PDA

View Full Version : Влюбена съм в най-добрия ми приятел... хелп



bebsityY
08-18-2010, 23:26
Здравейте приятели , наскоро осъзнах че съм влюбена в най-добрия ми приятел ... докато той ми разказваше, че харесва приятелката ми, ме облада някакво чувство , присъщо на ревност ... тогава започнах да му правя намеци, от които намеци той подразбра , че го харесвам ... На другия ден ми се обади и ме покани да се разходим .. ии на разходката той захвана темата за предишния ден когато си бяхме писали ... Бях му писала ... "Огледай се добре преди да направиш к`вото и да било...със сигурност има момиче,на което да й харесваш".. Та тогава захванахме темата и той ми каза следното : Снощи мислих много за двама ни .. нищо не ни пречи да пробваме ... много държа на теб ... но съм сигурен , че като си отида някой ще ни вкара в некви филми,ще ни заплетат в интриги,ще се скараме и ще те загубя напълно...а ти много добре знаеш,че не искам тва да се случи..и само заради това е най-добре да останем както сме.." .... К`во да правя хораа ? (а относно приятелката ми...разочарова се от нея)....

SuN15
08-18-2010, 23:53
А как разбра че го обичаш ? кога разбра ? по какво съдиш че го обичаш ? ..
много е важно да разбереш дало го обичаш като за гадже или проато го обичаш като фр ..

извин темата :

темата ми е позната .. много хресвах едно момиче .. наи вече характера и и се надявах сяка нощ да стане нещо междо нас .. след време ми призна че ме обича и аз почхан да и се " моля " да излезам .. но тя винаги ми отказваше .. и сега вече не ми пука за нея ( а бяхме много добри приятели .. седяли сме до 5 часа и сме си прекарвали много добре .. можеби ми беше наи добрата приятелка )

та мисалта ми е

не го оставяи да ти се моли защото после ще страдаш много сигорен сам

bebsityY
08-19-2010, 01:03
Никъде не съм споменала че го обичам.. За вен да си влюбен и да обичаш са 2 различни неща... а и не съм напълно сигурна дали **обич** е точната дума...... :)

4o4ina
08-19-2010, 04:42
може би е прав..

bratignat
08-19-2010, 06:12
И каква е според теб разликата между обичам и влюбена?

soul1199
08-19-2010, 06:26
останете си за сега приятели,пък по-нататък може би не6о повече

partychild
08-19-2010, 06:34
Аз рискувах и се радвам , че го направих...сега съм супер щастлива :) Но ако нямате наистина силни чувства..по-добре хич не се захващайте

sasha_90
08-19-2010, 08:42
Била съм в подобна ситуация.Рискувахме,бяхме заедно-беше хубаво.Е,сега не сме заедно,но не съжаляваме,че сме опитали.Все още се засичаме тук-там и си имаме същото приятелско отношение.
За вас-ако искате опитайте,вашо е решението.Но щом той не иска,трябва да чакаш.Аз чаках и спечелих.

vas4e3to0
08-19-2010, 08:51
Изживейте сега емоциите си, ако чакате, нищо няма да се случи:))

eatshitsfuckinbitchezhah
08-19-2010, 09:31
Не разбрахте ли, че приятелство (за дълго време) между момче и момиче не може да има

Naive
08-19-2010, 09:45
Не разбрахте ли, че приятелство (за дълго време) между момче и момиче не може да имаНе, не разбрахме. Това, че имаш връзка с едно момче, не значи, че не може да ти е приятел, а напротив.



Рискувай, не мисли за това какво може да е след време. Изживей си моментите, но помисли дали наистина имаш нещо към него.

lubomirky
08-19-2010, 10:33
^ то ясно, че момичето ако е грозно нищо няма да стане, ама ако момичето е хуаво 100% някога се случва ;>

dirtyyy
08-19-2010, 14:32
Епик.

bebsityY
08-20-2010, 11:04
Благодаря много на всичкии... Нещата започнаха да се нареждат ;) Да видим колко ще се задържим :):):) :-P

GregoryHouse
08-20-2010, 18:14
Pathetic excuse for human being...

ElectricFuneral
08-20-2010, 19:35
http://img833.imageshack.us/img833/3215/doabarrelrolld.jpg

sweetpunk
08-20-2010, 20:12
аз съм в подобна ситуация, само че съм от другата страна .. най - добрия ми приятел ми каза, че иска да е с мен, че ме обича не просто като приятелка и сега се чувствам доста кофти, защото не искам да прецакам всичко, което сме градили през годините .. :(

geni20
08-20-2010, 22:13
връзките ми повечето пъти са били само с най добрите ми приятелки am при 2 се получи добре след връзката а по време ужасно :С но иначе с другите две н6 нестана забравихме се и тва е (cry) :? :(

Smrazqvashta
08-20-2010, 22:40
Според мен риска е голям, защото това не е кое да е момче, а най-добрият ти приятел. И евентуално, ако между вас има нещо, след време, когато се разделите то по-някакъв начин ще оказва влиание на отношенията ви поне в началото, а ако се зароди обич със сигурност. Замисли се дали си готова да рискуваш, защото като приятел ти остава завинаги.

UnkNoWn12
08-21-2010, 12:15
Прав е.Поне според мен.Може да си възприела чувствата си погрешно,все пак сте близки фр..Може да си го изревнувала,но като фр :) Не си заслужава да рискувате :?