PDA

View Full Version : дайте съвет



vanessa101
08-17-2010, 11:30
Здравйте, бих искала едун съвен ... Запознах се с едно момче, към което изпитвам големи симпатии, имаме общ език и дори ще ходим заедно на море ... Мисля си че може да стане и нещо повече от това да бъдем само приятели, но има един проблем, че той е турчин, а аз съм българка и доста кофти ще ми бъде ако стане нещо по-сериозно (ще си имам проблеми и с родителите ми) Дори нз какво да му кажа ако ми каже, че не иска да бъдем само приятели ... :( / Мерси предварително!

vanessa101
08-17-2010, 11:35
Че дескриминираш на етническа основа

Да съгласна съм :) / но на тебе сиг не ти се е случвало ама айде както и да е, мс за мнението ти :)

Sh@d0w
08-17-2010, 11:40
Турци,евреи,афроамериканци ..стига с тези теми на расова основа.

Щом още се влияеш от мнението на вашите,значи още не си дорасла за тези неща.

nadito93
08-17-2010, 11:44
а замислила ли си, че той може да има същия проблем, т.е че ти си българка, а той е турчин и неговите родители нямат да позволят да има връзка с българка ?Ако имаш симпатии към него и той към теб(както казваш) тогава остави нещата да се стекат с времето си-засега нищо незнаеш как ще е :) и ако нещо се получи между вас двамата трябва да прецените стрували си всичко това, защото колкото и всички да се правят на толерантни междурелигиозните вражди съществуват
и още един съвет-помисли си дали си струва зараду твоите "симпатии" да се противопоставиш на родителите си или изпитваш нещо по голяма от това :)

Jessie
08-17-2010, 12:16
Че дескриминираш на етническа основа

Да съгласна съм :) / но на тебе сиг не ти се е случвало ама айде както и да е, мс за мнението ти :)

8-) Е, на мен ми се е случвало. Ходила съм с такова момче. Е, нашите нямаше как да разберат, защото беше на морето, където бачках .. И бяхме заедно около месец и малко отгоре. Чисто сексуална връзка, нищо повече. И двамата си искахме само това. ;)

Казваш "ако той поиска да не сме сам приятели" - а ти искаш ли да сте повече от това? :) Ако не искаш - просто му го кажи. :)

vanessa101
08-17-2010, 12:21
Че дескриминираш на етническа основа

Да съгласна съм :) / но на тебе сиг не ти се е случвало ама айде както и да е, мс за мнението ти :)

8-) Е, на мен ми се е случвало. Ходила съм с такова момче. Е, нашите нямаше как да разберат, защото беше на морето, където бачках .. И бяхме заедно около месец и малко отгоре. Чисто сексуална връзка, нищо повече. И двамата си искахме само това. ;)

Казваш "ако той поиска да не сме сам приятели" - а ти искаш ли да сте повече от това? :) Ако не искаш - просто му го кажи. :)

Ем хем го искам хем не, готин е, допада ми, но само това ме притеснява, че е турчин и нищо др, а и отиваме само за няколко дни, а не за месец и отгоре :)

Jessie
08-17-2010, 12:24
Дискриминираш, макар и несъзнателно, щом казваш, че ти е симпатичен и т.н. Не би трябвало - все пак - от турчин до турчин разликата е голяма. :)

ilia_92
08-17-2010, 12:29
Може да е от потурчените българи; деца между разлини родители се разждат физически здрави.

LadyDi
08-17-2010, 12:32
Няма значение на каква основа го дискриминира. Факт е, че сама казва, че ще си има проблеми с родителите. Дръж се настрани, не си показвай симпатиите и ако той ти каже, че иска да сте нещо повече от приятели, кажи му, че не изпитваш същото.

Ако пък имаш мерак да сте заедно - действай си. Ние няма как да вземем решение дали е по-добре да си с него или без него, ти трябва да прецениш сама за себе си дали го искаш. И съответно да си поемеш отговорността от решенията.

mzon4479
08-18-2010, 21:02
Турчин българин...се е човек,щом ти допада пробвай,какво толкова може да стане много по-добре от колкото очакваш.Заслужава си да опиташ.Майкати баща ти невярвам да забранят на дедето си да е щастливо ако си голяма и знаеш от какви да се пазиш и си зряла да зимаш правилни решения и родителите ти го знят доказала,си им го няма да се претисняваш,пак казвам може да изтървеш нещо прекрасно...до колото до хората,вижте тя ходи с турчин... ми те винаги говорят.Завиждат или просто нямат друг коментар.Това,че е турчин не го прави чудовище,има и лоши българи и лоши турци.Аз съм българин и съм горд с това но един от най-добрите ми приятели е турчин,а наи добрия ми приятел ги мрази от дъното на душата си.Ами да зарежа ли това момче което е един прекрасен човек само защото не огаждам на някого.Не слушаите хората,защото когато страдате те няма да могат да ви помогнат
с някокакви си думи...най-често,ще се справиш...време или да не те е**...
живота си е твой.Сега ти избираш....

OneGuy
08-18-2010, 21:34
В крайна сметка няма да се жениш за него ... пробвай си късмета ...

zority7
08-18-2010, 21:37
хмм защо след като знаеш ,че ще ти се скарат и ще са против и ще страдаш се занимаваш с него? :-o

soul1199
08-19-2010, 06:16
аз не бих тръгнала с турчин,с всякакви други,но не и тях,по-добре си останета само приятели

Daqn4eto0o
08-19-2010, 06:50
Ауууу турци иуууууууууу бляяяяяяяяяяя :booooomb: 8-) АХАХХА абе хора българите свършиха ли, че вечее и турци харесватее нене не си го причинявайтеееееееее :D

iveetyy
08-19-2010, 07:55
Турци,евреи,афроамериканци ..стига с тези теми на расова основа.

Щом още се влияеш от мнението на вашите,значи още не си дорасла за тези неща.
Правилно .