PDA

View Full Version : психика



Hipitooo
08-17-2010, 07:18
Мисля че психиката ми е тотално разрушена,страх ме от мен самата от това което се случва малко по малко с мен.Напрактика имам всичко от което се нуждая,но има нещо което ми липсва,до себе си нямам никой..а ми е нужно,нужно ми е да имам някой,някой който да ме прегърне да ме обича по онзи начин който хората наричат любов.Харесвам един човек от 2 месеца всичко тръгна на добре зарибявки ала бала но ето че вече няколко дена не съм го виждала ..това ме сасипва може би защото както винаги всичко се проваля и до по далеч от зарибявки не се стига.Чувствам се емоционално разрушена сякаш вече немога да испитвам нищо каквото и да е,усмихвам се на родителите си говора мило с цел да не осетят гнева в мен,но когато остана сама искам да испотроша всичко около себе си ,и тогава идва онзи ужасен момент в който вземам оспокоително,по този начин се оспокоявам сърцето ми почва да бие нормално и отново дишам но пак се сещам за празнотата и всичко което останалият свят се постара да разруши в мен тогава пия още едно и просто заспивам.......Жалко е жалко е на 17 г да съм като пълен наркоман ..не е честно..винаги съм се старала да обичам да радвам всеки ,а на никой да не му пука за мен ..Искам с онзи когото харесвам нещата да станат да се избава от това в което се намирам в момента,а именно нищото искам поне веднъж да не се сабуда плачейка а с осмивка искам да спра да се спра да поемам всякакви медикаменти ...искам просто да бъда обичана...........

П.П.С ..съжалявам че е толкова дълго темата не ми е с цел да ми дават съвети или нещо друго просто исках да пиша за да мога до части да искарам онова което е в мен ! ПРИАТЕН ДЕН!

EmiNeMgIrL
08-17-2010, 10:23
Виж мила...не се отказвай НЕ губи надежда!!! Опитвай бори се за момчето признай му чуствата си ако той не знае за тях!Не си трай! Ако се чустваш наистина МНОГО зле потърси психологическа помощ!!! Хайде горе главата..и успех... :wink:

Hipitooo
08-17-2010, 11:17
Да мисля,че наистина трябва да му покажа какво испитвам.От сутринта до сега съм доста по добре дойде ми някаква полужителна енергия дори смятам да изхвърля хапчетат може би това ще е добра крачка напред.
Благодаря!

mnogoznaikO
08-17-2010, 13:26
Слаба психика и характер имаш :(

miskaprizZ
08-17-2010, 13:32
Слаба психика и характер имаш :( +1 Успех

john41
08-17-2010, 14:36
Не се притеснявай на всеки човек от живота му се случват такива неща и повечето хора не знаят какво да правят , недеи мисли просто действай кажи на човека че го харесваш ,а ако не стана си отдихни избягаи от всички и помисли какво искаш и как да промениш живота си за да стане както ти искаш и да си щастлива!!!!!!