PDA

View Full Version : Брада?



memmo
08-17-2010, 15:09
Здравейте,чудих се къде да го постна тва и май тука е най-добре.Имам проблем,всъщност не е точно проблем и повечето съм сигурен че ще ми се смеят така че моля ви недейте....
Така,на 17 съм и е логично че трябва да имам окосмяване по крака,ръце и да имам брада.Ама аз май съм бъгнат :D По ръцете и краката и т.н. имам окосмяване не много но ся за друго говоря.Нямам брада,ама почти никаква което хем ме дразни и приятелката ми ми се смее(сигурен съм че сега ще ме базика с темата....),хем приличам на по-малък...Има ли някакъв витамин който да се приема,или да се мажа с нещо,моля кажете ми :)


Знам че звучи смешно обаче съм сериозен ;)

987654
08-17-2010, 15:19
Приятелката ти се смее, защото нямаш брада ли или че се впрягаш толкова?
Виж сега, на твое място щях да се моля възможно по-бавно да поникне, бръсненето през няколко дни е толкова досадно, че не можеш да си представиш. :-D

tfk94
08-17-2010, 15:46
намажи си лицето с тривитаминол и глей сеир после ;d

mlakniwe2
08-17-2010, 15:57
Аз не съм виждал някой на 17 с брада :-o още е рано и аз съм почти на 17 и нямам брада, а всички, които познавам на моята възраст нямат още и не се бръснат съответно :shock: пък и без брада изглеждаш по-млад! Мен винаги ме мислят за 7-ми 8-ми клас а съм 11-ти :(

memmo
08-17-2010, 16:12
Аз не съм виждал някой на 17 с брада :-o още е рано и аз съм почти на 17 и нямам брада, а всички, които познавам на моята възраст нямат още и не се бръснат съответно :shock: пък и без брада изглеждаш по-млад! Мен винаги ме мислят за 7-ми 8-ми клас а съм 11-ти :(

Лол,излизаш ли?Че примерно в нашия клас съм само аз,пък и повечето на моята възраст.

Аз не искам да изглеждам по млад :D ся съм 11ти клас пък приличам на 7-8 клас :x незнам за вас,но мен ме дразни...



987654 дразни ме защото аз се дразня...

Djuff
08-17-2010, 16:15
Присади си коса на лицето. :)

anna93
08-17-2010, 16:15
ЕСега ще съм в 11 клас, а някои от моя випуск гледам, че имат брада, така, че за тази възраст е нормално да се има брада. Но не всички имат. А за теб - явно си от тези, които нямат.

mlakniwe2
08-17-2010, 16:17
Аз не съм виждал някой на 17 с брада :-o още е рано и аз съм почти на 17 и нямам брада, а всички, които познавам на моята възраст нямат още и не се бръснат съответно :shock: пък и без брада изглеждаш по-млад! Мен винаги ме мислят за 7-ми 8-ми клас а съм 11-ти :(

Лол,излизаш ли?Че примерно в нашия клас съм само аз,пък и повечето на моята възраст.

Аз не искам да изглеждам по млад :D ся съм 11ти клас пък приличам на 7-8 клас :x незнам за вас,но мен ме дразни...



987654 дразни ме защото аз се дразня...

Но по-яко е да те мислят за по-млад-за кво бързаш да пораснеш! И аз съм като теб, но много ме кефи да ме мислят за по млад-дори и 6-ти клас са ми казвали, че съм :D

Claymore
08-17-2010, 16:22
Стегни се бе човек...за кво ти е да носиш това на главата. Сигурна съм, че приятелката ти предпочита да те гали и щипе по голите бузки, а не да те цуне и да си надере лицето от тоя плет. Аз познавам човек на 13 дето има вече брада :D ама и познавам момче дето е на 19, почти на 20 и има 3 косъма. Всеки е различен. Ще почакаш и ще си поникне сама. :D

memmo
08-17-2010, 16:31
Аз не съм виждал някой на 17 с брада :-o още е рано и аз съм почти на 17 и нямам брада, а всички, които познавам на моята възраст нямат още и не се бръснат съответно :shock: пък и без брада изглеждаш по-млад! Мен винаги ме мислят за 7-ми 8-ми клас а съм 11-ти :(

Лол,излизаш ли?Че примерно в нашия клас съм само аз,пък и повечето на моята възраст.

Аз не искам да изглеждам по млад :D ся съм 11ти клас пък приличам на 7-8 клас :x незнам за вас,но мен ме дразни...



987654 дразни ме защото аз се дразня...

Но по-яко е да те мислят за по-млад-за кво бързаш да пораснеш! И аз съм като теб, но много ме кефи да ме мислят за по млад-дори и 6-ти клас са ми казвали, че съм :D

Аз не бързам да порасна,аз искам да приличам на годините си :D И мен са ме бъркали така,то даже е редовно и вече се побърквам...Немога да си купя цигари и алкохол... :D

foreverr
08-17-2010, 16:49
Просто ще станеш мъж по-късно.Развиваш се по-бавно.... Но кво ти пука, не само ти си така, има и други момчета , които са на 17 и нямат брада.

KumchoValcho
08-17-2010, 16:55
Просто ти е такъв организма, нищо не можеш да направиш. :)

j_adore2
08-17-2010, 16:57
Явно ти е по - слабо окосмяването (за което много момичета се молят :D ).Не се притеснявай до година две ще ти се налага толкова често да се бръснеш,че да ти писне.

987654
08-17-2010, 17:53
Просто ще станеш мъж по-късно.Развиваш се по-бавно.... Но кво ти пука, не само ти си така, има и други момчета , които са на 17 и нямат брада.
To пък с брадата се става мъж.
Спокойно, като ти поникне брадата приятелката ти само ще те натиска да се бръснеш. :D