PDA

View Full Version : Аутсайдер



ve4nosamotna
08-18-2010, 19:10
Здравейте, много ми е тъжно - вече ви умръзнах знам, но съм отчаяна, всички сякаш бягат от мен и ме мразят, дори семейството ми не ме разбира и се тормозя страшно много. Нямам приятели, имам само брат на моите години горе долу, но него не го интересува нищо, не иска да ходим никъдеи оставам все самичка. Днес както винаги останах сама и се разхождах с часове без цел и без посока, срещах млади хора, усмихнати. Седнах на една пейка и дълго стях и мислих и накрая нищо. Гледах как влюбените минават покрай мен хванати за ръце, сияещи, как се целуват, как са всичко един за друг. Гледах и малките деца как безгрижно си играят с усмивки на лицата и осъзнах, че за другите животът изглежда хубав - само не и за мен. Няма такъв човек, който да се влюби в мен и да дава всичко за мен и да съм нещо за него, просто съм обречена. Много ми е тежко - моля не ми се подигравайте и не ме съдете, просто имах труден живот до сега и не знам как да се държа между хората, а и сама не мога да си намеря свястно забавление и ми е мнооооого самотно. Мерси на тези, които ще ме разберат :)

OneGuy
08-18-2010, 19:11
Добре ... от къде си на колко си ... в училище толкова ли няма приятели ...

BlackCross
08-18-2010, 19:13
Чи то и аз съм тъй на последък...

OneGuy
08-18-2010, 19:16
Чи то и аз съм тъй на последък...
Бе теб кой те натиска че звъниш направи си тема остави момичета да си изплаче мъките

BlackCross
08-18-2010, 19:18
Лятото е нормално това да стане ... може да живее далече от съучиниците си... толкова е просто ,а и ти стига на всяка 1 тема да пишеш глупости?!

OneGuy
08-18-2010, 19:19
Тя казва че е така от доста време умнико ................... не от лятото ...

ve4nosamotna
08-18-2010, 19:21
Винаги съм била така, никога не съм била близка със съучениците си, а и вечее завърших - на 19 съм, доста е късничко за каквото и да било...

4o4ina
08-18-2010, 19:22
Мила,не само твоя живот е тежък и гаден,всичко ще отмине гледай по-позитивно на нещата :wink:

OneGuy
08-18-2010, 19:25
Винаги съм била така, никога не съм била близка със съучениците си, а и вечее завърших - на 19 съм, доста е късничко за каквото и да било...
Но тогава проблема е в теб... как бихме могли да те открехнем че ти си много срамежлива и необщителна ...

ve4nosamotna
08-18-2010, 19:28
аз това много добре го знам, че е така и осъзнавам, че не можете с нищо да ми помогнете - просто исках да споделя

TheBeliever
08-18-2010, 19:29
Трябва да промениш нагласата си към живота. Разбира се, че няма да имаш приятели с това ти мислене. Има достатъчно статии и теми изписано върху самочувствието и това как да го подобрим, както за това как да бъдем по-контактни. Разрови се и ако си достатъчно мотивирана след месеци ще се смееш на тази тема и на сегашните си размисли. Успех!

ve4nosamotna
08-18-2010, 19:30
и бду ако някой знае начин как да общувам повече с момчета и как да намеря правилен човек нека ме светне по въпроса и не ми казвайте - излизай по често, защото не мога да ида сам сама на заведение примерно - неловко ми е

ve4nosamotna
08-18-2010, 19:33
абе хораопитвам се да се променя от както бях 14 годишна и може би мъъъъничко успях, но не мога повече, просто не мога и много ме е срам даже да погледна момче на улицата камо ли да го заговоря, пък и ме е страх, че ще ме отхвърли. Тежък случай съм знам

gotic2oo9girl
08-18-2010, 19:37
всеки има кофти моменти въпроса е колко дълго ще оставиш момента да продължи.. Усмихвай се, бъди позитивна, запознавай се с нови хора и общувай и ще видиш, че и на теб ще ти е толкова забавно колкото и на останалите.. Знам, че звучи като от някое тъпо списание, но е така.. Уверих се сама.. Бях винаги в кофти настроение и не ми дремеше за никой и нямах приятели.. Сега се смея с хората и е приятно да сме заедно :))

TheBeliever
08-18-2010, 19:42
Ето това имам предвид. Вечното "не мога". Стига си мрънкала! Никой не ти е виновен. Гледай по-позитивно на нещата. Това е ключът - позитивизъм. Никой не иска да общува с вечно намусени и депресирани хора. Усмихвай се! Радвай се на малките неща в живота! Спри да търсиш лошото във всяка ситуация! Но всичко това ТИ трябва да го решиш и почувстваш. С непрестанното ти мрънкане нещата няма да се оправят. Вземи се в ръце и промени живота си. И без "Не мога"!

ve4nosamotna
08-18-2010, 19:51
Проблема не е в отчаянието защото пред хората изглеждам весела и усмихната - чак ми се чудят, проблемът явно е в самото ми излъчване, сигурно отблъсква хората или е нещо такова

gotic2oo9girl
08-18-2010, 19:53
Ето това имам предвид. Вечното "не мога". Стига си мрънкала! Никой не ти е виновен. Гледай по-позитивно на нещата. Това е ключът - позитивизъм. Никой не иска да общува с вечно намусени и депресирани хора. Усмихвай се! Радвай се на малките неща в живота! Спри да търсиш лошото във всяка ситуация! Но всичко това ТИ трябва да го решиш и почувстваш. С непрестанното ти мрънкане нещата няма да се оправят. Вземи се в ръце и промени живота си. И без "Не мога"!
Няма не мога, има само НЕ ИСКАМ! Поставяш си го за цел, дори ако искаш на сила го направи и 2 дни ще ти е трудно после ще пускаш усмивки дори като вървиш сама по тротоара :D :D :D

fenasf
08-18-2010, 19:56
Щот си дебела, грозна и филмирана.

JustMe92
08-18-2010, 19:57
Наистина кажи от кой град си,със сигурност ще намериш много запознанства от този форум,но не ти гарантирам свестни ли ще бъдат или някакви използвачи!Иначе за да се пребориш с срамежливостта ,трябва да добиеш увереност.Част от нея се добива чрез подобряване на външния вид.Другата чрез разговори с хора ,и то много ,за да разбереш че хората не хапят и нищо няма да ти направят!Ти трябва да преодолееш своите страхове.Съветвам те като за начало да отидеш на разходка в града и да питаш случайни хора за посока или за час.След като добиеш достатъчно увереност по този начин,заговаряш дадено момче "Извинявай,ще ми кажеш ли колко е часа" и след това започвате някакъв разговор.Нищо няма да стане от раз,поне няколко месеца ще ти трябват ,зависи колко тежък е твоят случай.Има още много неща,но като за начало използвай този метод :)

lyfche
08-18-2010, 21:19
Този правилния човек ще дойде :) ,нали знаеш,за всеки влак си има пътници :) . Пробвай се да общуваш с повече хора,излизай повече примерно с познати,които са ти приятни и оттам можете да станете по-близки,покрай тях ще се запознаеш с нови хора .. и така нататък .. късмет ти пожелавам :)

valdesbg
08-18-2010, 21:40
Авторке ако си от София - драскай едно ЛС и ще се разберем :)

drakon44
08-18-2010, 22:15
авторке ако искаш даи ми на лс скайпа ти да си попишем малко,да видиш че не е толкова страшно.Честно да ти кажа и аз съм така от срамежливите,но се опитавам да го преодолея.Та ако искаш драсни ми лс да си полафим да се поотракаме взаимно. 8)

mArMaLaDkA
08-18-2010, 22:16
Аххахаха, тва било то, да внимаваш кво си пожелаваш. :razz:

Nevyzmutim
08-18-2010, 22:32
Дрън, дрън, дрън, дрън ...

Такъв човек не може да си промени поведението след няколко съвета в един форум. Единствения плюс пред нея е това, понеже има дупка между краката си има кой на момента да и вкара оферта да я "изплющи"(както вече се видя).
Само дето освен ако наистина не е дебела, грозна и адски наивна, никой от желаещите няма да го огрее.

drakon44
08-18-2010, 22:35
Дрън, дрън, дрън, дрън ...

Такъв човек не може да си промени поведението след няколко съвета в един форум. Единствения плюс пред нея е това, понеже има дупка между краката си има кой на момента да и вкара оферта да я "изплющи"(както вече се видя).
Само дето освен ако наистина не е дебела, грозна и адски наивна, никой от желаещите няма да го огрее.
Ами честно да ти кажа аз неговорех за това,а 1 вид за обмен на опит или нещо такова....но щом това роди умната ти главициа,занчи имаш доста ограничено мислене за нещата "шляк,шляк->стаи са мащаи" казано на жаргон.

Nevyzmutim
08-18-2010, 22:40
Дрън, дрън, дрън, дрън ...

Такъв човек не може да си промени поведението след няколко съвета в един форум. Единствения плюс пред нея е това, понеже има дупка между краката си има кой на момента да и вкара оферта да я "изплющи"(както вече се видя).
Само дето освен ако наистина не е дебела, грозна и адски наивна, никой от желаещите няма да го огрее.
Ами честно да ти кажа аз неговорех за това,а 1 вид за обмен на опит или нещо такова....но щом това роди умната ти главициа,занчи имаш доста ограничено мислене за нещата "шляк,шляк->стаи са мащаи" казано на жаргон.

Пич, това е публична дискусия, 'що реши че говоря конкретно за теб? Друга е темата, че ако искаш да ми кажеш, че не се надяваш тайно да си обмените и телесни секрети трудно ще ме убедиш в това. :>

mArMaLaDkA
08-18-2010, 22:41
Дори не е забавно...

Nevyzmutim
08-18-2010, 22:45
Дори не е забавно...

Никой не е казвал, че е. И аз съм бил в подобно положение, знам какво е и точно за това съм убеден в това, което казвам.

mArMaLaDkA
08-18-2010, 22:46
Ти пък защо се тикаш между шамарите?

YYY
08-18-2010, 22:53
Сложи една снимка и ще си намериш доста "обожатели" 8)

Nevyzmutim
08-18-2010, 22:59
Ти пък защо се тикаш между шамарите?

'Щото имам к'во да кажа.

mArMaLaDkA
08-18-2010, 23:06
На всяка манджа мерудия, а?
В случая репликата даже не беше насочена конкретно към теб. :-o

pentxayc
08-18-2010, 23:17
аз





се





подигравам

neocide
08-18-2010, 23:47

drakon44
08-18-2010, 23:53
веднага се втурнаха разни презадоволени човешки пyтки да хранят... ако на вас най-трудното нещо в живота ви е било да изядете учебника по физика с кориците и да го изсерете пред даскала, за да не останете на поправка - links, bitte
към авторката - земи чети нещо. дали ще е художествена или научна литература, няма значение. квото ти се струва интересно. разсъждавай над живота и света около себе си, макар и мисленето да не е много препоръчително в големи дози. развивай се, дишай. заеби интернета, той само ще ти отрови нервите, и да - нема кво да пускаш сополи до пода, при тва пред такива същества. в тоя форум е по-лошо от каторга, няма грам жал. въобще не е подходящо място, където да "споделяш"...Ша му се незна ве :ХНико неме взима на сериозно,я хвани ми виж миналите теми и постове и кажи дали според теб я търся за това,и дали съм презадоволена човешка п*тка?И относно учебника по физика,досега неми се е налагол да го ям,и това едва ли някога ми е било на-големия рпобме,надявам се да неми и бъде :Х

neocide
08-19-2010, 00:35

soul1199
08-19-2010, 06:43
този период все някога 6е мине,но това не вярврам да те успокоява,няма ли някои от блока ти или от дск,с който поне малко да се разбираш?

на колко си?

NaGaStYlE
08-19-2010, 06:51
и това точно в този раздел ли реши,че трябва да буде ? Сама самотница седяща в самата самотна самота :(

britzy
08-19-2010, 06:57
ОМГ-драконе за кво сам се натикваш.Пффф не си мисли,че всички говорят за теб 8)
ПТ-ми ти си мрънкай и недоволствй и бъди сдухана и ще си останеш сама.Нито 1 приятел ли нямаш???А не си ли замисляш,че значи нещо в тебе не е наред?На 19 си си-излез,направи нещо за себе си.Чукни си среща с бивш съученик,ала бала.Всъщност ти най-добре си знаеш :?

sasha_90
08-19-2010, 08:54
Винаги съм била така, никога не съм била близка със съучениците си, а и вечее завърших - на 19 съм, доста е късничко за каквото и да било...
Не се отчайвай!След всяка буря идва затишие.И ти ще бъдеш щастлива.Аз също съм на 19,не съм била винаги щастлива,имала съм много трудни моменти и още ще има.Но просто продължавам напред.Няма смисъл да седиш и да си казваш-нямам късмет,нещастна съм,никой не ме разбира,....Така само допълнително вгорчаваш животът си.А за съученичките да не ти пука и аз не съм се разбирала с тях.Но виж има нещо положително-вече не сте в един клас.Казваш,че си завършила училище,а пробвали да станеш студентка?Аз станах студентка и това много ми повдигна самочувствието.Освен това,когато си на лекции или някъде с колежки,нямаш време да мислиш,колко нещастна се чувстваш.Изобщо универстета те учи как да се грижиш за себе си и да не ти пука за този,който иска да ти направи мръсно.Спирам до тук,че поста стана дълъг.Хайде гледай напред и успех занапред. :)

monotonous
08-19-2010, 09:28
Винаги съм била така, никога не съм била близка със съучениците си, а и вечее завърших - на 19 съм, доста е късничко за каквото и да било...

Ооо, Господи http://www.tdotballers.com/forums/style_emoticons/default/facepalm.gif ...
На тебе ако на 19 ти е "доста късничко за каквото и да било", то тогава хората над 50 да ходят да се гръмнат???
Случайно да си чувала до болка баналния лаф "По-добре късно, отколкото никога"?
Точно сега, когато си завършила и си се откъснала от старата среда, е време да се промениш. Не на 14, а сега!
Аз имам въпрос - студентка ли си, или ако още не си - имаш ли намерение да кандидатстваш?
Университетът е чудесна възможност да попаднеш в нова и непозната среда, където да се изградиш като човека, който искаш да бъдеш, без някой да знае или критикува старата ти личност.
От голям град ли си? Може би в града ти има някакви уроци - по танци, по език? Те също са място, където да срещнеш нови хора.
Някакви интереси? Музика, рисуване, кино, театър?

SummerDream
08-19-2010, 11:25
Ох, като ти сама не можеш да си промениш нагласата за всяко едно нещо, ние ли да го направим?!Опитай се да гледаш по-ведро на нещата, не може да е толкова зле-приятели, бивши съученици?Излез малко, запознай се с нови хора и стига си се самосъжалявала по форумите..

GossipGirl89
08-19-2010, 11:45
И аз ще потретя въпроса - студентка ли си и възнамеряваш ли да бъдеш?
Университетът е наистина като едно ново начало - срещаш се с нови хора, които не те знаят какъв си и що си и хубавото е, че точно в такъв момент можеш да дадеш и едно ново начало на себе си. Не говоря да се преструваш и да се правиш на нещо, което не си, а просто да се изградиш като човека, който винаги си искала да бъдеш. Да общуваш по-свободно с хората, да се отпуснеш, да не се притесняваш и т.н.Аз като по-малка също бях адски притеснителна и срамежлива. След кандидатстване след 7-ми клас в новото училище малко се поотпуснах, но пак имаше какво да се желае... Не съм била някаква сдухла или аутсайдерка - имах си пирятели, но пак имаше такива, с които не се дишахме... И въпреки всичко откакто започнах да уча в университет станах като нов човек. Ако сега някой попита колежките и колегите дали съм срамежлива или притеснителна сигурно ще му се изсмеят и ще кажат, че това е последното нещо, което биха си помислили за мен, защото си дадох ново начало. Така че не се притеснявай изобщо - ако тази година не е станало, догодина пробвай пак и ще видиш след това колко по-различни ще бъдат нещата и как ти самата ще се чувстваш много по-добре. Също така е доста важно да бъдеш положително настроена към останалите и към живота като цяло. Както казаха вече 0 никой не обича и не иска да общува с вечно намусени и депресирани хора :) Бъди по-усмихната и не се впрягай толкова, че нямаш истински пирятели или гадже - всяко нещо си идва с времето

umri
08-19-2010, 12:39
Здравейте, много ми е тъжно - вече ви умръзнах знам, но съм отчаяна, всички сякаш бягат от мен и ме мразят, дори семейството ми не ме разбира и се тормозя страшно много. Нямам приятели, имам само брат на моите години горе долу, но него не го интересува нищо, не иска да ходим никъдеи оставам все самичка. Днес както винаги останах сама и се разхождах с часове без цел и без посока, срещах млади хора, усмихнати. Седнах на една пейка и дълго стях и мислих и накрая нищо. Гледах как влюбените минават покрай мен хванати за ръце, сияещи, как се целуват, как са всичко един за друг. Гледах и малките деца как безгрижно си играят с усмивки на лицата и осъзнах, че за другите животът изглежда хубав - само не и за мен. Няма такъв човек, който да се влюби в мен и да дава всичко за мен и да съм нещо за него, просто съм обречена. Много ми е тежко - моля не ми се подигравайте и не ме съдете, просто имах труден живот до сега и не знам как да се държа между хората, а и сама не мога да си намеря свястно забавление и ми е мнооооого самотно. Мерси на тези, които ще ме разберат :)
В такъв случай, ако беше момче щях да те посъветвам, но честно... не знам какво да ти кажа.

За момента се дръж здраво и не се предавай, може да наблегнеш на ученето, което е по-важно от безсмислените деградиращи купони, където освен пияни и напушени свине, както и фалшиви приятели... друго няма. От дългият ми опит в тая хронична простотия нищо не излиза. Фалшиви приятели, с които само се наливаш, всеки гледа да те преeбе... не ти трябва. Засега затягай колана и знай, че много от това щастие, което виждаш е фалшиво. Друго не знам какво да ти кажа.

ve4nosamotna
08-19-2010, 13:45
Първо от Пловдив съм и второ - тази година завърших и ще бъда студентка от есента, но ми се струва адски труден живота ми занапред

leviafana
08-19-2010, 14:07
Вместо да седиш и да се вайкаш колко си нещастна как никой не те обичал и подобни простотии си хвани живота в ръце. Всеки има такива моменти. Като се вглабиш в това, че си сама и никой няма да те обикне как очакваш това да стане? Изграждаш една стена и точка. Има такива грозотии, прости кифли и секви извращения на природата все ще се намери кой да те обикне. Не си стара мома, че да си гадаеш бъдещето от сега. Стани по общителна и се отпусни. Заюо се вайкате само а нищо не правите? Запознай се с някой. Има свестни хора колкото и невероятно да звучи. Като си седиш така и се самосъжеляваш ще си щаслива на кукуво лято.

gotic2oo9girl
08-19-2010, 14:11
Първо от Пловдив съм и второ - тази година завърших и ще бъда студентка от есента, но ми се струва адски труден живота ми занапред
ами то, че самият ти живот ще е по-труден, по-труден ще е.. Но, ако започнеш да говориш с хората, с които ще учиш сега, може и да намериш някой с сходни интереси.. Няма лесно на този свят.. А пък и успееш ли да се справиш с трудното насладата е по голяма ;) не се коркай толкова и ще ти е по-лесно Успех :mrgreen:

loliii
08-19-2010, 14:19
Студентският живот за теб ще бъде като втори шанс, едно ново начало. Тъкмо ще имаш възможността да започнеш на чисто. Да се запознаеш с хората, да им напарвиш впечатление. В началото всички ще са като гръмнали зайци и ще са притеснени като тебе. Запознай се с хората около теб, питай ги от кое училище са, как е било там, общи познати, ала-бала... предполагам знаеш как да започнеш прост разговор. Всъщност в момента както сама казваш ти нямаш приятели... нямаш какво да губиш, затова рискувай и се запознай с някого. В университета ще ти бъде по-лесно според мен. Хората там са уплашени и самотни, опитват се да се сприятелят с някого, колкото да имат познати. Ако някой се запознае с теб не го отблъсквай. Веднага започваш разговор, разменяш скайп, телефони. Оттам нататък ако трябва ще помагаме.
И се усмихвай. Ако бродиш по улиците чорлава, разпусната, намусена и излъчваща депресия никой няма да ти обърне внимание. Успех!

vas4e3to0
08-19-2010, 14:28
Всеки може, важното е дали иска. И ти можеш, но просто не е дошъл моментът. Просто се отпусни и чакай нещата да се наредят, но не стой само пред компютърът. Някой ден сръчкай брат си да излезете:))

ElectricFuneral
08-19-2010, 19:48
http://img.buzznet.com/assets/imgx/1/9/1/6/6/1/orig-191661.jpg

batistuta59
08-19-2010, 20:05
Ще ти дам един съвет.Колкото и глупаво да ти звучи намери един документален филм в замунда го има,но немога да ти изкарам линк в момента .. казва се The Secret/Тайната .. Аз лично вярвам в тайната, просто го изгледай и си помисли :P