PDA

View Full Version : Прясното мляко ..



eminemfenka
08-17-2010, 23:26
_
http://www.bb-team.org/forums/viewthread/45280/ Искам да чуя мненията ви спрямо тази статия?

LifeFitness0
08-18-2010, 05:51
Млякото си е много полезно.Не им вярвай на тъпите аргументи.По тая логика дай да ядем сурово месо като животните..
Защо не прочетеш и тази( http://dieti.gbg.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=2687&Itemid=83 ) статия.Така имаш и двете мнения и което ти се струва вярно в него вярвай!

nimfetka7
08-18-2010, 06:03
На мен ми е вкусно и си ям мляко :)

eminemfenka
08-18-2010, 06:41
Млякото си е много полезно.Не им вярвай на тъпите аргументи.По тая логика дай да ядем сурово месо като животните..
Защо не прочетеш и тази( http://dieti.gbg.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=2687&Itemid=83 ) статия.Така имаш и двете мнения и което ти се струва вярно в него вярвай!


Благодаря,но аз исках да видя вашите мнения..
Аз си вярвам в полезното мляко и всяка седмица зимаме по 2кила домашно... :D Много обичам а й това е адски вкусно и сладко ..

titinkaa
08-18-2010, 07:13
Прясното мляко си е много полезно особенно ако е домашно.

ri41
08-18-2010, 08:12
каквоооооооо тази статия ме шокира, направо ме хвърли в тъча и е ПЪЛНА глупост, нямам думи #-o въобще не е вярно, тва то по тази логика всичко е вредно, наскоро четох, че плодовете били твърда храна и трудноразградима и месото било вредно, ядките били много мазни, ами айде да ядем камъни тогава :x :-x :-x :-x :-x

LifeFitness0
08-18-2010, 09:02
ядките били много мазниТова е вярно но това са от полезните мазнини и е хубаво човек да приема такъв вид мазнини=>това е хубаво

foreverr
08-18-2010, 09:20
каквоооооооо тази статия ме шокира, направо ме хвърли в тъча и е ПЪЛНА глупост, нямам думи #-o въобще не е вярно, тва то по тази логика всичко е вредно, наскоро четох, че плодовете били твърда храна и трудноразградима и месото било вредно, ядките били много мазни, ами айде да ядем камъни тогава :x :-x :-x :-x :-x
+1 млякото не е вредно!!!!!!!!!!!!!Пък и да не говорим, че пушенето и алкохола с вредни, но много хора си пушат като кумини и пият много нали така!!!Друг е въпроса с млякото-не вярвам да е вредно!
И забравих да кажа, кое ме втрещи много.Казват, че нас хората, докато сме бебета се кърмим и от кърменето наддаваме и порастваме, същото било и при животните.И от там правят заключения, че от млякото се дебелее.Дрън дрън... брачедка ми прави диета с доста прясно мляко(и то не 0,1 %, а 2%) и си отслабна и то мноого !!!

ri41
08-18-2010, 09:33
ядките били много мазниТова е вярно но това са от полезните мазнини и е хубаво човек да приема такъв вид мазнини=>това е хубаво
точно мазнините им са полезни, но тоя интернет напоследък се напълни с толкова глупости

LoveSick95
08-18-2010, 09:35
това с кравите които са били затваряни на края на статията ме порази, дано не е така :shock: :(

radeberger
08-18-2010, 11:04
Тези в статията изкараха млякото като някаква отрова :D . Наистина може да предизвика алергии ако си алергичен към мляко и млечни продукти , но да ми говорят глупости като това , че предизвиква рак ...


"кравите за доене живеят около 4 години " - Аз все едно нямам село и не съм наясно , че живеят много повече.

Хубавото на Интернет е ,че има много информация за всичко. Лошото , че трябва да пресееш достоверните неща от пълните глупости ( каквато според мен е тази статия). Може би е от някой производител на заместители на млякото :-D .

Aniiiii
08-19-2010, 12:03
Вярвам на статията и дори на много други места съм чела, но пия мляко