PDA

View Full Version : Предложения ..



xrusinka
08-17-2010, 14:09
Здравейте искам да ви попитам за някакви предложения за нещо малко, красиво и не чак толкова скъпо за подарък. Искам да е нещо незабравимо и да е постоянно с човека на когото искам да го подаря. Нещо мъничко и сладко което да е винаги с него? Приемам всякакви идеи. Благодаря ви предварително :)

mnogoznaikO
08-17-2010, 14:35
по слачай ? :)

xrusinka
08-17-2010, 14:44
Рожден ден :)

Claymore
08-17-2010, 14:48
Малки шишенца с алкохол. Не е толкова скъпо, сладко е и ако е в големи количества никога няма да го забрави. :razz:
Ако си запази шишенцата винаги ще са до него. :D


Сега сериозно...какви са му интересите и на колко е...момче ли е?

xrusinka
08-17-2010, 15:14
Момче е да на 23, обича да се разхожда по планина и природа. Няма хоби, защото от работата не му остава никакво време. Прибира се яде сяда за малко на компютъра и пак си ляга на другата сутрин пак на работа...

Claymore
08-17-2010, 15:21
Амии подари му някаква раничка дето да си слага неща като се разхожда по "планината и природата".
Ако умееш да рисуваш му надраскай нещо хубаво на раницата или я дай на някое студио за такива рисунки - обаче там взимат по 20-100лв. в зависимост от големината и формата.

xrusinka
08-17-2010, 15:23
Не носи раници :( Не знам нещо мъничко, нещо като ключодържател, подарявала съм му вече, нещо такова малко да е постоянно с него .. Охх не знам :D :? :?

Claymore
08-17-2010, 15:25
Гривна, ланец...с твоето и неговото име или ддз. Има едни дървени сърчица, на които пише Love. Боядисай го да не се вижда и напиши твоето и неговото име [от това дето написа май ти е гадже това момче].

BakuTo
08-17-2010, 15:27
рамкирана снимка?

xrusinka
08-17-2010, 15:29
Гривна, ланец...с твоето и неговото име или ддз. Има едни дървени сърчица, на които пише Love. Боядисай го да не се вижда и напиши твоето и неговото име [от това дето написа май ти е гадже това момче].

Мда гадже ми е, да мислила съм за сребърна гривна, но в момента си носи златния ланец и златен пръстен и не се връзва, а пък златото е много скъпо .. А и пък не знам къде се гравират имена и тем подобни върху сребърни или златни неща ..

Claymore
08-17-2010, 15:47
Имаме интернет. Напиши "гравиране на сребро и злато" и твоя глад към това и си готова.

xrusinka
08-17-2010, 15:48
Е да с тоя интернет :D съвсем забравих за чичко Google :D :D ... Ще се радвам да чуя и други предложения :)

MidnightTornado
08-17-2010, 19:08
Приятелят на сестра ми й подари съвсем малка Библия, която да носи винаги с нея, и която ще я пази един вид. Той също имал и досега нищо не му се е случвало. Доста оригинален подарък е това.

А иначе, ако свири на нещо, може да му подариш предмет свързан с инструмента му...
Сребърните гривни са също много добър подарък, но щом носи злато, тази възможност отпада.. :?

a1a2b3v
08-17-2010, 22:49
Ами според мен, щом е за рожден ден не е задължително да е свързано с вас двамата. Според мен може да му подариш някоя яка тениска и като я носи ще си мисли за теб :) . Дори има сайтове в които може ти да измислиш модела- цвят и какво да има отпред или на гърба може да напишеш нещо, за което само вие знаете какво дефакто означава или дата важна за вас. Може също да я направиш с нещо, което знаеш, че харесва.(ама проблемът е че с това трябва да имаш поне 2 седмици на разположение предварително, за да не стане някой гаф или нещо да се обърка.) Нищо чудно да му стане и любимата дрешка. Може да добавиш и още нещо за да не е само тениската например парфюм (изтъркано е ама в момента за това се сещам :D )

Burn94
08-18-2010, 19:47
Разгледай този (http://www.pettree.bg/) сайт. Предлагат много малки растения под формата на ключодържатели които в последствие порастват и се пресаждат обаче са много ефектни. Хубав подарък ще е щом приятеля ти обича природата освен това са евтини :)