PDA

View Full Version : прическите отново проблем



geni20
08-18-2010, 22:00
Защо подяолите пак се започна с тази агресия към различните коси? С нещо от сорта на полу емовска прическа с дълъг бритон от едната страна (не го носа на окото си мн рядко ) и дълги бакенббарди и къдрава отзад радва ме и изглежда че гаджето и другите ми рпиятели също слушам почти всяква музика и нз що точно по прическата трябва да буда в класъцията депресирана музика.заради прическата ми щяха да ме бият двама , започнах да се обяснявам че слушам раммстеин и прическата ми я оприличавам на главния китарист и тем подобни и се отървах , а всъщност наистина харесвам раммстеин но прическата ми е по мой избор не съм емо и не искам да буда , толкоз ли е лошо да съм с различна от другите коса ?? и защо е такъв проблем подяволите ???
:-x :o

simi4ka
08-18-2010, 22:05
качи снимка на прическата си , за да ти кажем 8-)

SuperMan23
09-09-2010, 20:31
БрадъР.. Да ти кажа тези хора дето са искали да те бият вероятно са или Скинари (мразя тази дума ! ) Или ТЪПИ хулигани :? И двата типа са кофти ии по добре или се подстрижи или се абонираи за болницата ..защото все повече ''УШ'' хулигани и "УШ'' скинари се сабират на групи и търсат такива ЕМО-та ии др .. аа до колкото разбрах ти изглеждаш като ЕМО... Надявам се да съм бил полезен .. :)

student456
09-10-2010, 08:16
Сега,на мен лично не ми допада този немо-стил,но който иска да бъде такъв,нека бъде.Онези може просто да са били група тийнове,които са искали просто да набият някого.Има два пътя-да сигнализираш в полицията или там някоя институция.или да си промениш прическата.Ако искаш-навън си я реши,прави я с гел,за да не се набива на очи.

SHEsaREBELxxx
09-10-2010, 09:04
Сега,на мен лично не ми допада този немо-стил,но който иска да бъде такъв,нека бъде.Онези може просто да са били група тийнове,които са искали просто да набият някого.Има два пътя-да сигнализираш в полицията или там някоя институция.или да си промениш прическата.Ако искаш-навън си я реши,прави я с гел,за да не се набива на очи.

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: