PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!!



thehappykid
08-16-2010, 21:48
Така-знам, че се повтарям, но искам лично да помоля за помощ...По принцип съм много слаба, но имам корем, който ужасно много ме дразни и искам да го сваля.На строги диети не издържам-2-3 дни най-много...Не съм от най-активните т.е. не спортувам често(на седмица един път да отида на фитнес или на бягане).Абе с две думи-падам си леко мързел. :D МОЛЯ ВИ кажете ми някой по-лек режим за отслабване...Искам да сваля този проклет корем!!!


Мерси предварително...

EcstazyBaby
08-17-2010, 07:11
Не съм от най-активните т.е. не спортувам често(на седмица един път да отида на фитнес или на бягане).Абе с две думи-падам си леко мързел. :D

Ти сама си го каза. Ако искаш да имаш стегнаго тяло единственото решение е спорта, щом досега почти не си тренирала бързо ще ти се отрази :) а и сега е лято (предполагам нямаш много за учене и т.н) отдели време да ходиш често във фитнес залата или някъде да тичаш :)

Paramour
08-17-2010, 10:57
За да махнеш корема трябва да го стегнеш. Пробвай с коремни преси.
Не е толкова трудно, а и ако в началото се измаряш много бързо ги прави по 30-40 сутрин. Всеки ден ги увеличавай иии така. :)

thehappykid
08-17-2010, 11:26
Знам, че коремните преси не са трудни...Понякога като имам муза да правя коремни преси, правя над 100. Почти всеки ден правя коремни преси, но нищо не става... :(

xrusinka
08-17-2010, 13:22
С диета не се махам корем, с нея се отслабва. Стегни го, прави упражнения за корем, но най - препоръчаните са коремните преси. Айде успех ;)

ri41
08-17-2010, 13:26
карай колело, на мен мн ми помогна нито паласки ще имаш нито корем по 1 час на ден стига