PDA

View Full Version : Може ли да е толкова свестен?



mimka1912
08-16-2010, 19:29
Здравейте!! Аз съм на 13, а приятеля ми на 16. С него съм от два месеца. Изключетелно приятно ми е да съм с него говорим на най-различни теми. Имам чувството, че мога да му споделя всичко. Той ми казва, че ме обича ужасно много, че е готов на всичко за мен и т.н. Каза ми, че съм момичето, което е обичал най-много. Понеже той не е девствен(а, аз съм което мисля че е нормално за моята възраст) вчера заговорихме на тая тема и той ми каза, че първия път е нещо много специално и че трябва да е с някой който много обичам и каза че ако реша че ще е с него преди тва ще се обеди че съм сигурна и няма да съжелявам. Не го познавам от малко време и смея да твърдя че знам що за човек е но незнам защо съм толкова предубедена и се чудя дали наистина изпитва това към мен или иска нещо. Въпроса ми е да му вярвам ли?

*Да, да знам, че съм само на 13..

Valento
08-16-2010, 19:59
Здравейте!! Аз съм на 13, а приятеля ми на 16. С него съм от два месеца. Изключетелно приятно ми е да съм с него говорим на най-различни теми. Имам чувството, че мога да му споделя всичко. Той ми казва, че ме обича ужасно много, че е готов на всичко за мен и т.н. Каза ми, че съм момичето, което е обичал най-много. Понеже той не е девствен(а, аз съм което мисля че е нормално за моята възраст) вчера заговорихме на тая тема и той ми каза, че първия път е нещо много специално и че трябва да е с някой който много обичам и каза че ако реша че ще е с него преди тва ще се обеди че съм сигурна и няма да съжелявам. Не го познавам от малко време и смея да твърдя че знам що за човек е но незнам защо съм толкова предубедена и се чудя дали наистина изпитва това към мен или иска нещо. Въпроса ми е да му вярвам ли?

*Да, да знам, че съм само на 13..
такива момчета са рядкост да занеш,но ти си с него ти сама го гледаш докато ти говори .. но едва ли те лъже ... защото ако искаше да те опъне и да те зареже щеше да ти каже че ти е време и да му пускаш...а той ти е обяснил че първия път е много специално за което съм адски съгласен и просто трябва да му имаш не 100 % доверие ами 1100 % .. но мисля че възрастта ти e ранна да правиш такива неща,но ако си готова да го направиш с него давай.....за вярването както си го усещаш от вътре,ние не можем да ти кажем "вярвай му" или " не му вярвай" !

FeelMyPain
08-16-2010, 20:01
Аз проблем не видях?Щом не иска секс , вярвай му.Иначе свалянето на звезди е типично поведение на мъжа към индивид от женски пол.В повечето случаи са врели-некипели, но момичето остава омаяно и целта е постигната.

BAYO
08-16-2010, 21:45
Малка си ... изчакай.

GossipGirl89
08-16-2010, 21:53
Такива момчета наистина са рядкост, но все пак ти си го познаваш най-добре и сама трябва да си прецениш. Кое те кара да бъдеш предубедена? Направил/казал ли е нещо, което да те кара да се съмняваш? Щом не иска секс явно наистина не е от бройкаджиите

RomantiCBoY
08-17-2010, 04:47
Евала! Намерих сродна душа(момчето). Гледай да не го изпускаш защото такива като нас са малко. Обичайте се и прави всичко за да го задържиш. ИСКАМ ТЕМАТА НЯКОЙ ДА Я ПРАТИ НА InloveAgain ЗА ДА Я ПРОЧЕТЕ И ДА БЪДЕ ОПРОВЕРГАНА НЕЙНАТА ТЕМА!

Paramour
08-17-2010, 09:22
Такива момчета наистина са рядкост, но все пак ти си го познаваш най-добре и сама трябва да си прецениш. Кое те кара да бъдеш предубедена? Направил/казал ли е нещо, което да те кара да се съмняваш? Щом не иска секс явно наистина не е от бройкаджиите
Точно!!
п.п. Може да си на 13, но това не значи, че трябва да си неграмотна :?

SuNsEt
08-17-2010, 09:42
Никога не можеш да имаш пълно доверие на друг човек,независимо колко пъти ти е казвал,че те обича.Всичко е как ти приемаш нещата.Дали си готова на тая крачка...Искам да ти пиша на лично и да ти кажа едни неща.

Hilary_
08-17-2010, 09:46
*Да, да знам, че съм само на 13..
като знаеш защо изобщо пусна темата? :?
Споделяй му, прекарвайте си добре заедно, но за друго е рано .. :?

Smrazqvashta
08-17-2010, 10:03
Защо ли си мисля, че ако беше толкова свестен ти нямаше да имаш съмнения и нямаше да питаш тук ?

Dyvkaaa
08-17-2010, 10:41
Независимо как се държат с теб..винаги имай едно на ум :)

radeberger
08-17-2010, 11:08
Това което го казва е много хубаво , стига да е вярни . Ти сама ще прецениш дали не лъже .

Punisherrr
08-17-2010, 11:49
13 годишна и 16 годишен.
Ходят от 2 месеца.
Той вече е започнал да стрелка разни силни любовни филмови реплики в стремежа си ти покаже привързаността си,а тя все още не е сигурна дали да му има доверие.

Мисълта ми е следната: ти казваш, че всичко с него върви гладко - окей, супер, но това не значи, че трябва веднага да започнете да си сваляте звездици и да си казвате колко се обичате. Това НЕ значи, че не ви е хубаво заедно и т.н. Просто и аз правех така в началото, но с времето осъзнах, че за истински силните и искрени чувства трябва ''мааааалко'' повечко. ;) А това, че се чудиш изобщо дали да му вярваш е показателно за това, че има още доста опознаване, доверие и честност през които де минете. Тогава вече никога не би ти хрумнало да питаш непознати в интернет дали да вярваш на приятеля си.
А за момента е хубаво, че момчето явно е свестно, държи се добре и с уважение към теб, но винаги си имай едно на ум и времето ще покаже дали заслужава доверието ти или не. Нямам как ние тук или който и да било друг да прецени вместо теб.

Marietchety
08-17-2010, 12:40
Независимо как се държат с теб..винаги имай едно на ум :)
съгласна съм :)

skilletxx
08-17-2010, 12:49
ти сама прецени дали да му вярваш , но имай едно на ум какво иска от теб ... бъди предпазлива , защото никога неможеш да знаеш какво мисли за теб реално :) пази се и не му се доверявай прекалено ... няма как той да ти каже "обичам те" и ти веднага да му се вържеш .. не трябва само да ти каже , че те обича ... трябва и да ти го докаже ;)

mnogoznaikO
08-17-2010, 13:25
И да му имаш пълно доверие... ти просто не си готова за секс :) изчакай минимум 2-3 още :)

Nevyzmutim
08-17-2010, 14:45
Ако въпроса ти наистина е "може ли да е толкова свестен" - да може, ако обаче питаш "да му пусна ли сега", темата вече е съвсем друга.

OneGuy
08-17-2010, 14:46
Филма е друг ... пича може да не е вчерашен ... и точно това е начина по които да ти го поднесе .... и така да си мислиш че наистина е толкова свестен ... ако съм прецакал кура на пича се извинявам, ама като ме питат нещо отговарям ...

mrfahrenheit
08-17-2010, 14:47
Може , но може и да добър играч ;]

Backspace93
08-17-2010, 15:00
Оооооо, за ПешИ от 7мия етаж ли говориш? Че той е и мое гаже. Ко праим ся?

soul1199
08-18-2010, 09:52
еми явно държи на теб