PDA

View Full Version : аудесидер?



drakon44
08-18-2010, 22:31
Хора искам да ви пипитам нещо.Чуствали ли сте се в вашата си компаня като аудсаидар.Незнам защо но аз имам такова чуство.Най-често приятелите ми се бъзикат с мене (несъм най-дребе или нещо такова) и просто немога да разбера защо?!?Те са малко странии хора,тоест много много неизлизат,и когато им предложа да направим нещо ме нападат.ПРосто незнам какво да правя.Какво ще ме посаветвате вие?

ПС:Извинявам се за правописните грешки ако има такива

SemperFidelis
08-18-2010, 22:55
Аутсайдер*, не съм се чувствал така, като те бъзикат - бъзикай ги и ти.

danibebi
08-18-2010, 23:03
Ако има такива? :shock: По-скоро се чудя дали имаш поне едно вярно изречение,като хората написано :? както и да е,няма да те нападам,сигурно нямаш и 13..
та по темата: ами или си търси нови приятели или говори с тях,незнам и аз.

pentxayc
08-18-2010, 23:19
Еми, аз имам един дракон да ти дам,но не е 44,което е жалко.

SmilezZz
08-19-2010, 09:38
Хора искам да ви пипитам нещо.Чуствали ли сте се в вашата си компаня като аудсаидар.Незнам защо но аз имам такова чуство.Най-често приятелите ми се бъзикат с мене (несъм най-дребе или нещо такова) и просто немога да разбера защо?!?Те са малко странии хора,тоест много много неизлизат,и когато им предложа да направим нещо ме нападат.ПРосто незнам какво да правя.Какво ще ме посаветвате вие?
ПС:Извинявам се за правописните грешки ако има такиваИли си намери нова компания,или поговори с тях..Кажи им как се чувстваш..

KumchoValcho
08-19-2010, 09:41
Наблегни на ученето временно :-o

fenasf
08-19-2010, 16:59
Какво значи думата в заглавието ? Не съм я срещал никога през живота си :D

drakon44
08-19-2010, 20:52
Какво значи думата в заглавието ? Не съм я срещал никога през живота си :D
Google.bg там има доста думи :razz:

Sladurchoo
08-20-2010, 08:56
ми базикай ги и ти :-D

teodorakehaiova
08-24-2010, 13:58
И аз съм се чувствала по този начин в моята компания .. но аутсайдер означава да се изолираш от останалите . А , моят съвет е или да си потърсиш друга компания или въобще не излизай с такава , щом ще ти съзадават проблеми . :) :)

deni15
08-24-2010, 22:29
Боже,незнам за вас ама аз за пръв път чувам такава дума 8-) 8-)

Tempest
08-24-2010, 23:29
Боже,незнам за вас ама аз за пръв път чувам такава дума 8-) 8-)

колко сме забавни.. stating the obvious :)

до автора - пич, тва не мисля, че са приятели...намери си друга компания, създай си приятелства, а-у... време ше отнеме, да, ама.. си заслужава поне ;)

CoNviCt
08-25-2010, 14:42
ми базикай ги и ти :-D
еми той ви бъзика,не усещате ли :lol: :razz:

MissNothing
08-25-2010, 15:18
Аутсайдер съм се чувставала в старата компания. Но просто спрях да поддържам контакт стях, за какво са ми хора, които ме изолират и използват.

vanity23
08-26-2010, 07:03
бз ги и ти а ако ти кажат защо се държиш така ги открехни за собственото им държание

sasha_90
08-26-2010, 09:01
Какво значи думата в заглавието ? Не съм я срещал никога през живота си :D
Google.bg там има доста думи :razz:
Ако я беше написал както трябва,нямаше да те питат.

Tempest
08-26-2010, 09:47
аз не съм се чувствал аутсайдер в някоя компания, в която съм бил "официален член".. тва, че до 7ми клас бях в шит клас и не ме бръснеха за слива.. е отделен въпрос.. 8ми клас дойдох, намерих си стари познати, нови запознанства, ала бала.. компанията ми е там.. че даже се чувствам и душата на компанията, щото неведнъж се отказаха да ходят на екскурзия, щото аз съм се отказал..

AnnieW
08-26-2010, 11:11
Какво значи думата в заглавието ? Не съм я срещал никога през живота си :D
:smt101 +1
Иначе по темаата... разбери се по някъв начин с приятелите си ако ли не - търси нови :-o

Bukmopu
08-26-2010, 12:08
Думата в заглавието- wtf? :smt082
Иначе-трудно е да го обясня.Не съм се чувствала аутсайдер,но съм била.В класа ми,тоест и в двата ми класа досега съм си падала малко аутсайдер,защото хората не ме кефеха и не исках да говоря с тях.Те се държаха готино,говориха си с мене,въпреки че аз се държах като дърво,но въпреки това,така си беше-бях си аутсайдер.Но не съм се чувствала гадно заради това,защото аз самата не исках да съм близка с тях.Не ми пукаше.
Дано съм го обяснила добре.
Иначе в компанията ми не съм се чувтвала аутсайдер никога. :) Дори понякога съм се чувствала душата на компанията. :lol: