PDA

View Full Version : не влизай тук !



chuiz
08-18-2010, 11:22
Имам няколко въпроса за креатин монохидрат:


1. Пречили на футбола ? Защо ?
2.Ако тренирам футбол и пия креатин, няма ли да направя повече крака от колкото другите части на тялото ?
3. Дава ли енергия ? Продължителност ? След колко време се усеща ?
4. В някой форуми пишат , че трябва да се пие 2 пъти на ден по 0.1г на теглото си , а в друг на ден по 5 гр или 0,5 гр не помня. По колко трябва да се пие , като сметним че съм 185 - 75 кг. ?
5. Без фитнес ще може ли да заякна, като имаме предвид , че на тренировка правя коремни , лицеви и ЛОСТОВЕ пожелание ?



15 години , 185 см - 75 кг.

Моля, отнесете се сериозно към темата.

redbul2
08-19-2010, 09:23
Имам няколко въпроса за креатин монохидрат:



1. Пречили на футбола ? Защо ?Естествено! Задържа много вода и ставаш тежък.

2.Ако тренирам футбол и пия креатин, няма ли да направя повече крака от колкото другите части на тялото ?Да. И ще станат тежки като олово и няма да можеш да тичаш.

3. След колко време се усеща ?Час-два-три,според случая.

4. В някой форуми пишат , че трябва да се пие 2 пъти на ден по 0.1г на теглото си , а в друг на ден по 5 гр или 0,5 гр не помня. По колко трябва да се пие , като сметним че съм 185 - 75 кг. ?Дозата е върху опаковката.

5. Без фитнес ще може ли да заякна, като имаме предвид , че на тренировка правя коремни , лицеви и ЛОСТОВЕ пожелание ?Едва ли.Ще имаш слаби ръце.

fatrat
08-19-2010, 09:41
футбол+заякване :razz: :razz: :razz: :D :D 8-)
футбол+заякване+креатин :? :D :D :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
а и влезнах тука сега кво?

d3d0ks7eR
08-19-2010, 17:26
Ако искаш да приемаш нещо докато тренираш футбол (предполагам това искаш) , според мене най-удачния вариант ще е Глутамин + БЦАА ,или нещо за ставите ... :)

radeberger
08-21-2010, 11:17
Не мисля , че е удачно да качваш маса ако тренираш футбол .

YVKsport
08-21-2010, 13:52
Имам няколко въпроса за креатин монохидрат:


1. Пречили на футбола ? Защо ?

Колко пречи,колко вреди не знам.Но лично съм виждал в кабинета на д-р Здравко Тарълов(лекар на Локо Пловдив в шампионския сезон,на Сливен,на Марица...сега синът му май е на Ботев Пловдив...) дипломи за негови програми за суплементиране на футболисти с креатин.

2.Ако тренирам футбол и пия креатин, няма ли да направя повече крака от колкото другите части на тялото ?

Ти тва не го мисли.Ако тренираш и другите мускулни групи,ще заякнеш цялостно.А това е задължително за всеки футболист,каквото и да ти говорят диванните спецове.

3. Дава ли енергия ? Продължителност ? След колко време се усеща ?

Да,като се изкара зареждащата фаза се усеща.По-голяма работоспособност и съкратено време за почивка.Трябва да се взима в подготвителния период-например февруари и август.

4. В някой форуми пишат , че трябва да се пие 2 пъти на ден по 0.1г на теглото си , а в друг на ден по 5 гр или 0,5 гр не помня. По колко трябва да се пие , като сметним че съм 185 - 75 кг. ?
5. Без фитнес ще може ли да заякна, като имаме предвид , че на тренировка правя коремни , лицеви и ЛОСТОВЕ пожелание ?

НЕ е невъзможно.Но иска блъскане.При всички положения,направи си нещо като схема.Примерно-всеки ден си на тренировка(айде без събота и неделя,тогава ще имаш мач)-Понеделник правиш лицеви и коремни.Вторник-кофи,набирания,коремни.Сря а и четвъртък-пак така.Петък може да починеш.Коремните неслучайно ги има навсякъде :) ;)



15 години , 185 см - 75 кг.

Моля, отнесете се сериозно към темата.

Chacho
08-21-2010, 15:43
На YVKsport мнението ми харесва, аз само да добавя, че от футбола краката заякват доста, но много трудно могат да станат непропорционални за тялото.

За футбол мисля, че ще ти трябва повече бързина и сила за сметка на маса.

LastFN
09-11-2010, 10:00
Имам няколко въпроса за креатин монохидрат:



1. Пречили на футбола ? Защо ?Естествено! Задържа много вода и ставаш тежък.

2.Ако тренирам футбол и пия креатин, няма ли да направя повече крака от колкото другите части на тялото ?Да. И ще станат тежки като олово и няма да можеш да тичаш.

3. След колко време се усеща ?Час-два-три,според случая.

4. В някой форуми пишат , че трябва да се пие 2 пъти на ден по 0.1г на теглото си , а в друг на ден по 5 гр или 0,5 гр не помня. По колко трябва да се пие , като сметним че съм 185 - 75 кг. ?Дозата е върху опаковката.

5. Без фитнес ще може ли да заякна, като имаме предвид , че на тренировка правя коремни , лицеви и ЛОСТОВЕ пожелание ?Едва ли.Ще имаш слаби ръце.
Толкова глупости си написал че няма на къде братле..
1во креатина почти не задържа вода , а ако пие и кафета даже хич няма да задържи(креатина дава СИЛА!)
Креатина се пие макс 45 мин преди тренировка.прави се зареждащта фаза 7 дена по 20 гр (разделено на 4 приема поне през 4 часа), после преди и след тренировка по 5 грама а в не тренировъчни дни по 5 грама сутрин

TheRestorer
09-11-2010, 21:13
Точно от монохидрата ставаш като сонда, от опит ти говоря.Кре-алкалин и Етил-Естер не водят до задръжка, но повечето марки са със съмнителен ефект.