PDA

View Full Version : С какво да се бръсна?



ludsamxD
08-18-2010, 18:55
Здравейте. Не знаех в кой раздел да си пусна темата, но нали външният вид повече спада към тази категория, за това реших да е тук.

На близо 16 години съм и мисля, че е време да започна да се бръсна. До сега не съм го правил, ако на някой му се стори странно. Та за това правя и тази тема.

С какво и как да си обръсна космите над пениса и космите на тестесите? Също и тези на мишниците.

Благодаря предварително и силно се надявам на изчерпателни отговори, а не на някакви бъзици, защото видях и теми, в които се бъзикат с потребителите, искащи помощ. Благодаря!

Claymore
08-18-2010, 19:09
Самобръсначка... :-o

ludsamxD
08-18-2010, 19:10
Самобръсначка... :-o
А как точно става процедурата?

radeberger
08-18-2010, 19:11
Самобръсначка , но ще трябва по - често да го правиш. Иначе може да ползваш кола маска(по - дълго време ще държи) , но според мен боли много . Аз поне ползвам самобръсначка . :)

4o4ina
08-18-2010, 19:11
ми с самобръсначка.....

radeberger
08-18-2010, 19:13
Самобръсначка... :-o
А как точно става процедурата?

Брада , мустаци не си ли бръснал до сега ??? Слагаш пяна / гел за бръснене и внимателно минаваш със самобръсначката ПО ПОСОКА на косъма . Иначе на контра може да ти се възпали кожата там .

MissDeadly
08-18-2010, 19:14
На думата "бръсна" самобръсначка най-много и отива :P Има много начини за премахване на косми... със самобръсначка, депилиращ крем, лазерна епилация и др.

4o4ina
08-18-2010, 19:17
пък ако искаш с епилатор ги мини ама не ти препоръчвам...

Claymore
08-18-2010, 19:18
А да...и депилиращия крем става. Даже в твоя случай - начинаещ, ще е по-добре :)
Купуваш го за 5лв. После го нанасяш на въпросното място, оставяш го за 20 мин. и след това с нещо остро като тъпата страна на ножа с натиск премахваш.

KumchoValcho
08-18-2010, 19:22
Оле боже

Слагаш пяна/гел за бръснене на областта и бръснеш със самобръсначка (да не повярваш) по посока на косъма.

CupcakeMonster
08-18-2010, 19:26
Самобръсначка... :-o
А как точно става процедурата?

Ебаваш ли се :razz:

teddyx33
08-18-2010, 19:46
На 16 години?
Бас ловя,че си "Момчето от джунглата".
Автограф??

krokkrok
08-18-2010, 19:52
На 16 години?
Бас ловя,че си "Момчето от джунглата".
Автограф??

Аз ги предпочитам пред гладките момченца,които имат личен козметик и гардероб пълен със цикламени нюанси... :-)

danibebi
08-18-2010, 19:54
:shock: незнаеш как да се бръснеш и с КАКВО да се обръснеш?! :shock: :shock:

teddyx33
08-18-2010, 19:57
На 16 години?
Бас ловя,че си "Момчето от джунглата".
Автограф??

Аз ги предпочитам пред гладките момченца,които имат личен козметик и гардероб пълен със цикламени нюанси... :-)

Вече знам,че сме на едно мнение.
Но да не знае как става това с бръсненето...
аре стига бе...

ludsamxD
08-18-2010, 19:58
На 16 години?
Бас ловя,че си "Момчето от джунглата".
Автограф??
Не съм толкова космат, ако това имаш предвид... Не съм се бръснал до сега и за това реших да попитам и да ми се обясни като нормален човек. Ако знаех нямаше да пускам темата. Благодаря на тези, които обясниха... тц, тц.

teddyx33
08-18-2010, 20:00
Имах предвит ,че си на 16 ,а дори не знаеш какво е бръснене.
Нищо общо с космите ти :lol:

krokkrok
08-18-2010, 20:02
На 16 години?
Бас ловя,че си "Момчето от джунглата".
Автограф??

Аз ги предпочитам пред гладките момченца,които имат личен козметик и гардероб пълен със цикламени нюанси... :-)

Вече знам,че сме на едно мнение.
Но да не знае как става това с бръсненето...
аре стига бе...

E,малко си е крайно...така да се изразя :D Аз имам чувството,че съм се родила с това знание...то само да погледнеш самобръсначка и знаеееш :D

ludsamxD
08-18-2010, 20:02
Имах предвит ,че си на 16 ,а дори не знаеш какво е бръснене.
Нищо общо с космите ти :lol:
Знам какво е, просто не ми се е налагало до сега и питах как става. Съжалявам, че знаете, а аз не и реших да попитам в този форум.

krokkrok
08-18-2010, 20:08
Имах предвит ,че си на 16 ,а дори не знаеш какво е бръснене.
Нищо общо с космите ти :lol:
Знам какво е, просто не ми се е налагало до сега и питах как става. Съжалявам, че знаете, а аз не и реших да попитам в този форум.

http://www.youtube.com/results?search_query=how+to+shave&aq=f

първото видео,на Gillete...it also shows you...and it won't laugh at you :-)

ludsamxD
08-18-2010, 20:10
Благодаря отново, не бях се сетил за видео. xD

Ще помоля някой Модератор да заключи темата, за да няма повече излишни мнения.

teddyx33
08-18-2010, 20:14
хохо.
сега и аз ще се обръсна. http://i37.tinypic.com/2emlme1.gif

Kmet4e
08-18-2010, 22:35
Шеметно си тъп саше :D :D
От коя планета идваш ? Приятели нямаш ли ?
Абсолютно всички на тази планета се бръснат ( с малки изключения)
Та значи няколко неща:....
Всимаш гел или пияна за бръснене нанасяш на ''мястото''
След това със самобрасначка започваш да ги премахваш(бръснеш)
Задължително по посока на косъма защото ако е срещу косъма има опасност да ти излезнат пъпки или пък някой косъм да се подвие и да стане малък проблем ! Бръснеш на малки части като след всяко бръснене изплакваш с вода самобръсначката ! След като си избръснал всичко... Изкъпи се и дезинфекцирай ! Когато имаш нужда процедурата се повтаря ! 8)
Сега е време да кажеш едно благодаря ! ПОНЕ !

DarkKisss
08-19-2010, 05:38
Купи си крем-депилатор. Продават ги в големите супермаркети или козметични магазини. Нанасяш го на окосмената зона и чакаш около 20-тина минути, след това минаваш леко със самобръсначката и те космите на практика си падат, по меко става от просто бръснене с пяна и мисля, че няма да имаш такива пъпчици след това.

ludsamxD
08-19-2010, 08:34
Благодаря отново. :)

Backspace93
08-19-2010, 09:11
Абе, много сте бавни (някои от вас) :-x :-x :-x Момчето пита като човек, вие тука го изкарахте, че е момчето от джунглата, че не знаел какво, що. Вие пък сте големите многознайковци. :o Пък и си е написал "луд съм", кво се праите на интересни. :x

jorobmw
08-19-2010, 09:26
Според мен ще е най-добре с машинка , защото аз така си ги махам и нямам проблеми. :grin:

InfinityLife
08-19-2010, 09:29
^ Calm down, bro. 8-) :lol:

Еми на 16 и не е бръснал, това означава че ще ти трябва трион или нещо подобно. 8-) :lol:

А сега сериозно, аве вие нямате ли си приятели, родители.. те са за това да научаваш нещо от тях ( Това произвуча "малко" като използвач ама.. карай ся 8-) :lol: )
Добре напиши в чичо Google: Как да се бръсна. ( Използвай самобръсначка, недей ги слушай тия за кола маската ! )

mlakniwe2
08-19-2010, 10:04
Първо го обръсни с бръсначка, после като пораснат малко с пинсета ги махаш или с епилатор тва е най лесно-с кола маска също става, но не винаги-поне при мен, а с пинсета става мн добре, а топките ако имаш косми там с бръсначка-щото с пинсета или кола маска страшно боли-ако ги махнеш с пинсета или епилато малко ще се зачерви но после се оправя и става много гладко 8) тоест с епилатор недей щото много боли и може да стане по-лошо само с пинсета малко търпение изисква и неври, но става, под мишниците също с пинсета-в никакъв случай с бикче щото стават по-гъсти и седи по-грозно-аз имах един спрей преди като се пръснеш където и да е чакаш 2 мин и после космите сами падат-няма значение дали на краката или хуя

teddyx33
08-19-2010, 11:07
Абе, много сте бавни (някои от вас) :-x :-x :-x Момчето пита като човек, вие тука го изкарахте, че е момчето от джунглата, че не знаел какво, що. Вие пък сте големите многознайковци. :o Пък и си е написал "луд съм", кво се праите на интересни. :x
:lol:
Аз пък съм. Многознайка.
yep,yep.

Backspace93
08-19-2010, 13:05
Абе, много сте бавни (някои от вас) :-x :-x :-x Момчето пита като човек, вие тука го изкарахте, че е момчето от джунглата, че не знаел какво, що. Вие пък сте големите многознайковци. :o Пък и си е написал "луд съм", кво се праите на интересни. :x
:lol:
Аз пък съм. Многознайка.
yep,yep.
Еми аз тва ти казвам. Многознайка си, кво ми повтаряш думите, ТЕДДКО :-)

teddyx33
08-19-2010, 13:07
Не се казвам Теди.
хохо.

sixtenfix
08-19-2010, 13:13
Не се казвам Теди.
хохо.
:razz:
ох,ще ме убиеш с почти всичките си мнения :lol:
страшно много ти се кефя... :-) 8-)

Backspace93
08-19-2010, 13:14
Не се казвам Теди.
хохо.
И аз не се казвам бекспейс, и ко 8)

sixtenfix
08-19-2010, 13:16
Не се казвам Теди.
хохо.
И аз не се казвам бекспейс, и ко 8)
Тя дори не го е казала :lol:

Backspace93
08-19-2010, 13:17
Не се казвам Теди.
хохо.
И аз не се казвам бекспейс, и ко 8)
Тя дори не го е казала :lol:
:lol: :lol: :lol:
И аз ДОРИ не съм казала, че се казва Теди :grin: :grin:

sixtenfix
08-19-2010, 13:18
Не се казвам Теди.
хохо.
И аз не се казвам бекспейс, и ко 8)
Тя дори не го е казала :lol:
:lol: :lol: :lol:
И аз ДОРИ не съм казала, че се казва Теди :grin: :grin:
Ама я нарече Тедко..което малко или много значи точно това.. :lol:

Backspace93
08-19-2010, 13:21
^Не я нарекох Тедко, а ТЕДДКО!!! Има разлика 8) 8) А кво значи само аз си знам :-)

KeshaWoodx33
08-19-2010, 13:22
Абе деца оспамихте темата. :lol:
Трябва някой да сложи КЛЮЧ тука
Мисля ,че момчето разбра как да се обръснее


п.т.teddyx33 със сарказъм или не е права...
Повечето се правят на многознайки ,ама тва да си на 16 и да не знаеш какво е бръснене ,а да имаш нет?? Малко или много е срамно.

sixtenfix
08-19-2010, 13:26
^Не я нарекох Тедко, а ТЕДДКО!!! Има разлика 8) 8) А кво значи само аз си знам :-)
Номерата в детската градина :lol:
много си зле,а какво значи тва няма да ви кажа аз си го знам :-P

Backspace93
08-19-2010, 13:32
^Не я нарекох Тедко, а ТЕДДКО!!! Има разлика 8) 8) А кво значи само аз си знам :-)
Номерата в детската градина :lol:
много си зле,а какво значи тва няма да ви кажа аз си го знам :-P
Детската градина отдавна съм я минала :oops: А съм зле, щото ти подражавам, извинявай :(
А, ето, ще сложа ключ:

http://www.925silvercharms.co.uk/ekmps/shops/925silvercharms/images/key.jpg

:oops: :oops:

kalpazanka
08-19-2010, 18:30
Благодаря отново, не бях се сетил за видео. xD

Ще помоля някой Модератор да заключи темата, за да няма повече излишни мнения.
ОК.