PDA

View Full Version : Някой да има проблем с пъпки по гърдите?



sa6opi4a
08-18-2010, 22:29
От както съм почнал се бръсна по гърдите 4г, винаги е имало моменти в които ми излзат пъпки по тях...дори да спра да ги бръсна, пак излаза по някоя... разбира се след като ги обръсна са доста. Явно съм раздразнил доста кожата... някой с такъв проблем и да е намерил решение? аз сменавах ножчета, сладак разни одеколини след бръснене, дезторанти... пак си излазат. Наскоро почнаха да ми излазат някви малки и то много, това вече ми се случва за първи път.

DimovB
08-18-2010, 22:42
спри да ги бръснеш

DebelaManekenka
08-18-2010, 22:45
Кирилица! :-x
kalpazanka

JCoutureJunkie
08-19-2010, 05:37
На мен ми се получават някой път по една - две червени и малки пъпчици при бръсненене (не гърдите :) ).Пробвал ли си да ги мажеш с крем Здраве?На мен ми помага доста.

Canis_Dirus
08-19-2010, 07:16
Никнат ти цици, майна. Щото си станал гей пеерас хомосексуален транссексуален и метросексуален. Сега ти никнат цици, после ще ти закърнее и окапе чурката и ще ти се образува розовичка вагинка.


Затова деца, внимавайте с прекалената подръжка, че границата към пасивния хомосексуализъм и явна транссексуалност е доста тънка...

partychild
08-19-2010, 07:23
Силицилов спирт + крем Здраве :) Това е нормално за мъжете ... на много им излизат , дори и да не се бръснат там

KumchoValcho
08-19-2010, 08:20
Никой не ви пита дали да си ги бръсне или не, пита как да махне пъпките :-o

Пробвай със салицилов спирт