PDA

View Full Version : една фр/село/помощщ / помогнете ми плсс



girlchee
08-17-2010, 16:34
скоро ще отивам нна село и една моя фр която ми е набор изглежда страшно различнаа мн е красива и готинаа а азз не чак толковаа не искам да я накарам да се отделичава от менн имам срок от една седмица да се променяя значи:


майка ми мрази да ме гледа с черен лак,майка ми мразии да се мажа с мазила и да се гримирвам само сенки а баща ми се кара на молив-аа пффф помогнете ми аз съм с леко малки пъпки дет не се виждат многоо постригана сам косата ми е по надолу от раменете сутрин се събуждам и ми става къдрава и бритона ми е настрани и тойй може би е леко късс .. имам и торбички под очиитее моля ви помогнете и ако може не заключвайте темата то няма причина а ако има подобна тема ми кажетее

плсс помогнете ми неискам тя да се отделечава от мен,щото преди бяхме страшно добри фр

YouMakeMeSmile
08-17-2010, 16:37
ко речи?

girlchee
08-17-2010, 16:40
но и аз искам да се промении мооля ви опомогнетеее :-D

vivchu
08-17-2010, 16:41
божее :shock: ,. ама тва са пълни глупусти .. т0ва че си различна от нея не трябва да е никаква причина тя да се отдаличава от теб !! ак0 е така начи тя не ти е никаква приятелка ,. пък приятелите не се гледат по външния вид .. а вътрешния ;]] :)

JCoutureJunkie
08-17-2010, 16:42
Ми промени се,кой те спира...
P.S. Щеще да се чете много по-лесно и мисълта ти(която много я няма и без това) да се разбере по-добре,ако беше използвала една запетайка поне!

mee3
08-17-2010, 16:43
божее :shock: ,. ама тва са пълни глупусти .. т0ва че си различна от нея не трябва да е никаква причина тя да се отдаличава от теб !! ак0 е така начи тя не ти е никаква приятелка ,. пък приятелите не се гледат по външния вид .. а вътрешния ;]] :)

тя иска да се промении аз нищу немога да се сетяя,но тя не ви е искала мнението ааз немога да се сетя с кво да и помогна но вие ако се сещате пишете :-)

vivchu
08-17-2010, 16:47
^ мии кат не й дават да се гримирва ,. начи още е малка за тва де да знам! :-D

nimfetka7
08-17-2010, 16:50
На колко години си?
Аз лично бих ти дала съвети, но ми е трудно, тъй като не знам как изглеждаш. :)

girlchee
08-17-2010, 16:56
На колко години си?
Аз лично бих ти дала съвети, но ми е трудно, тъй като не знам как изглеждаш. :)


нa 13/14 години съм просто майка ми не ме харесва гримиранаа

4o4ina
08-17-2010, 17:00
ОМГ,к'ви са тея глупости :shock:

j_adore2
08-17-2010, 17:02
Голяма работа .. като твойта приятелка се гримира,това не значи че и ти трябва да правиш същото.Тя ако се метне от блока .. ти кво ? Имаш достатъчно време кога да се гримираш. Ако искаш нещо лек грим розови сенки,гланц ок,но моливи глупости .. не знам дали осъзнаваш едно момиче 5-6 клас колко е смешно като сложи оранжевия фдт,черния молив и тъмните сенки.Просто е ужасно.
(Боже аз в 5 клас играеш на криеница пред блока и не съм и знаела какво е черен молив :lol: )

WaterLilly
08-17-2010, 17:09
Say whaaaaaaaaat?

DirtyDiana
08-17-2010, 17:17
Да ти имам проблемите... :razz:

girlchee
08-17-2010, 17:26
Голяма работа .. като твойта приятелка се гримира,това не значи че и ти трябва да правиш същото.Тя ако се метне от блока .. ти кво ? Имаш достатъчно време кога да се гримираш. Ако искаш нещо лек грим розови сенки,гланц ок,но моливи глупости .. не знам дали осъзнаваш едно момиче 5-6 клас колко е смешно като сложи оранжевия фдт,черния молив и тъмните сенки.Просто е ужасно.
(Боже аз в 5 клас играеш на криеница пред блока и не съм и знаела какво е черен молив :lol: )

хей не съм 5-6 клас а 7-8-9 класс

j_adore2
08-17-2010, 17:27
^ И трите едновременно ли си ? :lol:

girlchee
08-17-2010, 17:29
^ И трите едновременно ли си ? :lol:

даа :D :grin: кой кат мен :grin: :-P

FlowerPower
08-17-2010, 17:48
фейкчиии

987654
08-17-2010, 17:51
Ама много си тъпа-глупава-идиотка, бе мила.
Съжалявам, щом си грозна, няма шанс.

Djuff
08-17-2010, 17:57
Да ти имам и проблема.

Vincitore
08-17-2010, 17:59
^ И трите едновременно ли си ? :lol:

даа :D :grin: кой кат мен :grin: :-P



Правиш се на малоумна с тая смешна тема , а сега се и отваряш ... :x:x
Според мен темата е ебавка , надали някой може да има такова идиотско мислене ...

Minerva
08-17-2010, 18:01
Остави гримовете и глупостите! Твоята ПРОМЯНА така като гледам трябва да е в съвсем различна насока от външния вид. Ако се държиш и наистина мислиш по начина, по който пишеш, нормално някой да не иска да ти е приятел.....
А въпроса, че ако някой не иска да ти е приятел само заради външния ти вид, значи не струва е съвем друг.

WaterLilly
08-17-2010, 18:13
Спрете да й се подигравате! Не разбирате ли, че проблемът е сериозен?! :(

Minerva
08-17-2010, 18:16
психически???

didsuun
08-17-2010, 19:44
оо боже .. какви са тия глупости ?! :D

blueberryyy
08-17-2010, 20:23
1-во ако наисина ти е толкова добра приятелка - няма да и пука как изглеждаш .
2-ро щом се е примирила с .... да кажем, умът ти , едва ли външността ще е такъв проблем .
3-то ТИ ЗА ПРЕПИНАТЕЛНИ ЗНАЦИ И ИЗРЕЧЕНИЯ ЧУВАЛА ЛИ СИ ??? :-x

П.П. Дано , дано , даноо темата да е фейк , `щото иначе - накъде отива тоя свят ... :x

Gllory
08-17-2010, 20:42
Добре де ..съжалявам, че ще го кажа .. ама може ли да има такива Идиоткии бее ?!?!??!

Тъпа си, грозна си, малка си ... не може да се промениш.. това е !! Един ден ще се чудиш как си могла да пуснеш подобна тема :-x

Съжалявм не съм такъв човек, но просто се изпуснаах :-x

VilleBaby
08-17-2010, 21:11
:shock: Темата ебавка ли е?

bathory
08-17-2010, 22:28
самоубий се. :)

girlchee
08-18-2010, 14:22
Заключете темата и ми дайте банн!Вие всички дето пишете безмислени и малоумни коментарии,вие нямате сърца и се наричате човек.Как можи само вие сте важни налии за другите не ви пукаа не съм мислила,че има такива хора,но света не е бил с безупречнии!НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!НЕ ВИ ЛИ Е ЖАЛ.ВМЕСТО ДА МИ ПОМОГНЕТЕ ПИШЕТЕ ГЛУПОСТТИ И КАЗВАТЕ КВА СЪМ БИЛАА. :shock: Кво да пиша вече вие вместо да ми помогне ме наскърбихте и обидихтее какви приятели сте само на приятелите ви.Не мога да ви разбера .. Написах дискусията с цел да ми помогнете.Над нея стоях и мислих цял час дъли да я пусна,но събрах смелост и я пуснах,а вие направихте го по злее благодаря на mee3 и на WaterLilly,чее ме защитихте поне има някой който не е толкоз жестокосърдечен.!!!

deni15
08-18-2010, 14:58
много си глупава що трябва да се променяш заради нея?!
ако те смята за приятелка няма значение дали си грозна или красива

crazybebe
08-18-2010, 15:31
[quote="girlchee"]Заключете темата и ми дайте банн!Вие всички дето пишете безмислени и малоумни коментарии,вие нямате сърца и се наричате човек.Как можи само вие сте важни налии за другите не ви пукаа не съм мислила,че има такива хора,но света не е бил с безупречнии!НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!НЕ ВИ ЛИ Е ЖАЛ.ВМЕСТО ДА МИ ПОМОГНЕТЕ ПИШЕТЕ ГЛУПОСТТИ И КАЗВАТЕ КВА СЪМ БИЛАА. :shock: Кво да пиша вече вие вместо да ми помогне ме наскърбихте и обидихтее какви приятели сте само на приятелите ви.Не мога да ви разбера .. Написах дискусията с цел да ми помогнете.Над нея стоях и мислих цял час дъли да я пусна,но събрах смелост и я пуснах,а вие направихте го по злее благодаря на mee3 и на WaterLilly,чее ме защитихте поне има някой който не е толкоз жестокосърдечен.!!![/quote ]

Права си , има хора,които понякога не мислят преди да кажат нещо ! Тези хора са и много отворени и се мислят за мис красавица !! Изобщо не мога да ги разбера,но ти не се притеснявай,с времето всичко се оправя ! Ако ти си си навила психически,че си грозна,значи наистина ще е така,опитай да мислиш позитивно-действа !! А ако момичето не ти е приятелка заради външният вид - тогава за каква приятелка говорим ?

EsteticLoff
08-18-2010, 17:09
Заключете темата и ми дайте банн!Вие всички дето пишете безмислени и малоумни коментарии,вие нямате сърца и се наричате човек.
НЕМОГА ДА ПОВЯРВАМ!НЕ ВИ ЛИ Е ЖАЛ.ВМЕСТО ДА МИ ПОМОГНЕТЕ ПИШЕТЕ ГЛУПОСТТИ И КАЗВАТЕ КВА СЪМ БИЛАА

Боже,боже :razz: :razz: :razz: Не ни е срам, как може да не се държим като хора. :shock:
Мила, в твоята тема не разбрах за какво трябва да ни е жал - че ваще не ти дават да се гримираш !? .. Ми много ясноо, едва на 13 искаш да се клепаш с фдт, сенки ала бала.Ии другите въпреки, че се ебават ти помагат - казват ти,че не трябва да се променяш, само заради няква си твоя приятелка.Приятелството не се гради според външния вид, а с доверие. Ама кво ли ти обяснявам, то от коментарите ти си личи колко ще разбереш !?.. :-o

MissHouse
08-19-2010, 12:48
олее :D
фр сте заради външния си вид ли ?
смешна си

neeDaBosS
08-19-2010, 13:53
ключ ??

Bukmopu
08-19-2010, 16:38
хей не съм 5-6 клас а 7-8-9 класс


Разби ме! :grin: :D :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:
Да ти имам проблемите,малка 7-8-9-то класничке... 8)

XheroineX
08-19-2010, 16:47
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ооо колко си пр0стА :razz:

има ли смисъл сЪС теб да говоря
оо колко си проста
има ли смисъл-ооо не :grin:

dydzzz
01-22-2011, 16:45
^ И трите едновременно ли си ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: