PDA

View Full Version : ОПЛАКВАНЕ!!!!!!



xKiFlA
08-17-2010, 23:27
За 100 пъти пускам тема да се оплаквам :? профила ми xxKiFlA e блокиран пак. Пише че съм изгонена и да се свьржа с адмиинтратор.
machoka в другата тема, писа че следващия път лично ще прегледа мнненията ми преди да реши да трие . явно пак не е гледал. имам 177 мнения без никви нередни.. може и сега да се видят в другия профил са. и що съм изгонена :?

Canis_Dirus
08-17-2010, 23:31
бе истината е, че ...

НЕ МЕ КЕФИШ!

БАН по ДНК анализ и пълна кръвна картина и ЕЕГ до нормализиране нивото на хемоглобина и поява на отчетливи токово между синапсите.

xKiFlA
08-19-2010, 12:36
:shock:
модераторите се скриха. знам и кой е виновния от тях и той знае кой е !! и въобще нестава за модератор :-x тва че не ме харесва от преди да стане такьв не дава право да не ми дава да пиша в форума. и тоя път изгонена без никва причина :? така от 177 мнения всички нормални ииииии..изведнъж изтрита :-x :-x

DaNGeRousLy
08-19-2010, 13:17
модераторите се скриха. знам и кой е виновния от тях и той знае кой е !!

Това ми хареса. :lol:

LadyDi
08-19-2010, 13:19
БОЙ!

РЕВОЛЮЦИЯ!

ИСКАМ КРЪЪЪЪЪВ!

doomkillerr
08-19-2010, 14:25
БОЙ!

РЕВОЛЮЦИЯ!

ИСКАМ КРЪЪЪЪЪВ!

На мен ми намирисва на "кървав преврат"... :D

Claymore
08-19-2010, 14:44
xKiFlA Не разбра ли, че не те харесват. Имаш нарушения по много точки от правилата, затварят ти акаунтите, ти регваш нови, после пак нарушаваш правилата, пак ти закриват акаунта и така се въртите в кръг. За това...по добре да изстискат и последната капка желание за пребиваването ти във форума и да им се свърши мъката.

Canis_Dirus
08-19-2010, 16:36
БОЙ!

МЕНСТРУАЦИЯ

ИСКАМ КРЪЪЪЪЪВ!

Важното е кръв да има!

xKiFlA
08-19-2010, 16:39
xKiFlA Не разбра ли, че не те харесват. Имаш нарушения по много точки от правилата, затварят ти акаунтите, ти регваш нови, после пак нарушаваш правилата, пак ти закриват акаунта и така се въртите в кръг. За това...по добре да изстискат и последната капка желание за пребиваването ти във форума и да им се свърши мъката.

нямам НИТО едно нарушение в последния профил..и пак го блокираха :?

LadyDi
08-19-2010, 16:43
БОЙ!

МЕНСТРУАЦИЯ

ИСКАМ КРЪЪЪЪЪВ!

Важното е кръв да има!
One of those days :D

xKiFlA
08-19-2010, 16:44
Няма ли някои мод да обърне внимание на въпроса щото темата е сериозна

LadyDi
08-19-2010, 17:01
Изгонена си за вдигане на стари теми и заяждане.

След като имаш проблем с ОПРЕДЕЛЕН модератор и след като имаш КОНКРЕТНО обещание от администратора, свържи се с тях, за да ти дадат разяснения по проблема.

Не е необходимо да занимаваш целия форум.