PDA

View Full Version : много кофтии.. :((



danibebi
08-17-2010, 11:12
Чувствам се много странно.Имам чувството,че постоянно съм в напрежение и,че с приятелките ми нещо не е наред.Не се разбираме особенно и това не ми харесва.Кофти се чувствам,може би някакво предчувствие,че ще се скараме,караме и т.н.Искам да не мисля за тези неща,че може да се скараме и т.н. но пък ми е гадно.Дайте съветче моля. :( :( :(

ПП: Освен това,отдавна вече не излизам навън с желание,но немога все вкъщи да си стоя. :(

danibebi
08-17-2010, 11:19
Освен това ще ви дам за пример една ситуация,едно момче има рожден ден днес, и аз му се обадих да му го честитя и казах чрд. и от всички приятелки (казах,че може да му кажат,но за всеки случай) и като казах на моя фр. последва "абе ти за какви ни мислиш,ние можеме и сами да му кажеме чрд, ама то ако не си ти да ни уредиш няма кой,ха" :?
е какво лошо съм направила тука?! :(

XheroineX
08-17-2010, 11:26
Поговори с тях кажи им как се чувстваш...Може би вече не те искат в компанията :?

Barrmana
08-17-2010, 11:31
Не знам,но на всички ви е почнало да ви пука прекалено много..излез с тях,после си свали някое филмче да се разнообазиш и да не ти пука,като се държат така питай ги какъв им е проблема,ако имат нещо против теб,зарежи ги,сигорен съм,че си свястна и ще си намериш точните хора:)

danibebi
08-17-2010, 12:18
Благодаря ви,но ще помоля за още съвети.

Unendlich
08-17-2010, 12:36
И аз имах такъв проблем с моите приятелки и всъщност причината беше в мен. Бях като теб в момента, мислех постоянно, че ще се скараме нещо, дори не ми се излизаше с тях. В крайна сметка този период премина - явно моментното ти състояние е такова. Недей да мислиш за 'скандали' с и се забавлявай повече. Дори може за известно време да не излизаш с тях, а да си останеш у дома няколко дни, ей така релакс :)

danibebi
08-17-2010, 12:58
И аз имах такъв проблем с моите приятелки и всъщност причината беше в мен. Бях като теб в момента, мислех постоянно, че ще се скараме нещо, дори не ми се излизаше с тях. В крайна сметка този период премина - явно моментното ти състояние е такова. Недей да мислиш за 'скандали' с и се забавлявай повече. Дори може за известно време да не излизаш с тях, а да си останеш у дома няколко дни, ей така релакс :)

:) :)

MidnightTornado
08-17-2010, 18:16
Взели са се за нещо по-голямо, от което всъщност са. Трябва им заземяване. Игнорирай ги за известно време.

danibebi
08-17-2010, 19:01
Всъщност не е така. :) Мисля,че всичко се оправя,моментно е.Въпроса е,че явно една позната от компанията говори за мен и една друга фр.и иска да ни скара с другите,но това няма как да стане. :)