PDA

View Full Version : врьзка с него = врьзка с тях ?



cherrye
08-17-2010, 11:22
След година и два месеца врьзка (9 месеца поддьржана от разстояние и точно когато това мьчение приключи) приятелят ми поиска да се разделим. Причината - "прекалено сьм го задушавала". Да,имаше известно право,но при положение,че се виждахме един (максимум два) пьти в месеца за по два дни,не мисля,че някой би могьл да ме сьди за това,че исках да сьм нон-стоп с него. Както и да е. Пет дни след раздялата ни,той поиска да се видим и да поговорим. След още пет се видяхме.Не помня да е имало друг пьт,когато това,че се виждаме,да ни е правило толкова щастливи. Поговорихме доста и се разбрахме да опитаме отново,като се постараем,да не допускаме грешките,които допускахме преди. Оставих той да ме тьрси,не го притисках и той го правеше достатьчно често,така че нямах повод да се оплача от липса на внимание. И двамата бяхме доволни..за кратко. Оказа се,че след като се раздели с мен защото се чувствал "като женен", докато сме били разделени се е "оженил" за приятелите си. Не ме разбирайте погрешно ,аз ги харесвам но просто имам нужда понякога да сме само двамата,а напоследьк е така само в леглото.Всяка сутрин излизат заедно,понякога са заедно през целия ден и когато аз поискам да се видим вечерта,той е или уморен,или не му се излиза,или и двете. Ако все пак иска да се видим,прекарваме вечерта в неговата стая с 14 годишния му брат и досадната му майка, която постоянно си намира оправдания за да влиза на проверка през 5 минути. Всеки пьт,когато обещае да сме сами,в край на сметка сме поне 5 човека. Говорих с него,казах му,че няма проблем да излиза с приятелите си,няма проблем да го придружавам,когато пoиска,но искам като каже,че ще сме само двамата,да сме само двамата. Обеща че ще се постарае,но фактите продьлжават да говорят друго. Вече незнам какво да правя и незнам колко ще идьржа в това положение .. :? Сьвети,мнения и предложения ? :)

cherrye
08-17-2010, 12:11
Обичам хора с чувство за хумор ,но не ми е никак смешно в момента.Все пак благодаря за мнението.

Sh@d0w
08-17-2010, 12:15
Ако все пак иска да се видим,прекарваме вечерта в неговата стая с 14 годишния му брат и досадната му майка, която постоянно си намира оправдания за да влиза на проверка през 5 минути.

Променете нещо,защо не излезете някъде вечерта само двамата,вместо да ходите у тях?Изненадай го,предложи му да излезете някъде,незнам от къде си за съжаление не мога да ти дам идеи.Може би връзката ви е станала твърде еднообразна и затова се разкарва повечето време с приятелите си.

cherrye
08-17-2010, 12:23
Точно това е проблема.Всеки пьт,когато се разберем да излезем само двамата,се изтрьсват и приятелите му. Не можел да им откаже и цяла вечер трябва да слушам за футбол,тенис,волейбол,поке и белот. :(

LadyDi
08-17-2010, 12:28
Колкото и да е неприятно, нищо не можеш да сториш. Ти си му казала какво искаш, той не го е променил. От тук нататък имаш два избора: или стисваш зъби и го приемаш така, както е, или му показваш вратата.
По това, което пишеш ми се струва, че не искаш да се разделяте, така че просто трябва да намериш златната среда.

Така е, животът не е справедлив. И просто трябва да го приемеш, колкото и обезкуражително да звучи.