PDA

View Full Version : Харесвам 1 момиче но ...



Deio01
08-18-2010, 13:04
Здравейте !
Проблема ми е следния харесвам 1 момиче много, но мисля ,че така да се каже не съм и на нивото.И имам следната можеби глупава идея скоро ще ходиме цялата компания + нея в 1 дискотека в града и съм решил да я целуна и ще видиме какво ще стане поне няма да ме е яд че не съм опитал "риск печели риск губи " знам че реакцията и сигорно ще е шамар. Искам да ме посаветвате дали да се излагам или незнам мн съм объркан :( [/b]

bloodyred
08-18-2010, 13:14
Много си рязък :) Не мисля, че е редно да я целуваш, щом мислиш, че си и под нивото, каквото и да значи това .. ще я отблъснеш, от мен да го знаеш, ако тя не е показала някаква симпатия към теб, по-добре й намекни нещо, но в никакъв случай не стреляй в тъмното, ще се разочароваш.

Sh@d0w
08-18-2010, 13:16
Виж сега приятел,личи си че нямаш подход към момичетата.Първо създаваш си излишни комплекси,какво значи не съм и на нивото?Избий си го от главата това.

Второ-ако наистина го направиш това с целувката,много ясно че ще си изядеш шамара не се прави така.Първо трябва да си подготвил почвата,ако ме разбираш,това не става за ден-два.Трябва да си и зъвъртял главата сещаш се ;) Какво си мислиш че като отидете на диско,целунеш я и ще ти се метне на врата?

Има много още да учиш ;)

go71n
08-18-2010, 13:54
Виж сега приятел,личи си че нямаш подход към момичетата.Първо създаваш си излишни комплекси,какво значи не съм и на нивото?Избий си го от главата това.

Второ-ако наистина го направиш това с целувката,много ясно че ще си изядеш шамара не се прави така.Първо трябва да си подготвил почвата,ако ме разбираш,това не става за ден-два.Трябва да си и зъвъртял главата сещаш се ;) Какво си мислиш че като отидете на диско,целунеш я и ще ти се метне на врата?

Има много още да учиш ;)

я иди се гръмни а ?
не си ли забивал непознато момиче в диско? ква почва кви 5лв?

съвет към автора пии и се направи на пиян или пък си се отрежи баш как си требва, после ше ти е оправдание на другия ден ' съжалявам изпих много водка/бира/уиски/текила и т.н ' апа ако верже ... радвай се.

п.п 2 приканвай я да пие ' наздраве, нздраве' през 3 мин , женските им трябва малко и им падат задръжките ;]

Sh@d0w
08-18-2010, 14:09
я иди се гръмни а ?
не си ли забивал непознато момиче в диско? ква почва кви 5лв?

съвет към автора пии и се направи на пиян или пък си се отрежи баш как си требва, после ше ти е оправдание на другия ден ' съжалявам изпих много водка/бира/уиски/текила и т.н ' апа ако верже ... радвай се.

п.п 2 приканвай я да пие ' наздраве, нздраве' през 3 мин , женските им трябва малко и им падат задръжките ;]

Незнам от кое село си,но като за начало намали тона,не си ми много интересен.

За какво непознато момиче говориш,или четеш през редовете?От една компания са и се познават,не мисля че най-добрия подход е напрво да я целуне,но няма какво да ти обяснявам,виждам че няма да ме разбереш.

Второ-това с напиването е пълна простотия и показва колко прост си всъщност.Пича не иска да прави секс с нея,че да я напива,той каза че я харесва.

Когато нямаш какво смислено да кажеш по темата не пиши по-добре,защото ставаш смешен.

SisinkaS
08-18-2010, 14:14
Виж сега приятел,личи си че нямаш подход към момичетата.Първо създаваш си излишни комплекси,какво значи не съм и на нивото?Избий си го от главата това.

Второ-ако наистина го направиш това с целувката,много ясно че ще си изядеш шамара не се прави така.Първо трябва да си подготвил почвата,ако ме разбираш,това не става за ден-два.Трябва да си и зъвъртял главата сещаш се ;) Какво си мислиш че като отидете на диско,целунеш я и ще ти се метне на врата?

Има много още да учиш ;)

+1 \:D/

xinfamous
08-18-2010, 14:33
Виж сега приятел,личи си че нямаш подход към момичетата.Първо създаваш си излишни комплекси,какво значи не съм и на нивото?Избий си го от главата това.

Второ-ако наистина го направиш това с целувката,много ясно че ще си изядеш шамара не се прави така.Първо трябва да си подготвил почвата,ако ме разбираш,това не става за ден-два.Трябва да си и зъвъртял главата сещаш се ;) Какво си мислиш че като отидете на диско,целунеш я и ще ти се метне на врата?

Има много още да учиш ;)





Второ-това с напиването е пълна простотия и показва колко прост си всъщност.Пича не иска да прави секс с нея,че да я напива,той каза че я харесва.



Words of a master.

tarlyo
08-18-2010, 14:39
http://www.myemoticons.com/images/communicate/phrases/a-f/bored.gif

Elenichkaa
08-18-2010, 14:44
Ако ти е давала намеци досега...давай целуни я!
Но ако изобщо не сте говорели на "подобни" теми,не сте флиртували и т.н.,реакцията й няма да ти хареса,освен...зависи от нея,от характера й,от годините й....въобще не си е работа тва с целувката 8-)

go71n
08-18-2010, 22:07
я иди се гръмни а ?
не си ли забивал непознато момиче в диско? ква почва кви 5лв?

съвет към автора пии и се направи на пиян или пък си се отрежи баш как си требва, после ше ти е оправдание на другия ден ' съжалявам изпих много водка/бира/уиски/текила и т.н ' апа ако верже ... радвай се.

п.п 2 приканвай я да пие ' наздраве, нздраве' през 3 мин , женските им трябва малко и им падат задръжките ;]

Незнам от кое село си,но като за начало намали тона,не си ми много интересен.

За какво непознато момиче говориш,или четеш през редовете?От една компания са и се познават,не мисля че най-добрия подход е напрво да я целуне,но няма какво да ти обяснявам,виждам че няма да ме разбереш.

Второ-това с напиването е пълна простотия и показва колко прост си всъщност.Пича не иска да прави секс с нея,че да я напива,той каза че я харесва.

Когато нямаш какво смислено да кажеш по темата не пиши по-добре,защото ставаш смешен.

Искам да ме посаветвате дали да се излагам или незнам мн съм объркан

давам му съвет как да си спести излагацията ако го резне.

това за непознатото момиче е във връзка с Първо трябва да си подготвил почвата,ако ме разбираш,това не става за ден-два.

всички момичета ли с който си се целувал са били 'обработвани' преди това или си нямал спонтанна забивка в диско/парти и т.н?

а за напиването той си решава дали да се напие или да пиине малко за кураж.

а за секса каде го намеси идея си нямам о,О

sladur4etyYy
08-18-2010, 22:08
няма да ти се получи, отсега ти казвам. :д

soul1199
08-19-2010, 06:36
е 6е има сигурно шамар,ама поне ше си я целунал 8-)