PDA

View Full Version : Опасно ли е?



PePsItY95
08-17-2010, 16:42
Първо здравейте :) . Значи, най-добрата ми приятелка днес ми каза, че имала нещо като бенка на срамните устни. Аз и казах, че това може да не е бенка а да е генитална брадавица. Тя ми каза, че била чела в интернет че генитални брадавици били зърнисти нещо не я разбах...а нейната "бенка" била плоска и не е била зърниста, а и генитални брадавици се причинявали при полов акт а тя не е правила секс. Та искам да попитам може ли да е най-обикновена бенка, защото аз досега не съм чувала жена да има бенка на срамните устни незнам. Кажете???? :?

DaNGeRousLy
08-17-2010, 17:01
Ако я има по рождение едвали е опасно 8)

PePsItY95
08-17-2010, 17:13
ами не знам тя казва, че го има от 1-2 месеца ако е по рождение не би ли трябвало да се появи още с раждането а на нея чак сега и се е появила незнам. Тя така се е притеснила а и не иска да отиде на лекар. :(

Claymore
08-17-2010, 17:19
Е нормално е да се притеснява да отиде на лекар...всеки го е срам. Обаче този път не може да разчиташ на предположения. По-добре да си я види специалист. :(
Това не нещо от сорта на.."лошо ми е, повръщам".

PePsItY95
08-17-2010, 17:32
ами карам я но тя е инат. Не искала. Аз и казах поне с майка и да сподели ама тя не. И аз се притеснявам...всичко може да е. Но писах тук защото някои може да знае за нещо бодобно или да е имал и да каже дали е опасно

shell
08-24-2010, 21:41
Да,познавам две жени,които имат бенки по рождение на външните срамни устни :) напълно нормално си е :P

COTU
08-24-2010, 21:52
Не виждаш ли, че е писала, че не е по рождение? :-o
Вземи да й кажеш, че може да е ракова бемка, което не е изключено между другото. Бърже бърже ще си преодолее срама.