PDA

View Full Version : тъпа любовв



Butterfly17
08-16-2010, 21:04
Преди 4-ри месеца се запознах се едно момче в един саит .Така той ми поиска скайпа аз му го дадох почнах ме да си чатим. Всеки ден ми пишеше чата ни продължаваше околко 3 4 часа понякога и повече. Един ден пак си чатихме и той ме попита дали искам да излезем аз така отказавах му 2 3 пъти и накрая се реших да изляза с него . И така започнахме да излизаме един ден в скаипа ми каза че искал да ми каже нещо и аз му кзах ми казваи и тои ми каза че не било за скаип и искаше да се видим уговорихме се и така на другия ден се видяхме . Започнахме да си говорим нещо ,а аз все повече се чудех какво иска да ми казва макар да знаех че ще ми каже, , че ме харесва :D . И вече не можех да не се здържа да не го попитам , попитах го нали имаше там да ми казваш нещо и той ми каза че съм му била симпатична и изпитвал чуства към мен ,а аз като пълен идиот се засмях и нищо не му отговорих ацки се претесних нз от какво и аз .Започнах да му говоря врели некипели направо нз ;д .Тогава още не бях мн сигурна че го харесвам .И сега не сме се виждали отдавна ацки ми е гадноо понякога направо почвам да плача за него виждам че е налиния ,но не ми пише не искам да му пиша офф и аз нз защо сиг да не му досаждам или пък да си каже оо тая шматка са е сетила за мене пфф закво ли да и пиша да се занимавам с лапета :-o :o . Аз съм на 14 ,а той е на 17 . уфф закво ли си дадох скаипа на него закво ли почнах да излизам с него само ми трябваше тфа поредното влюбване което сиг ще трае 1 година или 2 . Когато някои го прочете цялото сигурно ще си каже поредната тъпа и банална история в тоя саит ;дд ама понеже нямам мн добри фр на които да им споделям тука трябва да е :D :roll:

EmiNeMgIrL
08-17-2010, 07:01
О,мила..я се стегни!Пиши на момчето кажи му,признай му и се кефи не си трай !!!Може пък и той все още да има чуства към теб!Айде успех.. :wink:

LipSy
08-17-2010, 07:23
Щом си толкова влюбена все още в него му пиши колкото се може по-бързо, защото може все още неговите чувства към теб да не са загаснали. Недей да чакаш, защото с времето той може да си хване някоя и така ти тъкмо ще се усмелиш да му пишеш, апък той тогава най-много ще те нарани! Аз ако бях на твое място щях да му се извиня и да му кажа, че и аз го харесвам и изпитвам нещо и така. Опитай пък, може късметът да е все още на твоя страна! :)

xrusinka
08-17-2010, 08:59
Пиши му няма от какво да се притесняваш, признай му, че го харесваш и недей се притеснява :)

venelinka
08-17-2010, 09:16
Пише се адски, не ацки... По проблема ти - пиши му, няма от какво да се притесняваш, нищо не губиш. Успех! :)

BakuTo
08-17-2010, 14:59
Пиши му няма от какво да се притесняваш, признай му, че го харесваш и недей се притеснява :)

Descreet
08-19-2010, 22:12
i spo0red men e taka ;d trqa da my kaish vs i to0i mno qsno ako te har 6e se saglasi da izleete i pak da hoite ... ;)