PDA

View Full Version : Гаден тип и лаптопа на братовчедката



YouDontKnowMe
08-16-2010, 21:21
Гадният тип, който е сложил ОС на братовчедкиния лаптоп е ограничил правата й. Не мога да инсталирам програми като Nokia PC Suite и драйвърите за блутута. Имаше нещо в регистрите, което при промяна може да ми помогне, но не си спомням какво.
Някой може ли да ми каже как да го поправя ? Не съм търсила в нета , имам ограничено време на компютъра тук (ползват го други хора за работа). Благодаря предварително.

RadioMan
08-16-2010, 21:48
Явно е дал на стандартни настроики ако е със windows 7 да направи така Старт - контрол панел-потребителски акаунт- нов акаунт- и пише нов акаунт след това задължително да маркира администратор отдолу и ок след това ресване и има нов акаунт

За да изключи стария акаунт-Старт-Контрол Панел-Система и защита-управление на компютъра-локал ъсер и група десен бутон администратор ако е такова името на първия акаунт- своиства и там вече е лесно

FreakBitch
08-16-2010, 23:42
Кофти работа... 8-)

Кажи на онова Розовото с розовия лаптоп да ни сЪ идосва.. :д
За какво и е Нокия Сюта, та тя е със Саламсунг? :grin:

пп: 'Апе ме косЪта :lol:

YouDontKnowMe
08-17-2010, 10:58
На мен ми трябва за лично ползване , имам нов телефон :D Дениславо едвам те познах :D
Добре, за справката: Group Policy , там отмених някакви забрани. run -> regedit -и там промених една стойност. Никакъв ефект.
След това влязох под сейф моуд и там имаше един админски акаунт , и в него не можах да инсталирам никакво подобие на драйвър. Значи, писна ми от педали, дето само се правят на интересни и слагат защити, като че ли не знам какво ще стане.
ЕДИТ: Защо вече не пишеш в розово ? ^^

iibahti
08-17-2010, 11:07
Опитай това - http://5z8.info/trojan_tun

doomkillerr
08-17-2010, 11:39
Опитай това - http://5z8.info/trojan_tun

Момче/момиче - плачеш за постояннен БАН с тея линкове, които пускаш!!! :-x

FreakBitch
08-17-2010, 12:31
ЗаЩоту е киФленСкуУу... :-)


пп: Какво ти е новото телефонче??

пп2: Айде дай едно мнение в мойта тема ''избор на фотоапарат'' .. аз съм нахалитет 8-) :P