PDA

View Full Version : тавана е долу а пода горе oO



Shmahao
08-18-2010, 08:02
Лято е и свикнах през ноща да съм буден а денем да спя ... и сега ми се иска пак да свикна нощем да спя щото сега нямам кво да правя през ноща и цикля на компа от 10 до ... ето пиша темата в 11 и още не съм си легнал :D (обяд е ) и ми е доста кофти но просто нощем не мога да спя е така въртя се и пак ставам и правя нещо .... е са след малко ще ми се доспи шото по обърнатия ми график за тялото ми е сега е нощ и като легна ше се събудя вече в 8-9 вечерта и аре пак цяла нощ циклаж :D ебати филлма ...

ElinoOor
08-18-2010, 08:17
Кофти тръпка и аз съм така. Нощно време не мога да спя заради жегата,предполагам и ти заради това.
Изкарай един ден без да спиш,без да пиеш кафе и т.н.
Легни си вечерта към десет и не мърдай от леглото,дори да не можеш да заспиш.

Ако не стане до сутринта,повтори другата вечер. В смисъл,няма да оставяш тялото ти да си прави ташак с тебе. Когато ти кажеш,тогава ще спиш.
Аз така си оправям режима попринцип,но напоследък съвсем бъгна моя 8-)

Shmahao
08-18-2010, 08:24
e на мене климатика ми двъхва живот :D ....
Чудя се неска дали да не се измъча да не спя до вечерта ама ставам яко раздраднителен като ми се спи а са вече ми се спи очите ми са изцъклени като на психично болен :D движенията ми стават резки и нервни хахаха се едно ....

Force_bladeR
08-18-2010, 23:34
Бях така миналата година... просто издръж до вечерта на кафета/кола и си легни в нормално време 8-9-10ч. Излез и ще се разсъниш...

Shmahao
08-19-2010, 00:55
да бее 10 сън спя :D са е 4 хахах

changess
08-20-2010, 18:33
Хах, и аз бях така, ама направих една врътка. :D
Недей изведнъж, легни си днес в 12 ( примерно), утре в 4, после в 8 и воала! 8)

BlackEyedPeas
08-20-2010, 18:57
Споко, пич, и аз съм тей :( Лягам си към 6-7 сутринта и ставам към 5 часа следобед .. Не, че като съм на училище лягам по-рано, ама ..