PDA

View Full Version : за ИЛИ против



chuiz
08-17-2010, 13:10
Моля , дайте съвети за креатина
по отностно - ЗА или ПРОТИВ !

Искам да започна фитнес , имам гърди , преса бая , ръце , но искам и фитнес да започна. До сега не съм ходил ! Тренирам футбол и от там идват тези неща.

ТАКА, че моля дайте ми съвет за креатина ЗА или ПРОТИВ !
И също така Хубави черти и Лоши черти.

lubomirky
08-17-2010, 13:13
ако решиш да продължиш с футбола, не го взимай..

play23
08-17-2010, 13:37
Защо ? Какво ще му пречи креатина на футбола ?

HHristov
08-17-2010, 14:23
На колко години си ? 13 ?

fatrat
08-17-2010, 14:30
fitnness+ футбол = :lol:
Fitnness+ футбол+креатин = :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :D :D

YVKsport
08-17-2010, 15:29
Креатинът само ще му помогне в аспект на постиженията,особено в комбинация с Глутамин.Но дали иска да се тъпче с химия е друг въпрос.Иначе суплементирането с Креатин отдавна се прилага в професионалния футбол.И не само при него.

Myrth
08-17-2010, 16:01
Каква химия бе, това е креатин. Не те съветвам да взимаш, не ми се обяснява защо. Изгради си тренировъчни навици, натрупай малко мускулна маса и тогава мисли за суплементи. Тренирай си и футбол и фитнес, няма да ставаш професионален културист, че да се лишаваш от футбола или който и да е спорт.

chuiz
08-17-2010, 19:36
да , но друго ме притеснява.
няма ли да направя повече крака от другите чассти на тялото, като имаме предвид, че ще си ходя и на фитнес.


Не съм на 13 , на 15 съм проблеми ?

chuiz
08-17-2010, 19:38
ако решиш да продължиш с футбола, не го взимай..


защо ?

YVKsport
08-18-2010, 15:47
Защото на някой не му е ясна.Във футбола суплементирането с креатин е разпространено!

CCooLL
08-22-2010, 14:39
бе нали съм си малко тъпичак щ обяснете кво е креатин :grin:

CCooLL
08-22-2010, 14:52
а да забравих да попитам откаде мога да си го набавя и колко струва

Chacho
08-22-2010, 15:49
http://www.bb-team.org/articles/871/

Има магазини за хранителни добавки, а може и от интернет да си поръчваш. Цените на добавките зависят от това, каква е, на коя фирма е, откъде е, какво количество е.

CCooLL
08-22-2010, 19:18
в някоя аптека дали ще ги има ?

spain1
08-22-2010, 19:43
Ами всички сигурно свързват понятието "креатин: с креатин монохидрат...
етил естера кре алкалина не задържат вода. За сметка на това увеличават издържливостта, силата и мускулната маса (зависи за какво тренираш)


аз пия 100 % чист креатин не говоря за монохидрат и не съм свалил 1 кг от каченото ;)

Force_bladeR
08-22-2010, 20:04
Абе вие без да се тъпчете с глупости не можете ли?

spain1
08-22-2010, 20:16
Абе вие без да се тъпчете с глупости не можете ли?

абе ти си ебати тъпото копеле багерист като не ти харесва темата не ПИШИ

fr33runner
08-22-2010, 20:21
Ами всички сигурно свързват понятието "креатин: с креатин монохидрат...
етил естера кре алкалина не задържат вода. За сметка на това увеличават издържливостта, силата и мускулната маса (зависи за какво тренираш)


аз пия 100 % чист креатин не говоря за монохидрат и не съм свалил 1 кг от каченото ;)

Интерестно ми какъв "100% чист креатин" пиеш,тогава?

spain1
08-22-2010, 20:39
Ами всички сигурно свързват понятието "креатин: с креатин монохидрат...
етил естера кре алкалина не задържат вода. За сметка на това увеличават издържливостта, силата и мускулната маса (зависи за какво тренираш)


аз пия 100 % чист креатин не говоря за монохидрат и не съм свалил 1 кг от каченото ;)

Интерестно ми какъв "100% чист креатин" пиеш,тогава?

няма да казвам марката за да не стане реклама :) освен етил естара и монохидрата има и 100 % чист креатин :) протърси макло из нета има сайтове ако няма магазин до вас да си порачаш има много фирми

CCooLL
08-22-2010, 21:13
от някоя аптека мога ли да си го купя ?

Force_bladeR
08-22-2010, 22:44
Абе вие без да се тъпчете с глупости не можете ли?

абе ти си ебати тъпото копеле багерист като не ти харесва темата не ПИШИ

Абе инвалид, да си видял да казвам, че не ми харесва темата? Дееа и пикльото...

Myrth
08-22-2010, 23:17
Ами всички сигурно свързват понятието "креатин: с креатин монохидрат...
етил естера кре алкалина не задържат вода. За сметка на това увеличават издържливостта, силата и мускулната маса (зависи за какво тренираш)


аз пия 100 % чист креатин не говоря за монохидрат и не съм свалил 1 кг от каченото ;)

Интерестно ми какъв "100% чист креатин" пиеш,тогава?

няма да казвам марката за да не стане реклама :) освен етил естара и монохидрата има и 100 % чист креатин :) протърси макло из нета има сайтове ако няма магазин до вас да си порачаш има много фирми

Това беше невероятно тъпо, което го каза.
Няма такова нещо като чист креатин, не подвеждай хората!

А иначе, кре-алкалин и етил-естера не задържат вода, за разлика от монохидрата. При монохидрата съм чувал за спазми в мускулите при продължителни натоварвания, особено в прасците, но това не съм го изпитвал лично. Моното е кофти според мене, може да предизвика дискомфорт в стомаха и като цяло.

spain1
08-23-2010, 06:46
Абе вие без да се тъпчете с глупости не можете ли?

абе ти си ебати тъпото копеле багерист като не ти харесва темата не ПИШИ

Абе инвалид, да си видял да казвам, че не ми харесва темата? Дееа и пикльото...

абе рахит като не ти харесва не пиши тъпи коментари без да се тъпчете неможете ли или нещо от сорта недъг

spain1
08-23-2010, 06:47
Ами всички сигурно свързват понятието "креатин: с креатин монохидрат...
етил естера кре алкалина не задържат вода. За сметка на това увеличават издържливостта, силата и мускулната маса (зависи за какво тренираш)


аз пия 100 % чист креатин не говоря за монохидрат и не съм свалил 1 кг от каченото ;)

Интерестно ми какъв "100% чист креатин" пиеш,тогава?

няма да казвам марката за да не стане реклама :) освен етил естара и монохидрата има и 100 % чист креатин :) протърси макло из нета има сайтове ако няма магазин до вас да си порачаш има много фирми

Това беше невероятно тъпо, което го каза.
Няма такова нещо като чист креатин, не подвеждай хората!

А иначе, кре-алкалин и етил-естера не задържат вода, за разлика от монохидрата. При монохидрата съм чувал за спазми в мускулите при продължителни натоварвания, особено в прасците, но това не съм го изпитвал лично. Моното е кофти според мене, може да предизвика дискомфорт в стомаха и като цяло.

Не потвеждам хората ! доста тъпо изказване от твоя страна
Има 100 % чист креатин нито е монохидрат нито е етил - естер ..... нито задържа вода в мускулите като монохидрата ......

Myrth
08-23-2010, 14:25
Добре, дай линк да го видим.

Креатинът не съществува в чиста форма в тялото, винаги е от някакъв тип. Почети и се информирай малко!

spain1
08-23-2010, 14:28
Добре, дай линк да го видим.

Креатинът не съществува в чиста форма в тялото, винаги е от някакъв тип. Почети и се информирай малко!


има и микронизиран поинтересувай се малко ! никой не ти говори за монохидрат освен монохидрат и етил-естер има и друг !

fatrat
08-23-2010, 20:01
А ти говориш з 100% чист креатин! КАзвай кой е щото и аз ще почвам ся един стак за маса и ми тря креатин!

Force_bladeR
08-23-2010, 22:16
Абе вие без да се тъпчете с глупости не можете ли?

абе ти си ебати тъпото копеле багерист като не ти харесва темата не ПИШИ

Абе инвалид, да си видял да казвам, че не ми харесва темата? Дееа и пикльото...

абе рахит като не ти харесва не пиши тъпи коментари без да се тъпчете неможете ли или нещо от сорта недъг

Абе ти прост ли си? Да съм казал, че не ми харесва? Да те ... в недоразвития палячо... пък и ще пиша каквото искам, не казваш ти кой-какво да пише!

spain1
08-24-2010, 06:43
Абе вие без да се тъпчете с глупости не можете ли?

абе ти си ебати тъпото копеле багерист като не ти харесва темата не ПИШИ

Абе инвалид, да си видял да казвам, че не ми харесва темата? Дееа и пикльото...

абе рахит като не ти харесва не пиши тъпи коментари без да се тъпчете неможете ли или нещо от сорта недъг

Абе ти прост ли си? Да съм казал, че не ми харесва? Да те ... в недоразвития палячо... пък и ще пиша каквото искам, не казваш ти кой-какво да пише!

абе рахит пишеш излишни коментари ще еба в маршата

Myrth
08-24-2010, 10:07
Този микронизираният е монохидрат, просто се прави от по-особена суровина.

Иначе видовете са монохидрат, етил-естер, трикреатин-малат, креатин-фосфат, кре-алкалин и някои по-малко известни... само монохидрата задържа вода, но той е най-изследван и се води най-доказан.

Force_bladeR
08-24-2010, 21:50
абе рахит пишеш излишни коментари ще е** в маршата

Хахахах! Научил една ромска дума и я повтаря... и ще пиша каквото си искам, дечко!

И ти си излишен на тоя свят, но на никой не му се занимава да ти го каже...

spain1
08-25-2010, 08:11
абе рахит пишеш излишни коментари ще е** в маршата

Хахахах! Научил една ромска дума и я повтаря... и ще пиша каквото си искам, дечко!

И ти си излишен на тоя свят, но на никой не му се занимава да ти го каже...

абе рахит прост виж се каф си жалкар съжелявам ти никой не му се занимава да ти го каже , че си грешка на природата и те съжеляват :) е аз не те съжелявам и ти го казвам ТИ СИ ЕДНА ГОЛЯМА ГРЕШКА НА ПРИРОДАТА .......... цигане просто

spain1
08-25-2010, 08:12
Този микронизираният е монохидрат, просто се прави от по-особена суровина.

Иначе видовете са монохидрат, етил-естер, трикреатин-малат, креатин-фосфат, кре-алкалин и някои по-малко известни... само монохидрата задържа вода, но той е най-изследван и се води най-доказан.

мога да ти кажа ,че има 100 % чист креатин който не е монохидрат :) за да не правя реклама ще ти пиша на лс

HHristov
08-25-2010, 09:38
Я земи е направи, че ми стана много интересно къв е тоя креатин :)

Force_bladeR
08-25-2010, 14:30
абе рахит пишеш излишни коментари ще е** в маршата

Хахахах! Научил една ромска дума и я повтаря... и ще пиша каквото си искам, дечко!

И ти си излишен на тоя свят, но на никой не му се занимава да ти го каже...

абе рахит прост виж се каф си жалкар съжелявам ти никой не му се занимава да ти го каже , че си грешка на природата и те съжеляват :) е аз не те съжелявам и ти го казвам ТИ СИ ЕДНА ГОЛЯМА ГРЕШКА НА ПРИРОДАТА .......... цигане просто

Толкова си прост, че повтаряш каквото аз кажа ХАЬУАЬХхаУ! рофл...

ZipFail
08-25-2010, 14:34
Що не млъкнете и двамата, а ?

spain1
08-25-2010, 14:41
абе рахит пишеш излишни коментари ще е** в маршата

Хахахах! Научил една ромска дума и я повтаря... и ще пиша каквото си искам, дечко!

И ти си излишен на тоя свят, но на никой не му се занимава да ти го каже...

абе рахит прост виж се каф си жалкар съжелявам ти никой не му се занимава да ти го каже , че си грешка на природата и те съжеляват :) е аз не те съжелявам и ти го казвам ТИ СИ ЕДНА ГОЛЯМА ГРЕШКА НА ПРИРОДАТА .......... цигане просто

Толкова си прост, че повтаряш каквото аз кажа ХАЬУАЬХхаУ! рофл...

хахаха педал смачкан ти повтаряш кфото кажа напрао няам няам думи ..... ходи се гръмни най - добре човек не си заслужава да си цапа ръцете с жалкар като тебе хехе ..........

spain1
08-25-2010, 14:42
Що не млъкнете и двамата, а ?

що и ти не млъкнеш а ? кажи на тоя паляк да спре .......

ZipFail
08-25-2010, 14:52
:lol: :lol: :lol:

Force_bladeR
08-25-2010, 15:42
хахаха педал смачкан ти повтаряш кфото кажа напрао няам няам думи ..... ходи се гръмни най - добре човек не си заслужава да си цапа ръцете с жалкар като тебе хехе ..........

ХАХАХАхА ходи мама да те накърми и си легни да поспиш, най-добре ще ти е!

spain1
08-25-2010, 15:54
хахаха педал смачкан ти повтаряш кфото кажа напрао няам няам думи ..... ходи се гръмни най - добре човек не си заслужава да си цапа ръцете с жалкар като тебе хехе ..........

ХАХАХАхА ходи мама да те накърми и си легни да поспиш, най-добре ще ти е!

ходи при тфоята мама а сори тя е при мене и му духа :Д вика че тая вечер неможе да се прибере и да ти каже лека нощ :)

Force_bladeR
08-25-2010, 16:42
хахаха педал смачкан ти повтаряш кфото кажа напрао няам няам думи ..... ходи се гръмни най - добре човек не си заслужава да си цапа ръцете с жалкар като тебе хехе ..........

ХАХАХАхА ходи мама да те накърми и си легни да поспиш, най-добре ще ти е!

ходи при тфоята мама а сори тя е при мене и му духа :Д вика че тая вечер неможе да се прибере и да ти каже лека нощ :)

Тия ги говорех в детската градина... много назад си с материала :?

spain1
08-25-2010, 16:51
хахаха педал смачкан ти повтаряш кфото кажа напрао няам няам думи ..... ходи се гръмни най - добре човек не си заслужава да си цапа ръцете с жалкар като тебе хехе ..........

ХАХАХАхА ходи мама да те накърми и си легни да поспиш, най-добре ще ти е!

ходи при тфоята мама а сори тя е при мене и му духа :Д вика че тая вечер неможе да се прибере и да ти каже лека нощ :)

Тия ги говорех в детската градина... много назад си с материала :?

спирам да споря :) ти си яко зле .........

Force_bladeR
08-25-2010, 17:12
Не съм аз този, който започна да псува... пък и не сме спорили за нищо, казах съвсем нормално нещо и ти започна да псуваш

spain1
08-25-2010, 17:59
Не съм аз този, който започна да псува... пък и не сме спорили за нищо, казах съвсем нормално нещо и ти започна да псуваш

казах ти че пишеш излешен коментар .......

Force_bladeR
08-25-2010, 18:37
Не съм аз този, който започна да псува... пък и не сме спорили за нищо, казах съвсем нормално нещо и ти започна да псуваш

казах ти че пишеш излешен коментар .......

Не смятам, че е излишен... всеки има право на мнение

D3NG3rZ0N3
08-25-2010, 19:10
Против!

spain1
08-25-2010, 19:22
Не съм аз този, който започна да псува... пък и не сме спорили за нищо, казах съвсем нормално нещо и ти започна да псуваш

казах ти че пишеш излешен коментар .......

Не смятам, че е излишен... всеки има право на мнение


има да ама ти каза вие неможете ли да тренирате без да се тъпчете ???? а като си против кажи просто против и точка ..... тфа тфоето мнение беше само излишен коментар ......

Force_bladeR
08-25-2010, 21:29
Ами трябва да е доста прост някой, че да не разбере какво имам предвид... натуралното винаги е по-добро, независимо дали изглежда някой като горила, пълна с вода...

spain1
08-26-2010, 04:55
Ами трябва да е доста прост някой, че да не разбере какво имам предвид... натуралното винаги е по-добро, независимо дали изглежда някой като горила, пълна с вода...

ами ти си доста прост не казвам че някой няма да го разбере но чрез тоя пост дето написа се заяждаш един вид ;) а за натуралното не винаги е по-добре ;) а за креатина пълна с вода викаш странно защо аз от 1 год и нещо не съм свалил нищо от каченото с креатин :Д ......

miro096
08-26-2010, 07:18
в някоя аптека дали ще ги има ?

да имаги

HHristov
08-26-2010, 08:45
Защо си купувате добавки от аптеките О.о

SemperFidelis
08-26-2010, 14:53
Взимай го и въобще не се притеснявай, ако станеш професионален футболист след време с какви ли не глупости ще те тъпчат.
П.П. Под професионален футболист нямам предвид родната "А" група.

HHristov
08-26-2010, 16:48
Абе изобщо станеш ли къвто и да е спортист със статус профи :) химията не ти мърда :) Да не говорим за добавки

bushwackers
08-26-2010, 17:51
точно пък българския спорт е химия,тетука знаят всекви трикове за изчистване на химията 8-)

HHristov
08-26-2010, 19:35
То само тук да беше :) Как мислиш ония Болт бяга така :D Или ония плувеца те живеят в лаборатории бе :) Там поне само профитата са така, а тук и аматьорите са на зоб