които праят 1-2 комерса и после изчезват някъде да си харчат парите. :)

ArrowsOfDeath
08-29-2010, 12:50
http://www.youtube.com/watch?v=UZ3Kl61Vz5I

Това е разбиващо.

one
08-29-2010, 15:11
http://www.youtube.com/watch?v=yzjLNCBIj_Q&feature=related

ей ви олд скуул.

ameli
08-29-2010, 16:39
Аз не съм фен на рапа/хип-хопа, да не говорим за българските 'хитове'. Музиката ми е много еднотипна, няма динамика, бла-бла :D От всички до сега изброени признавам Еминем - новите му и по-смислени парчета, както и T.I. ;-)

K_O_L_E_V
08-29-2010, 16:47
Crunk AiNT DeAD 8)

Lil Jon бе хора.....

xinfamous
08-29-2010, 20:22
http://www.youtube.com/watch?v=UZ3Kl61Vz5I

Това е разбиващо.

Закво поствате конкретни изпълнители и песни след като човек сам трябва да си ги открие? Рапа трябва да ти е като чекия брато,правиш си го,кефите,обаче не го показваш пред другите.

settingSun
09-01-2010, 08:44
посмях се на някои изцепки тука... бг рапа не е само 200 кила, дриско и компания, сеш се? Има доста по-стойностни хора, които правят мноооооого, ама мноооооооооооооооого по-стойностна музика от някои изброени.. като изключим българските като Sensei, DenYo, по-старите на Wosh, FARS, Logo5... (обосновете се ако ще ги плюете, поне да не се смея излишно)... има oldies but goodies - Cypress Hill, House of Pain, Onyx, Shyne, Masta Ace, Common, Cunninlynguists, Atmosphere... истински рап, стойностен рап... смислен рап! Не помии кой кви пара изкарва, кви коли кара и кви жени чука..

TI, Usher, Lil Wayne и подобните "The Voice"-дришльовци... има нещо, което е лигаво при тях... и ритъма е друг...

сещам се хаха просто и аз се посмях на тези новоизгряващи зведи с по 2 песни и то много тъпи, които се наричат рапъри. Дадох пример за 100 кила и т.н. че много от хората, които познавам едва ли не им се кланят на рапа който правят, а в същност той нищо не струва. Тези които наистина си заслужават са: Единака, DenYo, the dog squad, ...........
И наистина ти слушал си си въобщ е TI, че нарече рапа му лигав. Е, не съм съгласна, ама въобще.

Иначе Jay-z, Ja rule, Young Joc, Fly society, kid cudi, clipse, pharell, snooop dog, ATL правят наистина добра музика като цяло

Tempest
09-01-2010, 12:14
слушал съм му няколко песни.. достатъчно за да не ми хареса