PDA

View Full Version : облеклооо по време на секс



fashion96
08-17-2010, 17:58
за момиченцата е .. емии чуйте сеа от 2 месеца сме заедно няколко пъти ме пита дали искам накрая му казах да..ноо не ме е страх че ще е за първи път даже да си призная като чета мръстите ни хронологии каде и как се подмокрям.. но въпроса ми е с какво трябва да съм облечена гащички прашки боксерки ..сутие късо потниче и нужно ли е да се събличам чисто гола неможе ли по сутиенче само или ддз... искам мненияя -- аа и другоо трябва ли напълно да махна косъмчетата си тамм долу колко да оставя и кога да се избръсна ии боде ли им на момчетата защощо ще бъде кофти .. :)) мерси за отговоитее :)) :-P :grin: :-)

tarlyo
08-17-2010, 18:00
Аве брат, 96та година си, накъде си тръгнала?

BouH
08-17-2010, 18:03
Ем както ти падне... с мойто момиче първиш път го направихме само по чорапки :grin: един друг път го правихме със леко свалено белио :razz: сякак стига да моеш да се възбудиш и да се отпуснеш .. като искаш го прави облечена ..само със оголено подкръстие :razz: щом не искаш да се събличаш 8)

Qnkishhh
08-17-2010, 18:04
Принципно подкрепям предния пост, ама щом си решила, имаш си глава на раменете все пак... Тааа, по темата, не че съм много веща в секса, ама да си кажа мнението... облечи се така, както ти би се чувствала най-добре. И за обезкосмяването пак същия съвет бих ти дала - както на теб ти е най-комфортно, стига да не оставиш някое горище, де.
Едит: Като си писах коментара, под твоята писаница имаше само едно мнение, него покрепям.

Whoopdedoo
08-17-2010, 18:32
96 и ще прави секс, смятай.

Awesomness
08-17-2010, 18:39
С акъла на празна кутийка от бира и тръгнала секс да прави... Я се образовай малко пък тогава ръгай чушките в боба...

Hilary_
08-17-2010, 18:56
Аве брат, 96та година си, накъде си тръгнала?
по - скоро те са тръгнали .. между краката й .. :-x :-x

тъпи лапетии!!!!

nefchi_bs
08-17-2010, 19:09
Какво му четете морал на момичето?Тя ако си го е навила на пръста,каквото и да й кажете,пак ще го направи.Аз мисля,че всеки може да прави секс,стига да е сигурен в решението си.
По темата-както си решиш.

JCoutureJunkie
08-17-2010, 19:15
Ами по принцип си съблечи каквото искаш,както ти е удобно,даже и главата може да си я махнеш,то и без това като гледам не ти е нужна.

SuNsEt
08-17-2010, 19:27
Омг... :lol:

Първо разбери какво е презерватив,безопасен секс,свирка и т.н.
Колкото до облеклото то почти няма значение,ако тръгнете да правите секс няма да са нужни дрехи.
А пък за там отдолу...ми според мен няма да е яко ако си като гора,нали?
:lol:

Princessani
08-17-2010, 19:39
за момиченцата е .. емии чуйте сеа от 2 месеца сме заедно няколко пъти ме пита дали искам накрая му казах да..ноо не ме е страх че ще е за първи път даже да си призная като чета мръстите ни хронологии каде и как се подмокрям.. но въпроса ми е с какво трябва да съм облечена гащички прашки боксерки ..сутие късо потниче и нужно ли е да се събличам чисто гола неможе ли по сутиенче само или ддз... искам мненияя -- аа и другоо трябва ли напълно да махна косъмчетата си тамм долу колко да оставя и кога да се избръсна ии боде ли им на момчетата защощо ще бъде кофти .. :)) мерси за отговоитее :)) :-P :grin: :-) За предпочитане е да си обръсната там долу,а за другото комплект прашки със сутиен ще ти свършат работа.А другото го остави на него.

kaishence
08-17-2010, 19:46
Какво му четете морал на момичето?Тя ако си го е навила на пръста,каквото и да й кажете,пак ще го направи.Аз мисля,че всеки може да прави секс,стига да е сигурен в решението си.
По темата-както си решиш.

Напълно съм съгласна! Смея да кажа, че възрастта не играе кой знае каква роля тук..Смисъл такъв: познавам 18 годишни девойки, които отстъпват по акъл на 13-14 годишни момичета : ). Всичко опира до самото момиче и развитието и : ).

P.S - написах този коментар с риск половината форум да ми скочи отгоре да се заяжда.. : )

Awesomness
08-17-2010, 19:49
за момиченцата е .. емии чуйте сеа от 2 месеца сме заедно няколко пъти ме пита дали искам накрая му казах да..ноо не ме е страх че ще е за първи път даже да си призная като чета мръстите ни хронологии каде и как се подмокрям.. но въпроса ми е с какво трябва да съм облечена гащички прашки боксерки ..сутие късо потниче и нужно ли е да се събличам чисто гола неможе ли по сутиенче само или ддз... искам мненияя -- аа и другоо трябва ли напълно да махна косъмчетата си тамм долу колко да оставя и кога да се избръсна ии боде ли им на момчетата защощо ще бъде кофти .. :)) мерси за отговоитее :)) :-P :grin: :-) За предпочитане е да си обрасната там долу,а за другото комплект прашки със сутиен ще ти свършат работа.А другото го остави на него.
Да е обраснала или обръсната ? Че аз нещо не разбирам ?

kaishence
08-17-2010, 19:53
за момиченцата е .. емии чуйте сеа от 2 месеца сме заедно няколко пъти ме пита дали искам накрая му казах да..ноо не ме е страх че ще е за първи път даже да си призная като чета мръстите ни хронологии каде и как се подмокрям.. но въпроса ми е с какво трябва да съм облечена гащички прашки боксерки ..сутие късо потниче и нужно ли е да се събличам чисто гола неможе ли по сутиенче само или ддз... искам мненияя -- аа и другоо трябва ли напълно да махна косъмчетата си тамм долу колко да оставя и кога да се избръсна ии боде ли им на момчетата защощо ще бъде кофти .. :)) мерси за отговоитее :)) :-P :grin: :-) За предпочитане е да си обрасната там долу,а за другото комплект прашки със сутиен ще ти свършат работа.А другото го остави на него.
Да е обраснала или обръсната ? Че аз нещо не разбирам ?

А питаш ли ме мен !? Малко трудно им разбирам и аз на половината в този форум... :D

JakesInsanity
08-17-2010, 19:57
Какво му четете морал на момичето?Тя ако си го е навила на пръста,каквото и да й кажете,пак ще го направи.Аз мисля,че всеки може да прави секс,стига да е сигурен в решението си.

Мислиш ли, че няква пикла на 13-14 годинки реално знае какво иска? Не пиши глупости. Не е като да е човек с целия си мозък, че да разсъждава върху това което прави достатъчно.

kaishence
08-17-2010, 20:06
Какво му четете морал на момичето?Тя ако си го е навила на пръста,каквото и да й кажете,пак ще го направи.Аз мисля,че всеки може да прави секс,стига да е сигурен в решението си.

Мислиш ли, че няква пикла на 13-14 годинки реално знае какво иска? Не пиши глупости. Не е като да е човек с целия си мозък, че да разсъждава върху това което прави достатъчно.


Пак ще кажа..не съдете по черупката и по общоприети фактори като възраст : ) . Ясно е, че девойката не е готова и, че не разсъбдава като зрял човек все още, но нека не поставяме всички под общ знаменател : ). Бих могла да съдя повече за човек от коментарите му, отколкото от възрастта му : ) .

radeberger
08-17-2010, 20:36
Авторке , като съдя от коментарите ти ми се струваш малка . По- добре изчакай . И какво означава " пита ме няколко пъти за секс и накрая се съгласих " . Помисли , този човек защо ходи с теб и заслужава ли си да му пуснеш . :)

kaishence
08-17-2010, 20:39
Авторке , като съдя от коментарите ти ми се струваш малка . По- добре изчакай . И какво означава " пита ме няколко пъти за секс и накрая се съгласих " . Помисли , този човек защо ходи с теб и заслужава ли си да му пуснеш . :)

Именно! За това говорех и аз! :)

BiGBaDWolF
08-17-2010, 21:09
Направи се джунгла доле да не го боцкаш а да го галиш като мачка ... Облечи на дедо ти вълнената жилетка и рубашката ...

fashion96
08-17-2010, 21:24
хей хора аз сам на почти 17 какви 14-15 това е рег. на сестра ми но тя тук не влиза .. имате доста тъпи мнения.. че не съм достатачно голяма и незнам си какво.. но ккакто казаха 2-3 не е важна възраста. ТА така да ви кажа важно е разбирането аз горе долу сичко си знам но взех та попитах и вас.. все пак някой са минали през това .. приятелките ми разказватт казват че едни им е яко други не е .. по специялно исках да ви попитам какво точно сте облекли докато сте правили първия си секс.. не ме нападайте веднага бе хора...хмм и онова дали ще му пусна еми знам закакво е с мен аз го обичам пък и в една сериозна връзка без това неможе все пак сме големи .. пък и да ме зареже какво има други аз тези неща не ги приемам насериозно но за ся си го ловкамм и ш му пусна .. просто ви питах какво мога да облека това е .. :))

kaishence
08-17-2010, 21:27
хей хора аз сам на почти 17 какви 14-15 това е рег. на сестра ми но тя тук не влиза .. имате доста тъпи мнения.. че не съм достатачно голяма и незнам си какво.. но ккакто казаха 2-3 не е важна възраста. ТА така да ви кажа важно е разбирането аз горе долу сичко си знам но взех та попитах и вас.. все пак някой са минали през това .. приятелките ми разказватт казват че едни им е яко други не е .. по специялно исках да ви попитам какво точно сте облекли докато сте правили първия си секс.. не ме нападайте веднага бе хора...хмм и онова дали ще му пусна еми знам закакво е с мен аз го обичам пък и в една сериозна връзка без това неможе все пак сме големи .. пък и да ме зареже какво има други аз тези неща не ги приемам насериозно но за ся си го ловкамм и ш му пусна .. просто ви питах какво мога да облека това е .. :))


е..щом си го ЛОВКАШ и Ш му пуснеш, то тогава СИЧКО е ясно. След като си почти на 17, извиняваме се,че сме подхванали темата с ВЪЗРАСТА. :-D :lol:

lifelesscorpse
08-17-2010, 21:34
хей хора аз сам на почти 17 какви 14-15 това е рег. на сестра ми но тя тук не влиза .. имате доста тъпи мнения.. че не съм достатачно голяма и незнам си какво.. но ккакто казаха 2-3 не е важна възраста. ТА така да ви кажа важно е разбирането аз горе долу сичко си знам но взех та попитах и вас.. все пак някой са минали през това .. приятелките ми разказватт казват че едни им е яко други не е .. по специялно исках да ви попитам какво точно сте облекли докато сте правили първия си секс.. не ме нападайте веднага бе хора...хмм и онова дали ще му пусна еми знам закакво е с мен аз го обичам пък и в една сериозна връзка без това неможе все пак сме големи .. пък и да ме зареже какво има други аз тези неща не ги приемам насериозно но за ся си го ловкамм и ш му пусна .. просто ви питах какво мога да облека това е .. :))


е..щом си го ЛОВКАШ и Ш му пуснеш, то тогава СИЧКО е ясно. След като си почти на 17, извиняваме се,че сме подхванали темата с ВЪЗРАСТА. :-D :lol:

Взе ми думите от УСТЪТЪ! :lol: 8-) :razz:
(Колко малоумни хора има по тоя свят не е истина... :? )

kaishence
08-17-2010, 21:37
хей хора аз сам на почти 17 какви 14-15 това е рег. на сестра ми но тя тук не влиза .. имате доста тъпи мнения.. че не съм достатачно голяма и незнам си какво.. но ккакто казаха 2-3 не е важна възраста. ТА така да ви кажа важно е разбирането аз горе долу сичко си знам но взех та попитах и вас.. все пак някой са минали през това .. приятелките ми разказватт казват че едни им е яко други не е .. по специялно исках да ви попитам какво точно сте облекли докато сте правили първия си секс.. не ме нападайте веднага бе хора...хмм и онова дали ще му пусна еми знам закакво е с мен аз го обичам пък и в една сериозна връзка без това неможе все пак сме големи .. пък и да ме зареже какво има други аз тези неща не ги приемам насериозно но за ся си го ловкамм и ш му пусна .. просто ви питах какво мога да облека това е .. :))


е..щом си го ЛОВКАШ и Ш му пуснеш, то тогава СИЧКО е ясно. След като си почти на 17, извиняваме се,че сме подхванали темата с ВЪЗРАСТА. :-D :lol:

Взе ми думите от УСТЪТЪ! :lol: 8-) :razz:
(Колко малоумни хора има по тоя свят не е истина... :? )


хахахах какво говориш? Попиках се от смях като го прочетох пост-а :D . Aма то к'во?! Нека се ЛОВКАТ 'ор'та..Няма лошо ! :lol:

Hilary_
08-18-2010, 05:46
към авторката: Тъпи били мненията, а ти си много умна като питаш с какво трябва да си облечена по време на секс?! Осъзнай се малко, а и тези "горе долу" познания за секса определено няма да ти стигнат след като и за най - малкото питаш във форум!!


пък и в една сериозна връзка без това неможе все пак сме големи ..
може, може .. 8)

henrietta
08-18-2010, 06:26
Егати бруталните вицове се разказват тука, думи нямам!
Хора, вие на театър го обърнахте! Какви комични реплики си подавате, все едно сте се наговорили егати! :D

Авторката, съблечи се гола и енджой секс като си мислиш, че си голяма.

britzy
08-18-2010, 06:48
OMG ти ако си на 17 и пишеш толкова мега неграмотно....ужас нямам думи.И какво значение има с какво ще си облечена? Все 1 му е на гаджето ти-той само ще бърза да си топне чушката както се вика.Вземи залегни над учебниците по БГ,че матура те чака.

ПП-само аз ли си мисля,че темата е ебавка?

Neutral
08-18-2010, 13:04
Ебавка не знам,по-вероятно е да не е на 17 :)

Sh@d0w
08-18-2010, 13:07
към авторката: Тъпи били мненията, а ти си много умна като питаш с какво трябва да си облечена по време на секс?!

+1

хах толкова ли не можеш да прецениш какво да облечеш :lol:

loliii
08-18-2010, 13:36
Всъщност начина ти на изказване прилича повече на 13-14-годишна. По-добре да не беше казвала, че си на 17. Мислех те за малка, а сега просто те мисля за тъпа.

nefchi_bs
08-18-2010, 13:40
Какво му четете морал на момичето?Тя ако си го е навила на пръста,каквото и да й кажете,пак ще го направи.Аз мисля,че всеки може да прави секс,стига да е сигурен в решението си.

Мислиш ли, че няква пикла на 13-14 годинки реално знае какво иска? Не пиши глупости. Не е като да е човек с целия си мозък, че да разсъждава върху това което прави достатъчно.

Може всякакви ги има,това че тази не е такава,нищо не значи.Но и каквото и да се напише в тази тема,дори да й кажете,че ще умре,тя няма да се откаже и ще го направи.Така че по-добре да се отговори на въпроса й,отколкото да приказваме неща,които дори няма да бъдат осмислени.Много добре знам каква е авторката и аз бях такова лайно преди..

nefchi_bs
08-18-2010, 13:41
Какво му четете морал на момичето?Тя ако си го е навила на пръста,каквото и да й кажете,пак ще го направи.Аз мисля,че всеки може да прави секс,стига да е сигурен в решението си.

Мислиш ли, че няква пикла на 13-14 годинки реално знае какво иска? Не пиши глупости. Не е като да е човек с целия си мозък, че да разсъждава върху това което прави достатъчно.

Може всякакви ги има,това че тази не е такава,нищо не значи.Но и каквото и да се напише в тази тема,дори да й кажете,че ще умре,тя няма да се откаже и ще го направи.Така че по-добре да се отговори на въпроса й,отколкото да приказваме неща,които дори няма да бъдат осмислени.Много добре знам каква е авторката и аз бях такова лайно преди..

natalie111
08-18-2010, 13:48
за момиченцата е .. емии чуйте сеа от 2 месеца сме заедно няколко пъти ме пита дали искам накрая му казах да..ноо не ме е страх че ще е за първи път даже да си призная като чета мръстите ни хронологии каде и как се подмокрям.. но въпроса ми е с какво трябва да съм облечена гащички прашки боксерки ..сутие късо потниче и нужно ли е да се събличам чисто гола неможе ли по сутиенче само или ддз... искам мненияя -- аа и другоо трябва ли напълно да махна косъмчетата си тамм долу колко да оставя и кога да се избръсна ии боде ли им на момчетата защощо ще бъде кофти .. :)) мерси за отговоитее :)) :-P :grin: :-)

Ами както казаха по-долу сложи си сутиен и прашки(мисля,че ще му харесаш така :-P )...И трябва да се избръснеш,защото не мисля,че ще му е много приятно да го боде или да гледа някаква гора :-D :lol: не приятно..Мисля,че до някъде съм ти помогнала :) но не мисля,че на тази възраст е прилично да го правиш още.Има много време да започнеш половия си живот :) Но така си решила ...

BabyBluee
08-18-2010, 13:53
Аве брат, 96та година си, накъде си тръгнала?

xinfamous
08-18-2010, 14:21
Ти си напрао не..само като се има напредвид че дори питаш подобни работи показва само колко си зле! Няма да ти казвам като другите '96 и ше праи секс' щотот повечето тука са праили сефтета на по 14 години,ама има някой хора дето усещат че тогава биха се справили с това и го правят,но ти определено не си от тях..

П.с. Обзалагам се че гаджето ти е поне с 3-4 години по голям от тебе :) Тва доказва колко е лесно да наебеш някоя офца ако си средностатистически български скапан бек.

danibebi
08-20-2010, 22:10
Направи се джунгла доле да не го боцкаш а да го галиш като мачка ... Облечи на дедо ти вълнената жилетка и рубашката ...

:razz: :razz: :razz: нее човече,ти ме убиваш,честноо :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

FunkyBoy
08-20-2010, 22:50
малка си за секс... :? иначе какво значение има с какви гащи си...т'ка или иначе ще ги събуеш 8-) относно бръсненето, ти си решаваш ;)

LDto
08-21-2010, 09:37
Немога да не ти кажа че си малка още ама ... и вече ми е и все едно гледай преди секса да си обръсната там ... какво да обечеш еми ако искаш и по чорапки го направи .... :lol: ама мисля че ако почакаш още 1-2 години за да понаучиш още някой неща за секса ще е добре .... личи че не знаеш много за секса ... щом ни питаш дали да си гладка или гора и какво да носиш .... :?

miroandonow
08-21-2010, 11:00
96 е 14 години,пък кат гледам тука сички са се изпонаебали за сефте на 13-14,така че не виждам проблема.А за облеклото според ме да не се точиш толкоз много - едни прашки и си дзвер направо.А лично аз нямам претенции с кво ще е,дори понякога не я събличам докрай - я тениската седи,я по чорапи,я само прашките долу и и вдигна полата.

temiuni
08-21-2010, 13:41
за момиченцата е .. емии чуйте сеа от 2 месеца сме заедно няколко пъти ме пита дали искам накрая му казах да..ноо не ме е страх че ще е за първи път даже да си призная като чета мръстите ни хронологии каде и как се подмокрям.. но въпроса ми е с какво трябва да съм облечена гащички прашки боксерки ..сутие късо потниче и нужно ли е да се събличам чисто гола неможе ли по сутиенче само или ддз... искам мненияя -- аа и другоо трябва ли напълно да махна косъмчетата си тамм долу колко да оставя и кога да се избръсна ии боде ли им на момчетата защощо ще бъде кофти .. :)) мерси за отговоитее :)) :-P :grin: :-)
ТРЯБВА ДА СИ ФИЕШАААН,ФИЕЙШАНДИЕВЙЕТШИ СТ!!!!!!!!

Backspace93
08-21-2010, 13:54
Hilary, понякога ставаш досадна с постоянните ти изказвания. Отдавна следя форума, преди ти се радвах, смисъл харесваше ми начина ти за мислене, може би защото съм също така "консервативна", като теб. Но вече става тъпо и натрапчиво постоянното ти мъмрене. Хвалиш се, все едно си спечелила Нобелова награда. Има много на твоите години, девствени, така че не виждам с какво толкова се гордееш. И къде е гаранцията, че като си го направила на 20, например, няма след тва "той" да те остави и след него да имаш още 20 момчета? Може пък авторката да го напраи на 14 и до края да е с "него", така че няма кво да съдиш хората за изборите им!!!

Иначе до авторката - ясно е, че си 96та, детски акъл само би измислил тва, че "регистрацията е на сестра ми". Щом си решила да го правиш, прави го. Никой не те спира. Облечи си това, което си носиш по принцип. Отдолу е желателно нищо да нямаш, иначе ще му е кофти, освен ако не е на 70 и все още възприема даденото от природата :lol:

d3d0ks7eR
08-21-2010, 15:42
Кожа .. ама гледай да няма по нея косъмчета ,че понякога е неприятно :D

gia_sena_mono
08-21-2010, 16:50
С акъла на празна кутийка от бира и тръгнала секс да прави... Я се образовай малко пък тогава ръгай чушките в боба...
!!!

gaska
08-21-2010, 17:20
Гащи с катинар.

Josefinne
08-21-2010, 17:40
за момиченцата е .. емии чуйте сеа от 2 месеца сме заедно няколко пъти ме пита дали искам накрая му казах да..ноо не ме е страх че ще е за първи път даже да си призная като чета мръстите ни хронологии каде и как се подмокрям.. но въпроса ми е с какво трябва да съм облечена гащички прашки боксерки ..сутие късо потниче и нужно ли е да се събличам чисто гола неможе ли по сутиенче само или ддз... искам мненияя -- аа и другоо трябва ли напълно да махна косъмчетата си тамм долу колко да оставя и кога да се избръсна ии боде ли им на момчетата защощо ще бъде кофти .. :)) мерси за отговоитее :)) :-P :grin: :-)

Извинявай, ама теб ако те е срам да съблечеш, къде си тръгнала за секс? :? Няма значение как си облечена, накрая пак ще си съблечена :)

SparkyIsSad
08-22-2010, 00:03
Даже и да си облечена със яке, зимни ботуши, дънки и отдоло анцунг(нз дали се пише така PLS да ме извините 8-) ) и клин, със блуза, риза, тениска и потник и 4 чифта чорапи(3 не са достатъчно) ако наистина искате да го направите нямате никфи проблеми 8-) 8-)

BabyBluee
08-22-2010, 00:03
Аве брат, 96та година си, накъде си тръгнала?
по - скоро те са тръгнали .. между краката й .. :-x :-x

тъпи лапетии!!!!
+

DrumNBass
08-22-2010, 07:40
Даже и да си облечена със яке, зимни ботуши, дънки и отдоло анцунг(нз дали се пише така PLS да ме извините 8-) ) и клин, със блуза, риза, тениска и потник и 4 чифта чорапи(3 не са достатъчно) ако наистина искате да го направите нямате никфи проблеми 8-) 8-)

E като е навървила толкова неща брат ;D на пича ще му е нужна патка като от порно филмите ;D за да може да мине през такава "защита" :D

lifelover
08-22-2010, 08:26
''Аз съм жена на 32 и днес ще правя за 1ви път свирка на мъжа си.С какви обувки да съм? ''о.О

Абе,мацка,сложи си ризница и пълен боен снаряд,ако гаджето ти наистина има мерак ще свали квото и да сложиш xD

PinkPussy94
08-24-2010, 13:15
Обуй на бабати Килотите 8)

nniicckkoo
08-24-2010, 15:04
тва че е 96 според мен не е проблем.аз лично познавам едно момиче което е 98 и се е*е като за световно

Bianc0
08-24-2010, 15:23
Първо си избърши устата,че мирише на кърма...