PDA

View Full Version : TeenProblem иска твоето мнение!



alex
08-17-2010, 14:07
За да можем да подобрим сайта и форума ни имаме нужда от вашето мнение. Ще се радваме да го споделите с нас, и се надяваме да ви зарадваме, като направим сайта да изглежда и работи така, както вие искате. Анкетата ще отнеме по-малко от минута :)

Отговори на анкетата тук: http://www.teenproblem.net/news/s/21718.html

Мерсиииииииии :)

Ако има нещо което искате да споделите с нас но в анкетата не сме се сетили - пишете тук!

DaNGeRousLy
08-17-2010, 16:59
Мисля, че ще е полезно в профила на всеки да се вижда дали е online или не .. :)

qsiii
08-21-2010, 14:12
Мисля, че ще е полезно в профила на всеки да се вижда дали е online или не .. :)

+1 :)

Paramour
08-21-2010, 14:53
Когато цъкнеш форум , пише кои потребители са онлайн
То не пише ли нещо подобно...
моята идея е когато някой напише някое мнение и след всичката информация(ранг, брой мнения, град) да пише дали е на линия или не. Така ще е много по-лесно да се водят дискусий. :) :)

scoobydors
08-29-2010, 08:07
И разбира се всяко едно мнение на даден потребител да може да бъде оценявано като най-харесваните да се показват най-отгоре.

+1 :)

DaNGeRousLy
08-31-2010, 13:18
Няма да е лошо в настройките за форума да сложите и поле за добавяне на skype .. / сега има за ICQ и MSN / :)

Di
08-31-2010, 13:44
Мобилната версия на тийна ще бъде доста полезна :)

SuNsEt
08-31-2010, 17:02
Мобилната версия...само и единствено ако имаш страхотния проблем и нямаш нет,а искаш да си провериш темата,макар че тва можеш и да го направиш и по други начини...Не знам какъв е точно смисъла на мобилната версия,но не ми пречи,аз най-вероятно няма да я използвам ако е платена.

Иначе добре сте се сетили за промяна.Трябва да популяризирате сайта колкото се може повече. :)

honeybabe
08-31-2010, 18:19
Ами няма да е лошо някой,ако реши да си делне профила да има такава опция в настройки примерно.То може и да има,но поне аз не съм видяла.

SuNsEt
08-31-2010, 18:46
Обаче ако има възможност да направите така че от профила да няма опция "виж всичките мнения на потребителя" тва супер мн пъти ми е прецаквало нещата...

LadyDi
08-31-2010, 18:52
Ами няма да е лошо някой,ако реши да си делне профила да има такава опция в настройки примерно.То може и да има,но поне аз не съм видяла.
Няма такава опция. По принцип, профили не се трият, освен ако не е наложително.

kalpazanka
08-31-2010, 18:54
Обаче ако има възможност да направите така че от профила да няма опция "виж всичките мнения на потребителя" тва супер мн пъти ми е прецаквало нещата...
Това вече си е чиста проба издребняване.

SuNsEt
08-31-2010, 19:03
Никакво издребняване не е.Много пъти са ми следили мненията хора,с които имам лоши взаимоотношения и после са ме дразнели и коментирали всеки един мой пост.Тва си е лично мой проблем,знам.Попитах една модераторка ,дали няма някакъв вариант да ми се скрие тая опция от профила,обаче тя каза че не може.Е,сега след като се правят промени,би ли могло да се осъществи?

Nakadah
08-31-2010, 23:21
Я да драсна и аз 1 пост в тази тема. Вземе ми дойде късмета :lol:

Моята идея е следната: В новия форум да има опцията потребител сам да може да си намалява мненията, и естествено да не може да ги увеличава. Какво ще постигнеме с това?Хората които имат много мнения и не искат да имат толкова няма да:
-Хленчат
-Плачат
-Трябва да си сменят никовете

kalpazanka
09-01-2010, 06:56
Я да драсна и аз 1 пост в тази тема. Вземе ми дойде късмета :lol:
Хората които имат много мнения и не искат да имат толкова няма да:
-Хленчат
-Плачат
-Трябва да си сменят никовете
Мне, хленченето, плаченето, истерията със смяна на никоlе и триене на профили е защото са споделили прекалено лични неща, някой познат е набарал профила и чете ли, чете, а на нашите герои им е дошъл умът в главата, ама малко късно.
Затова казвам- мислете, преди да напишете/споделите нещо!

Ето ви една литературна справка:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=359581

honeybabe
09-01-2010, 10:13
Ми няма значение по каква причина искаме да си делнем профилите.Това го има в почти всеки сайт като опция и мисля,че и в този като доста добър сайт би трябвало да го има.Или може би искате да се трупат повече и повече профили :)

Nakadah
09-01-2010, 14:45
Я да драсна и аз 1 пост в тази тема. Вземе ми дойде късмета :lol:
Хората които имат много мнения и не искат да имат толкова няма да:
-Хленчат
-Плачат
-Трябва да си сменят никовете

Ето ви една литературна справка:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=359581

Мдаааа... Точно от тука се роди моето предложение. Този потребител ВуК искаше да се истрият няколко теми от фъна за да и се намалят постовете понеже пискаше че са прекалено много. :) Тя въобще нямаше на идея да се разчисти раздела... :)

RedJeans
09-01-2010, 14:56
Аз мисля,че идеята с това да има опция да си скриеш коментарите(смисъл да не може да ги гледат от профила) е много хубава идея =)
Ако може и да добавите още цветове,защото ми писва постоянно да пиша някакви странни имена,който имат хубавите цветове ;?

Bianc0
09-01-2010, 19:24
http://i56.tinypic.com/28a42ly.png

Това...

GD
09-12-2010, 12:54
Аз мисля ,че е също добре в сайта да има и награди не говоря за някакви голями.Но който направи определн брой точки от коментарите например 22000 мнение нещо тениска на самия сайт да има или нещо друго.

DaNGeRousLy
09-12-2010, 13:43
Аз мисля ,че е също добре в сайта да има и награди не говоря за някакви голями.Но който направи определн брой точки от коментарите например 22000 мнение нещо тениска на самия сайт да има или нещо друго.

Нещо подобно ?? : 8-)


http://0.tqn.com/d/koreanfood/1/0/r/0/-/-/spam-shirt.jpg

GD
09-12-2010, 17:41
Аз мисля ,че е също добре в сайта да има и награди не говоря за някакви голями.Но който направи определн брой точки от коментарите например 22000 мнение нещо тениска на самия сайт да има или нещо друго.

Нещо подобно ?? : 8-)


http://0.tqn.com/d/koreanfood/1/0/r/0/-/-/spam-shirt.jpg Да обаче също така с лика на сайта много ще е добре :)

YouDontKnowMe
09-13-2010, 15:36
За скриването на мненията в профила съм за^

robertdowney
10-07-2010, 15:32
аз пук искам да можем да си сменяме имената на профилите защото на някой вече не му харесва и иска нов

Infinity
10-17-2010, 09:03
Мисля , че идеята потребители със да кажем над 5000 мнения да могат сами да си избират някакъв ранг е много добра. :)
Въпреки , че то и сега си има такива потребители , които честно
казано явно са получили малко " незаконно " тоя ранг.
Не знам как седят нещата , ама.. 8-) Искам и аз. 8-) :oops:

sToyAncHo
12-05-2010, 10:06
Нещо също толкова полезно ще е и offtopic да има бутон до шрифта където да пише оффтопик и да напишеш нещо, което не е по темата. Помислете над това :)

Arterranes
12-05-2010, 20:33
Много ще се радвам ако може сами да си слагаме урл към иконите в ляво при писане на пост и сами да си избираме кои излизат, като това инфо се пази в кукиес или нещо такова :) Защото е голяма мъка да се търси готина емотиконка която искаш да ползваш често в всичките емотикони.
Също така и по-голямо ниво на персонализация ще е много готино да има :) .
Ако под ранга ни разрешите да си слагаме някакъв текст ще е яко. Примерно "Кофаджия" или тн :Д Ако там не е резервирано за "от коя група ще е този потребител" и тн.
Прикачване на файлове ще рулира.
Дясната колона стои сякаш празна когато пишем пост, можете да продължите мястото за писане, което ще е хубаво или да слоите някоя реклама там, таман повече оборот и балансиране на сайта :) Но пък може да товари някои компютри тая реклама.. или пък там да са прикачените файлове.
Също така, ще е хубаво да можем да скриваме избраните постове от създадените от нас теми. Примерно някой спамер дето пуска 100 картинки в 1 пост, натискаме скрии и вече се скрива за всички потребители. Съответно за да видят поста, ще трябва да натиснат Открий или нещо такова :)
Някаква мини игра за популяризира на форума ще е готина като примерно събиране на жълтици чрез линкове и да ги пише под акаунта на потребителя (примерно под мнения) много ще е яко :Д
Идеи колкото искаш.. :)

3oPuTy
12-07-2010, 00:52
Според мен ще е добре ако има някое бутонче "Чат" в профила на потребителите,защото често се случва даден потребител да има въпрос към друг и се започва с тия ЛС-та ... Единия пише,другия му отговаря след 30 минути ... Понякога дори не отговаря и т.н. :)
(не ме нападайте :D знам,че това не е от най-необходимите неща,просто ми дойде наум!)


Доста по-лесно ще е ако има бутон за сигнализиране на нередност.Цъкаш бутона и обясняваш,защо даденото мнение не отговаря на някое от правилата (грешен раздел,латиница ...) или даден потребител си позволява волности като спам,маймуница и т.н. :)


Съгласна съм и с идеята за рейтинга на коментарите.Ако може и този рейтинг да се отразява по някакъв начин.Например всички започваме от 0 и в зависимост от това дали получаваме "+" или "-" на коментарите ни той да се увеличава или намалява.Предполага се,че хората с отрицателен (по-малък от 0) рейтинг спадат към "хора,даващи безполезни коментари" (т.е. предимно спам) и естествено ще си отнасят по някое наказание (било то забрана за влизане в даден раздел,или БАНН за 3-5 дена ...)


Като заговорихме за СПАМ може да се добави някое от ония полета преди "Публикувай",в които трябва да напишеш,на колко е равно 2+3 (например) или да въведеш цифрите/буквите от картинката.Нооо това да не е за всяко ново мнение/тема,а да се появява само ако в продължение на минута (например) потребителят иска да публикува повече от една тема/мнение.


Също така няма да е зле да "уволните" някои от хората,пищещи новините :? В случая визирам Ралица.Ясно е,че момичето иска да се докаже като "новинар" и да предаде някое събитие със собствени думи,но прави по толкова много правописни грешки,че понякога нищо не й се разбираше ... Аз лично съм й направила поне 20-тина забележки (естествено коментарите ми в последствие бяха изтрити),други съфорумници също са споделяли мнението ми под статиите й.И за да не ме нападнете с изрази като "Защо първо не погледнеш себе си?!" веднага бързам да кажа,че и моя правопис може да не е отличен,но поне не се натискам да пиша "новини" (които понякога са по-стари от 2-3 дена).
Знам,че това не е свързано пряко с форума,но аз лично чета всяка новина,която се появи и въобще не ми е приятно,когато попадна на нещо интересно,но написано като от третокласник :?


Опция "Прикачи файл от компютъра си." също ще е доста полезен (най-вече на пишещите в "Продавалник",които пускат снимки на "стоката си").

100% има още неща,но започна да ми се доспива вече :)

razores
12-11-2010, 18:29
Много добра анкета :)