PDA

View Full Version : Какво бихте направили?



radoslava
08-17-2010, 13:16
Здравейте! Запознах се с едно момче,което много ми хареса,излизахме няколко пъти и ни беше хубаво заедно. Аз си помислих че ще излезне нещо, защото на там вървяха нещата,но..........
Преди няколко дена ми заяви, че неискал да се обварзва, а искал просто момиче за забавления (сещате се за какво говоря).
Аз наистина мн хлатнах по него страшно много си го харесах и сега ми е мн гадно :(
Не съм момиче,което си ляга с първия срешнат,даже напротив,трудно се доверявам на някого.......но това момче наистина ме подлудява и ме кара да се замислям :-o (дори аз немога да си се позная)........... неискам да излезна някаква курва ама мн ми харесва :-o :-o :-o :-o :-o
На 16 съм и съм девствена ,а той е на 18
Та въпроса ми как бихте постъпили на мое място? :)

SuperBadSuperFresh
08-17-2010, 13:20
Няма смисъл да се занимаваш с него,просто не искате едно и също.Едното харесване не стига.

mrfahrenheit
08-17-2010, 13:22
Та тя никъде не е написала какво иска (поради простата причина ,че не знае).

partychild
08-17-2010, 13:24
Не се занимавай с него :? А пък и си девствена... ако бях аз бих искала първото момче, с което правя секс да е някой когото обичам , както и той мен (както и беше де ) Не си заслужава после да страдаш само ти (освен ако не почне и той да има някакви чувства към тебе )

Sh@d0w
08-17-2010, 13:25
И какво си мислиш,че като го направите и той ще хлътне по теб?Ясно ти е казал какво иска,по-добре не се занимавай повече с него...

Backspace93
08-17-2010, 13:39
Ако го напраиш ще си курва. Приятен ден 8)

dimitar_ak
08-17-2010, 13:50
И ще ти е хубаво ли да те мине и да те изостави след това?

radoslava
08-17-2010, 14:12
Не разбира се........ той иска да сме само секс партньори :-o :-o т.е. да го правим почти винаги :-o и нищо друго

OneGuy
08-17-2010, 14:14
Че какво ... може да ти го е казал от друга гледна точка ... за да види реакцията ти и как ще се държиш с него след казаното ... освен това че ти го е казал пак нищо не значи защото винаги може да си промени мнението... направете го пък може и да стане :D

Nevyzmutim
08-17-2010, 14:50
Сигурно ще ти е хубаво да спиш с него и това няма да те направи курва, поне според мен. Обаче ако наистина го харесваш, когато тая връзка (била тя и от тип "friends with benefits") свърши или когато го видиш с друга, пак ще се чувстваш все едно ти е бил гадже и те е изоставил след като те е изчукал и тогава наистина ще се почувстваш като парцал, така че не си заслужава.

mArMaLaDkA
08-17-2010, 14:56
И как, по дяволите, ще излезе, че си курва, само защото си спала с него? Нали и двамата го искате.

Само дето в твоя случай по-скоро е детинско хлътване и радост, че някой ти обръща внимание, отколкото истинско желание за интимност. Никой не може да ти каже "легни с него" или "не лягай с него". Вече си на 16, не си толкова малка, помисли кое положение най-добре ще те устройва, за да не съжаляваш после.

sasha_90
08-17-2010, 15:23
Тъй като и аз не съм от момичетата,които трудно се доверяват и не биха си легнали с първия срещнат,бих го отрязала.Няма смисъл да се наранявам,като му ставам поредната играчка.А рано или късно ще го забравя и ще срещна по-добър.

П.п. Женкарите не са мой тип.От такива е желателно далеч да се бяга.

eatshitsfuckinbitchezhah
08-17-2010, 15:24
Зарязвай го, ще го забравиш :)

fenasf
08-17-2010, 15:34
Пусни му анално, всички ще са доволни.

soul1199
08-17-2010, 16:46
аз не бих се занимавала с такъв,просто няма смисъл,но поне е бил открит

SuNsEt
08-17-2010, 19:21
Колкото и да ми харесва,щом сме на различни вълни спирам да контактувам с него.Ти очакваш нещо сериозно,докато той иска само секс.Според теб...как стоят нещата?