PDA

View Full Version : Не мога да включа компютъра



vampire_girl_
08-17-2010, 15:48
A problem has been detected and Windows has been shut down to prevent damage to your Computer...

unmountable_boot_volume

При стартиране,започва да зарежда,после стига до един син екран и това е...

Можете ли да ми кажете,какви може да са причините и как да ги отстраня? ;S

doomkillerr
08-17-2010, 16:05
Може би "Windows"-а е заминал или по-скоро се е бъгнал и за това ти излиза син екран, а може и да е някаква хардуерна повреда...

Най-добре преинсталирай ОС-ма... :)

NoOneElse
08-17-2010, 16:19
Сините екрани се появяват зареди проблеми с хардуера.

doomkillerr
08-17-2010, 16:26
Сините екрани се появяват зареди проблеми с хардуера.

Да, но не винаги! :) При Windows XP това си е доста често срещано явление. По скоро появата на син екран е свързано с някакна несъвместимост/грешка между хардуера и софтуера! :)

Едит: Възможно проблема и да е от повредени сектори на хард диска! :-o

RadioMan
08-17-2010, 20:20
При мене такъв син екран се появяваше като си инсталирах диска с блуто драивера и накрая ми писна и сложих windows 7 и нямам никакви ядове

Така че хората са били прави още при първите бети че тази ОС щее успешна за работа

Съвета ми е да слагаш направо WINDOWS 7

NoOneElse
08-18-2010, 10:32
A problem has been detected and Windows has been shut down to prevent damage to your Computer...

unmountable_boot_volume

При стартиране,започва да зарежда,после стига до един син екран и това е...

Можете ли да ми кажете,какви може да са причините и как да ги отстраня? ;S
Няма ли някакъв номер на грешката, така само може да гадаем.

Reaper93
08-18-2010, 17:41
При мене такъв син екран се появяваше като си инсталирах диска с блуто драивера и накрая ми писна и сложих windows 7 и нямам никакви ядове

Така че хората са били прави още при първите бети че тази ОС щее успешна за работа

Съвета ми е да слагаш направо WINDOWS 7

Стига с тая 7-ца, аз съм с XP от 5 години, и да чукна на дърво не съм имал син екран...
П.П.Не е преинсталиран от около 2 години, от както си смених дъното.. 8-)

RadioMan
08-18-2010, 19:19
Абе и аз си мислех че щее боза ама като го сложих на 512 рам върви по добре от ХП

doomkillerr
08-18-2010, 19:35
Абе и аз си мислех че щее боза ама като го сложих на 512 рам върви по добре от ХП

Мале... - аз съм с 4 GB и понякога не ми стига!!! :shock:

RadioMan
08-18-2010, 19:43
Еми ко щеш вярваи нямам тази възможност да ти демонстрирам сигурно имаш приятели с 512 рам питаи тях :) но аз съм доволен не правя разлика ХП windows 7 ;]

iveto8
08-20-2010, 08:46
При мен беше същото :? окаэа се че съм иэтрила половината уиндоус :-D 25 кинта ````````````` а бту някой ще ми каже ли кво е станало с лаптопа ми :( :( :( :( беше вкл да се зарежда и аз си го пусках ``` ии да си свържа слушалките `` обаче съм пипнала някъде по др дупка и той се изключи и сега неможе да се вкл :o helppppp