PDA

View Full Version : срам ме е :(



geni20
08-18-2010, 23:42
Не мога да заговоря момиче нито момче (не съм гей ) !! ,на морето и на планяната ,ако хората с които се запознах не ме бяха заговорили нямаше никога нямаше да се запознаем срам ме е и имам страх да не се изложа а колкото до момичетата е адски гадно като съм в мола приятелите ми се са - man виж тази ква е сладка а на бас че ще я заговоря - и се отправят към нея с вдигната глава аз и с пистолет в главата трудно ще го направя като ги гледам връзниците ми , те се кършат по денсингите на детските дискотеки а аз седя в къщи и си боря тухлите в стаята ми ! Са ще съм 8 клас в ново даскало страх ме е как ще стане сприятеляването имал , имал съм приятелка , но разбирасе тя ме заговори , самочуствието също ми е адски ниско и също мразя гузарите щото предполагам се чуства неловко като някои казва че е най хубавия или прочия аз не мога да си кай това и затова ми е гадно а също и не мога да кажа на гаджето ми че е хубава само се мляскаме и не се поучава връзка затова се късаме !! Намирам го като проблем затова помощт!!
P.С съжалявам за лошото писане но съм с абв латиница на кирилица :С

pentxayc
08-19-2010, 00:23
гей си

Claymore
08-19-2010, 08:07
Мии най-доброто решение е да се стегнеш малко. Опитай и ти като връстниците си да ги заговаряш и да се забавляваш. Дори да се изложиш ще имаш още доста време за да поправиш мнението на хората за теб. Ако седиш така и подтискаш всичко в себе си ще си останеш същия аутсайдер живеещ у родителите си до 30 годишна възраст.

LipSy
08-19-2010, 12:39
Ако все още не се усмелиш да заговориш хората около тебе и си останеш такъв затворен в себе си...абе като цяло сегашното ти държание ще ти повлияе и за напред в живота. Вече не си малък. Трябва да се стегнеш и да се научиш да НЕ си затваряш устата! :)

MidnightTornado
08-19-2010, 15:16
Бъди на принципа 'квото стане'. Едва ли ще загубиш нещо, ако се осмелиш да заговориш някого. :)

kloely
08-19-2010, 21:15
Насила хубост не става. Ако сам не поискаш да решиш проблема и да се вземеш в ръце, няма да стане. Излизай с приятелите си, моли ги да те запознават с хора, общувай и с времето ще се отпуснеш. Айде успех.

SmilezZz
08-20-2010, 18:20
Ние няма как да ти помогнем,ако в случая ти сам не можеш
да си помогнеш..Просто трябва да се отпуснеш - Каквото стане,стане - Живота продължава..
Запознай се с повече хора..Излизай с приятели и така..
След време ще се отпуснеш..

Slamdancer
08-20-2010, 18:38
има само 1 дума за теб - RETARD

persii
08-24-2010, 15:23
спокойноо .. сега в 73-то АЗ ще те заговоря :D :)

elito96
08-24-2010, 15:50
Е преодолей го тоя срам бе.

И к'во, нима смяташ, че да хоиш и да се правиш на мъжага пред непознати момичета е много якооооо...

Ако наистина имаш желание да се запознаеш с някого, просто отиди и се запознай с него. Така или иначе какво ще загубиш, можеш само да спечелиш приятел.

Точно сега , щом се местиш в ново училище е момента в който да се отвориш малко и да преодолееш трудностите в опознаването и разговарянето.

Ако преодолееш срама, с гаджетата ще ти върви по-добре..

Аре късмет.

shyshymolinka
08-24-2010, 22:50
заговори някое момиче , това че си срамежлив те прави по забавен и момичето ще те хареса а ако се изложиш няма нищо за всичко си има първви път.нали се пак се учим от грешките си ..
аз ако ме питаш предпочитам по срамежливите ;д :)

a1a2b3v
08-25-2010, 10:58
Хехе притеснението ти е голям проблем човече :D , ама спокойно няма ли го него всичко ще бъде наред. Обикновенно то се дължи на ниско самочувствие. ( Знам го от личен опит, преди и аз бях така ама сега не ми пука от нищо и от никого и правя голями простотии на които има да се смея цял живот). Може да е и от приятелите ти де.. зависи в ква компания се намираш също. Ако и те са затворени ти също ставаш такъв.
Покачи си самочувствието.. бях чела някъде, че ако в продължение на определен период заставаш пред огледалото и сам си казваш какво харесваш в теб (нещо от рода на комплименти към себе си :D )ставало, но до колко е така не мога да ти кажа. Аз лично съм доста суетна и вечно стоя пред огледалото, нищо че не съм нищо особенно, най-обикновенно момиче.
А колкото това до заговарянето на момичета, не е страшно :wink: . Аз съм момиче и не ям хора :D . Според мен просто отиваш при момичето и се представяш: "хей здрасти аз съм ----" . Ако те е срам да си говорите повече, от това искай и скайп или телефон, но според мен най-добре говори направо с нея. Намери нещо, което ще е интересно и на двама ви примери много- книги, филми, музика, мода, изкуство.... и така нататък.Можеш ако познаваш приятелките и да ги разпиташ какво харесва. НО НЕДЕЙ ДА КАЗВАШ, ЧЕ ХАРЕСВАШ НЕЩО КОЕТО ТЯ ХАРЕСВА АКО НЕ Е ТАКА! Това би било голяма грешка, бъди себе си. И последно покажи интерес като я питаш кво е правила през деня.. доста от момичетата обичат да разказват за себе си.
Надявам се да съм ти била полезна, успех :-)

NeENormalen
08-26-2010, 14:06
Приятел, не се разтройвай, обаче честно да си говорим - ОБРЕЧЕН СИ!

geni20
08-26-2010, 18:48
А депресиращата музика вреди ли на самочуствието.Иначе мерси мн за съветите :).

Di
08-26-2010, 21:10
гей си

аман от тъпи мнения

Отпусни се,няма от какво да се притесняваш.
И аз бях като тебе някакво затворено момче,не излизах ит ака нататък,ама ме трясна пубертета и си казах край,сега ти е времето да излизаш да се кършиш по дискотеките,да си имаш гаджета,да се забавляваш..
Не пропускай всичко това заради един срам,ще се научиш да заговаряш момичетата..разбери от какво се интересуват и захвани тема не е толкова сложно :)