PDA

View Full Version : "Космат" проблем



BakuTo
08-17-2010, 14:24
така искам да се отърва от космите под мишниците.Чувал съм че със самобръсначка е само за няколко дена,а аз искам нещо по-трайно.Някакви идеи? :?

Claymore
08-17-2010, 14:30
Козметик - кола маска, у дома - помоли майка си да те оскубе с епилатор, но много боли или със студена кола маска.

xrusinka
08-17-2010, 14:31
А бе давай със самобръсначка, с друго няма какво, с епилатор и кола маска ще боли доста там. Давай си със самобръсначката .. :) :)

BakuTo
08-17-2010, 14:36
А бе давай със самобръсначка, с друго няма какво, с епилатор и кола маска ще боли доста там. Давай си със самобръсначката .. :) :)
ама съм чувал,че ако се бръснеш неправилно пак има някакви проблеми,не искам да рискувам...а има ли вариант за кола маска в домашни условия?четох няколко такива теми и видях че има някакви ленти,но помагат ли?

Claymore
08-17-2010, 14:45
Даа...те са за хора, които не могат да издържат с епилатор. Лепкат ти го веднъж, дърпат и край...вече си готов за 2 седмици та и повече.

xrusinka
08-17-2010, 14:46
Да, но те предупреждавам, че боли много! :)

BakuTo
08-17-2010, 14:51
Да, но те предупреждавам, че боли много! :)
аз търпя на болка,а има ли нещо по-трайно от това?мисля че ще издържа на епилатора,той за колко време решава проблема?А възможно ли е човек да се "самоепилира"?

xrusinka
08-17-2010, 14:56
Да, но те предупреждавам, че боли много! :)
аз търпя на болка,а има ли нещо по-трайно от това?мисля че ще издържа на епилатора,той за колко време решава проблема?А възможно ли е човек да се "самоепилира"?


Естествено, че е възможно, обаче епилатора издържа много по - малко .. Най - много седмица и половина. :) Друго по - дълготрайно не се сещам освен, лазерната епилация :)

BakuTo
08-17-2010, 15:00
значич най-дълго действат лентите?ще ми кажете ли кой марки са най-добрите?

xrusinka
08-17-2010, 15:05
значич най-дълго действат лентите?ще ми кажете ли кой марки са най-добрите?


Вземи си кола маска на Jankar, продават я в аптеките за 1.60, пробвала съм я и е с добър ефект :) Успех :)

Claymore
08-17-2010, 15:08
Ама вие не можете да мислите...колкото държат лентите толкова и епилатора. И 2-те скубят космите еднакво. Не се плаши толкова, това са само едни косми няма да умреш. Аз ти препоръчвам...кола маска. Лентите ще ти ги дръпнат само първия път защото корените са тънки. Втория път ще е по-трудно и ще ти трябва студена или течна кола маска.

xrusinka
08-17-2010, 15:12
Ама вие не можете да мислите...колкото държат лентите толкова и епилатора. И 2-те скубят космите еднакво. Не се плаши толкова, това са само едни косми няма да умреш. Аз ти препоръчвам...кола маска. Лентите ще ти ги дръпнат само първия път защото корените са тънки. Втория път ще е по-трудно и ще ти трябва студена или течна кола маска.


А бе и кола маска и епилотор съм ползвала повече ми задържа колата маска, след епилатора ми поникнаха и подкожни косъмчета ..

BakuTo
08-17-2010, 16:12
значич най-дълго действат лентите?ще ми кажете ли кой марки са най-добрите?


Вземи си кола маска на Jankar, продават я в аптеките за 1.60, пробвала съм я и е с добър ефект :) Успех :)
мерси много за помощта