PDA

View Full Version : Проблем с надебеляването



PsychoWoW
08-17-2010, 20:28
Здравейте! днеска се регистрирах в този саит въпреки че гледам други теми като "Гост" от поне 3 месеца.
Такаа въпроса ми е как най-бързо мога да надебелея
висок съм 170см
тежа 55кг
тренирам редовно (Водна топка)
във нас съм си направил мини фитнес за да потдържам хубава форма но немога да надебелея
тренировките ми протичат така: отивам в 17:00ч тичаме 5км после 30мин фитнес 2км плуване и накрая правим мач
сега да ви кажа как се храня:
Сутрин: кисело мляко с мюсли ако няма ям яйца + 2-3 филии с сирене и за пиене прясно мляко или айрян
Обяд: 2-3 яйца супа/месо/пица каквото има останало и нещо за пиене
Вечеря: каквото има в хладилника
а отделно от всичко това ходя нон-стоп на плаж

чудя се вече дали да взимам хапчета за надебеляване апък после бързо ще превърна килограмите в мусколи
ако отговора на въпроса с хапчетата е да препоръчаите ми и ми кажете откаде мога да си ги взема :) мерси много {}

Waterpolo1997
08-17-2010, 20:37
Ти от кои отбор си бе :D

PsychoWoW
08-17-2010, 21:26
забравих да кажа че съм на 15г
а отбора е таина :D

Iceshark
08-17-2010, 21:38
Пич да ти кажа.. трябва ти някаква строга хранителна диета от фитнес инструктур ! Химия не ти трябва, повярвай ми !

Има хора които ще ти кажат точно какво да правиш, как да го правиш и за период може би 1 година ще качиш определени килограми и т.н.

Повярвай ми .. искам да съм по слаб от колкото съм сега, 187 висок съм и съм 82 килограма, релефен съм и също така имам маса и то много. Ходя като бик .. и се нервирам .. предпочитам да съм 67-68 кг и да съм много релефен без огромна маса.. защото повярвай ми грозно е.. походката ти се променя и всичко..

И за химия да не си си помислил .. не си преебвай тялото. Ходи при фитнес инструктур ( НО НЯКОИ СВЕСТЕН , на който можеш да имаш доверие) и ще ти направи супер диета .. нагъвай повече на МЕСО.

Има и още нещо --> сега лятото не е добре за маса защото всичко се ТОПИ ! От жегите е това, слънце слънце и .. няма голяма вероятност..

За това е казано зимата качваш и правиш маса - лятото изхвърляш тази мазнина и релефиш.

Послушай ме момче, недей да ставаш като бик.. грозно е.. по добре по слаб и релефен и с лека маса от колкото бик ..

Успех : )..

PsychoWoW
08-17-2010, 21:54
аз искам само да бъда около 180см 70-75кг така ще ми е добре тъкмо в водата ще бъда като танк и ще мачкам всичко
за химията и аз се отказах преди да напишеш коментара само че откаде да намеря свестен фитнес инструктор аз ходя на фитнеса на басеина където си има всичко и е безплатно

Iceshark
08-17-2010, 22:05
аз искам само да бъда около 180см 70-75кг така ще ми е добре тъкмо в водата ще бъда като танк и ще мачкам всичко
за химията и аз се отказах преди да напишеш коментара само че откаде да намеря свестен фитнес инструктор аз ходя на фитнеса на басеина където си има всичко и е безплатно

виж сега, той само ще ти направи програма :) .. Разпитай.. разпитай твои приятели ! Но в никакъв случай не се допитвай до гуугала.. Понеже фитнес инструктура иска да знае колко си кг. , височина и т.н. за да ти даде точната програма :) .. Разпитай и това е .. то една програма ще ти изготви и това ще е всичко и ще трябва да я спазваш..

smallbab
08-19-2010, 22:13
мда.. да предупредя че това ще ти струва много пари
най-добрия ми приятел на закуска яде 23 яйде със сирене и поне литър сок или мляко
само на закуска ии постепенно си увеличава яйцата

male91
08-20-2010, 06:30
мда.. да предупредя че това ще ти струва много пари
най-добрия ми приятел на закуска яде 23 яйде със сирене и поне литър сок или мляко
само на закуска ии постепенно си увеличава яйцата
Тоя твоя приятел, отдавна трябваше да е гибирдисал, ако е ядял цели яйцата.

LuxurySk0B
08-20-2010, 06:33
plasmajet