PDA

View Full Version : въпрос за детско филмче



unstable
08-17-2010, 08:54
такаа, отново търся филм, само че тоя път задачката ми е поставена от брат ми :D
става дума за няква анимация, не от тия новите, доста старичка е .. става въпрос за някаква магическа гора с феи, хората идват и почват да секат дърветата и единият от дървосекачите се смалява ии .. почва да помага на феите, нещо от тоя сорт.
някой ако случааайно се сети, ше ми спести часове мрънкания и търсене :D

sLowm0tioN
08-20-2010, 21:56
Преди години даваха някви дискове с детски с някви вестници .. та си спомням,че имах едно " Малечко-Палечко среща Палечка " .Историята беше подобна на тази,която ти казваш,ама едва ли е това. :)

radeberger
08-20-2010, 22:37
Като малък си спомням , че съм го гледал . Но нямам спомен как се казваше :(

lemonyheart
08-21-2010, 07:26
Гледала съм го поне 2 пъти, но за име не се сещам. Помня, само че имаше индианско племе и тоя дет се смали беше рус. 8-)

xWandereRx
08-21-2010, 20:17
ааа сещам се и аз много го харесвах това и скоро се бях сетила за него, не му помня името, но мисля, че имаше нещо с Ф.. Фърн... или нещо такова...ама може и да се бъркам с друго филмче :D

lemonyheart
08-22-2010, 17:38
ааа сещам се и аз много го харесвах това и скоро се бях сетила за него, не му помня името, но мисля, че имаше нещо с Ф.. Фърн... или нещо такова...ама може и да се бъркам с друго филмче :D

Дали не е Фърнгъли? :)

xWandereRx
08-22-2010, 18:51
ааа сещам се и аз много го харесвах това и скоро се бях сетила за него, не му помня името, но мисля, че имаше нещо с Ф.. Фърн... или нещо такова...ама може и да се бъркам с друго филмче :D

Дали не е Фърнгъли? :)

даддададададад :grin: :grin: :grin:
благодарско 8-)